2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Canım gezemiyorum ben ya çişim geliyor ya ayakta yoruluyorum ne ihtiyaç varsa alıp çıkıyorum. Netten de aldım bi şeyler kıyafetlerin hepsinde gözüm kalıyor zaten.
Neyse ya alıyım zaten çok doğurmucam diye kendimi teselli ediyorum
Eşime netten beşik alalım dedim ben montaj yapamam uğraşmayalım dedi beşik yatak pahalıya geldi mesela.

Ben hem magnezyum hem kalsiyum kullandığım halde 22.haftadan beri öyleyim çok erken doğurcam diye korkuyodum. Sizde muhakkak takviye kullanın kalsiyuma başlayınca azaldı benim bu haftaları daha rahat geçirdim.

Özel hast. dogum yapıcak arkadaşlar dogum paketi izde neler var 1 gece artı refakatcı fıx, bebegin ilk ve 1 haftalık muayenesi, ısıtme testi(genelde extra ucret alıyorlar) , hepatit asısı, sarilik testi, topuk kanı neleri kapsıyor detaylı ogreneen oldumu merak ettım. Fotoğraf varsa extramı kac poz vs

Kardeşim kuzenim olmasa bende başkasından alamazdim sanırım. Arkadaşlarım da sağolsun çok fazla arkadaşım yoktur ama olan da elinden geleni yapar sağolsunlar

Ben yarın işte fiyat bilgisi alacam bakalım pakette neler var ve ne kadar yarın muayene günüm bilgileri paylaşırım burdan

Aman aman sağlıkla gelsinlerde acele de etmesin 38 iyidir yine bol yürüyüş ve su iç diyorlar şu havada, ankarada 3yaşında bebeyle nasıl çıkcam :) bu ara da iyi bozuldu havalar bende çıkamıyorum o yüzden de şiştim galiba
yine bir bayram sabahında doğururmuşum Oğlumda ramazan bayramı sabahı eşimi bayram namazına göndermiştim Kesem patladı kılamadan geri geldi hem cuma hem bayram ne güzel günde gelmişti 39+2 idim bende 2saatte dogum yaptım bakalım bunda inş o kadar sona gelmez diyorum dediğin gibi 4 saatlik uyku ile girmiştim doguma sürekli temizlik yapıyordum hazırlık olsun diye eşimle.
Evet canm onu bile zor dogurdum 2,saate dogum oldu ama çıkmadı çok kesim oldu ıkınmayı bilmiyosun zorla dogurdum ya boy kilo iyi suan yeter ya sağlıklı olsun da canm
Bu tarz seyler ici magnezyum onerilmiyor muydu?
Salı günü verdi canm kullanıyorum hergün düzenli daha etkisi çok başlamadı galiba
Ben hem magnezyum hem kalsiyum kullandığım halde 22.haftadan beri öyleyim çok erken doğurcam diye korkuyodum. Sizde muhakkak takviye kullanın kalsiyuma başlayınca azaldı benim bu haftaları daha rahat geçirdim.
Bende magnezyuma başladım, salı, günü. 2 hafta sonra gel demişti bakalım gidince, söyleyim bari kalsiyum da verirse,. Osteocare mi kullanılıyordu onun içeriği neydi

Bende de olmaya başladı ara sıra adet sancısına benzer bir ağrı

Mrb kızlar dogum hane de muane olan varmı yada fiyat bilgisi olan ortalama ne kadar merak ediyorum tabiki aynı olmaz ama 3 aşşa 5 yukarı aynıdır diye

Ben soluma yatınca kötü rüyalar gördüğümdem hep sağa yatarım korktum bak şimdi

Kızlar kontroller nasıl gidiyor?
Zorluklar başladı dimi son haftalar.
Benim Allahtan annem yanımda yardımcı,tek başına olanlara Allah güç kuvvet versin..

Ben geçen gün konuşayım dedim 37. Haftada gel dediler. Ama bebek için 500₺ lik bir ödemenin olduğunu sigortamızın karşıladığını söyledi. Çok da ayrıntılı sormadım açıkçası ne soracağımı da bilemedim

Ben soluma yatınca kötü rüyalar gördüğümdem hep sağa yatarım korktum bak şimdi
Canım yok öyle birşey,sağa ve sola yatabilirsin.
Sadece sırt üstü uyuyakaldığını farkedersen sağa sola dön.iki taraftada bebeğe giden damar var.ilk gebeliğimdede hep sağa yatmak zorunda kaldım.bundada daha çok sağa yatıom.

Osteocare kullandım şuan oceanın kalsiyumunu kullanıyorum ikisi de aynı kalitede farketmez sanırım. Benim doktorum her gittiğimde ne kullandığımı soruyor. Hala kalçam, bacaklarım ağrıyor biraz yürüsem ayakta kalsam ağrı giriyor.

Benim Allahtan annem yanımda yardımcı,tek başına olanlara Allah güç kuvvet versin..
Ben bugün gittim 29+4teyim. Çok hareketli olduğunu, uyumadığını söyledim ultrason sırasında bile beni tekmelemeye devam ediyor. Doktor doğunca da aynı olur uyumaz dedi.

Ben bugün gittim 29+4teyim. Çok hareketli olduğunu, uyumadığını söyledim ultrason sırasında bile beni tekmelemeye devam ediyor. Doktor doğunca da aynı olur uyumaz dedi.
Mesajını görünce bende yazmak istedim benım ki de gunduz yatıyo gece ayakta 3 5 6 hatta sabahlara kadar doktorum dogunca gececi olcak ozaman dedi banada

Ben tek basimayim, dogum ve sonrasinda da yalniz olacagim. Esim de hic olmadigi kadar yogun, isinde gucunde. Kontrol desen o da yok. Siz varsiniz, buraya bakiyorum, yaziyorum, yalnizligim biraz olsun azaliyor
Son haftalara girildigini hissettiren emareler yok bende, gunler geceler cok sakin geciyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…