2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Bana da geçen kontrolde de normale göre önde dedi ama bu defa suyu da fazla şeker yüklemesi şart dedi birz tırstım canım inşallah bisy yoktur aman benim kafam rahat olmasın da her seferinde ayrı bisy
Su fazla olunca şeker testi şart dedi benim de doktorum. Şeker yükleme testini herkese yapmıyormuş bi çok etken var bunun gerekli olup olmadığını gösteren dedi. Onlardan bi veya birkaçı olursa yapacakmış.

Bende bugün kontrole gittim bebek iyi. Suyu normalmiş.
İkili test için radyoloğa değil mümkünse perinatoloğa git dedi.
13 haftada cinsiyet öğrenmiştim ben bi daha göstermedi bugün pipisi çıkmış

Birde şeker yemeği yasaklıyorlarmış önlem açısından bence şimdiden yemesek daha iyi aslında.
Şeker suyu mu çoğaltıyor nasıl oluyor bilmiyorum.

Bizim evde dublex bebeğin odası bizim odamız yukarda tuvalet banyo da var.
Salonumuz amerikan tipi açık yüksek tavan orası ısınmıyor napıcaz bilmiyorum salonda oturuyoruz bizde
Ama ders oldu dubleks evde oturmak zor ya sanki farklı evler. Evin yerini balkonunu terasını sevmesem durmam da

Ama ders oldu dubleks evde oturmak zor ya sanki farklı evler. Evin yerini balkonunu terasını sevmesem durmam da
Valla canım ben komşu gürültüsünden bıkmıştım özellikle en üst kat olsun istedim. Bile isteye aldık yani soğuk ama kafam rahat olsun dedim

Oh çok şükür sevindim canım, deme demeee bende habire rüya görürüm artık, doktora beni full uyutun desem o kavuşma anımı kaçırmak istemiyorum.erken başladık sanki korkmaya
Valla kuzum erkeni geçi yok,korku korkudur:)
Neyseki bu korkunun sonunda elimizde dünya güzeli bir hediye olacak,diğer türlüsü çok daha zor olurdu..
İlkindede çok korktum ben sürekli rüyalar görüyodum,ama doğum yapcağım gün aşırı bir rahatlıl geldi ve hiç korkmadım.
İnşallah bundada öyle olur herkesinde benimde.
Zaten o güne kadar öyle bir şişcezki,artık çıksın herşeye razıyım modu olcak :) az daha sabırrr

Evet canım şeker yüklemesi şart dedi benim için ctsi detaylı da doktora sorcam inşallah o içimi rahatlatır bı sorun yok der anne olmak ne zormuş valla insan yaşamadan anlamiyo
Birde şeker yemeği yasaklıyorlarmış önlem açısından bence şimdiden yemesek daha iyi aslında.
Şeker suyu mu çoğaltıyor nasıl oluyor bilmiyorum.
Ben bu aralar çikolata tatlı tarzı şeyleri çok yedim acaba o mu suyu arttırdı

merhabalae herkese. ben de nasipse mayıs da erkek bebek annesi olacağım. 15 gündür kasık ağrılarım vardı.çocuk büyüdüğünden oldu diye düşündüm.meğersem idrar yolu enfeksiyonum varmış.42 çıktı testte. idrar enfk. erken doğuma yol açıyormuş. duyunca panikledim biraz. ilaç ağrılarımı ge.irdi.ama en küçük ağrıya odaklanıyorum. bu arada korona da geçirdim bir ay önce.

Magnezyum sanirim Lizz 'de ishal yapmisti. Ama o da gunde bir tane iciyordu diye biliyorum
Valla doktor özellikle 2 tane dedi. Neden 2 dedi anlamadım ilacın büyüklüğü de böyle

Eklentiler

• EBF85A21-B9F6-4AC1-8897-1549575643C6.jpeg
    155,6 KB · Görüntüleme: 22
Çok geçmiş olsun evet idrar enfeksiyonu gebelikte riskli ama neyse ki farketmişsiniz bol bol su içip ayaklarınızı sıcak tutmanız lazım en etkili tedavisi bol su içip mesaneyi temizlemek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…