2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Seraa0606 canm sen hangi hastanede yapacaksın Ankaradayım bende . Bizde bazen doktorun paylaşımları görüyorum bi kez oda süslemesi yapan görmüştüm
Ben memorialde yapıcam. Diğer hastanelere de bakmıştım onlarda da tek refakatçi alınıyordu ziyaret yasaktı. Bana odaları bile göstermediler.

insallah saglikla alirsinjz bebeginizi

Ben memorialde yapıcam. Diğer hastanelere de bakmıştım onlarda da tek refakatçi alınıyordu ziyaret yasaktı. Bana odaları bile göstermediler.
Anladım canm. Bizde 2kişiye kadar müsaade var eşim kalacak, oglum Durmaz ise, gider onu da, alır eşim kuzenim yada kvalide bakacak oğluma odaları ve doğumhaneyi gezdim ben

Bende uzun süre doktor sürüncemesinde kaldım 2 farklı özele gittim birinin cihazları iyi değildi diğerinde doktoru hiç sevmedim en son üsküdar zeynep kamilde doğum yapmaya karar verdim muayeneye gittiğimde çocuğun doğru düzgün fotoğrafı yok diye çamlıca erdemde asuman sevük diye bi doktor var ona gidiym dedim doktora bayıldım zeynep kamil de fena değildi normal devlet hastanesi şu an nerde yapsam doğumu diye çok kararsızım. İkinci gebeliğim ilki normal olmuştu bi sıkıntı olmazsa yine normal olacak inşallah o yüzden sancılar sıklaşmadan hastaneye gitmeyi de düşünmüyorum maske falan bunaltıyor. Bir de bu ara maddi olarak pek rahat değiliz ücretsiz izne çıkmayı düşünüyorım doğum sonrası o yüzden gereksiz harcama da yapmak istemiyorum. Zeynep kamil hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar

Kızlar merhaba 30 Haftalik hamileyim. Bugün baslayan şiddetli bel agrim var. Oturup kalkamıyorum . Benim durumum da olan var mı .

Kızlar merhaba 30 Haftalik hamileyim. Bugün baslayan şiddetli bel agrim var. Oturup kalkamıyorum . Benim durumum da olan var mı .
Yorucu bir gün mü geçirdiniz acaba dün yada bugün? Hiçbir şey yokken birden oldu ise ağrı şiddetleniyor ve sıklaşıyorsa yalancı yada gerçek dogum ağrısı olabilir. Kimilerinde rahimde kasılma olmayabiliyor belden girebiliyor. Ayaklarınızı yukarı dikip yatmanızı diblenmenizi tavsiye ederim nacizane

Yok hayır evdeyim tüm gün, dinleniyorum umarim geçer teşekkür ederim

Anladım canm. Bizde 2kişiye kadar müsaade var eşim kalacak, oglum Durmaz ise, gider onu da, alır eşim kuzenim yada kvalide bakacak oğluma odaları ve doğumhaneyi gezdim ben
Ben Çankaya da oturuyorum uzak hastanelere gitmek istemedim. Sen hangi hastaneye gidiyordun?

Kızlar kacar adet yenıdogan aldınız,bızım bebıs tahmini 52 cm den aşağı dogmaz yenıdogan lar 50 cm karar veremedik, 32. Haftadayım ne alısverıs tam ne yıkadım ne cantam hazır daha drumda acele etme dıo ama

Ben 2 tane 10lu 2 tane 5 li aldım. Eşim az aldık bebeğin giyecek bişeyi yok deyip bana sormadan alıyor. Ayrıyeten tulum takımları, zıbınlar aldık çok kirletirse zor durumda kalmayalım diye.
Ben bugün son kalanları tamamlamaya çalışıyorum küvet, file, tırnak makası, havlu bebek bakım çantası, göğüs kalkanı aldım.

Benim hastane çantam herşey hazır nolur nolmaz diye.kardeşim hiç sebep yokken 36.haftada acil doğuma girince tedirgin oldum.inşallah zamanında sağlıkla doğururuz

4 tane yenidoğan takım aldım, 4 tane de 1-3 ay aldım havalar nasıl olacak o da belli değil. İhtiyaç halinde alınır gerekirse fazla da almaya gerek yok. Bu aldıklarım mevsimlik gibi, bi sonrakileri havalar ısınırsa yazlık alırım artık. Kızım da 52 cm doğdu ama yenidoğan lar ilk günler biraz büyük bile geldi tabi sonra çok hızlı büyüyorlar

Ben bi tane 10 lu takım almıştım. Önceden de 2 tane 10 lu takım vardı. Bunların yanı sıra 5-6 tane ikili takımım vardı. Birkaç tane de alt ve üst ayrı ayrı aldıklarım var zıbın vs...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…