2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Bugabooların 2. El piyasası çok fazla ve fiyat da düşük gerçekten bana da ara ara denk geliyor. kimisi hiç kullanmadan satıyorum falan yazmıştı hatta acaba kullanışsız mı diye düşünüyorum ben de 🤔 mesela mima da çok var 2. Elde onun kullanışsız olduğunu biliyorum o yüzden çok ama 2. El almak çok güvenilir gelmiyor bana.
Zaten şöyle 2. eli yaşadığın şehirden farklı bir şehirden alırsan kargo ücreti çok fazla çıkıyor büyük ürün sonuçta.Yaşadığın şehirde bulup gidip görüp elden alman gerek.Baya sıfır ayarında buldum ben bir tane hatta bazı parçalarını kutusundan bile çıkarmamış ama ben ankaradayım o istanbulda kargo çok fazla ücret çıkardı, kendisi de aracı görmemi ve öyle teslim etmek istedi ama şuan mümkün değil.

İnşallah kuzum benim ağrım yok gibiydi azalmisti ama şuan çok fazla uzaninca birz iyi oluyorm

Canım benimki normal değil bebeğin eşi asagda belki ondandr diye düşünüyorum ☹️

Ben sadce kahvlti hazırladım kuzum bı baktm çamaşır ıslandı snra ani ağrılar geldi kasigima

Verdim kuzum enfeksiyon vardı doktor ilaç verdi hala kullanıyorum uzanırken sıkıntı yok ama ayakta kalınca ve oturunca hem akıntı hem şiddetli ağrım oluyo

Bugun bizde de misafir vardi esimin kardesi bende evi sildim supurdum toz aldim hep ayaktaydim dedigin gibi islaklik oluyor camasirda, bacagima da kramp girdi😔

Kızlar bebek arabası ne aldınız yada ne almayı düşünüyosunuz?Ben kraft lima yı beğenmiştim katlandığında küçücük kalıyor bagaja da sığması açısından çok iyi ama fiyatı sürekli artıyor.Çocuğun max. 2-3 sene kullanacağı birşeye de okadar paralar vermek istemem.İkinci elde de çok temizlerini neredeyse hiç kullanılmamışlarını buldum ama alınırmı bilemedim.Birde bugaboo lar var biliyorsunuzdur normalde 10000 lira fln travel setleri ama onun da acayip bir 2. el piyasası var.2000-2500 liralara bugaboolar var.Çok kararsız kaldım 2. el alma konusunda
Doona ya benzıyor aslında niyetim dooana almaktı çok güzel Show habere falanda çıkmıştı sonra vazgeçtim çok pahalı diye e bebekten aldım e bebek markası 1300 e

Kızlar yine bişey sorcam benim tosbik 20+0 olması gerekirken 20+5 gösteriyo ultrasonda. Doktor bebeğin suyu da birz fazla dedi 24. Haftaya girince şeker yüklemesi yapmak gerekiyo dedi suyunun fazla olması da sikintiymis netten baktım da aynı durumu yaşayan var mı ctsi detaylı da doktora sorcam yine
Benımkı de 21+2 3 gün önden gidiyormuş 21+5 di dr normal dedi 1 hafta ileri geri oynayabılırmıs
Ama suyu hk bilgim yok 🤷🏻‍♀️

Merhaba kızlar ben bebişimi göremedim, randevu bitmiş 🙄😔😣 annesinin balı ne yapıyor acaba Bi göreydim.neyse şunun şurasında 21 ine ne kaldı canım 🥺

Benımkı de 21+2 3 gün önden gidiyormuş 21+5 di dr normal dedi 1 hafta ileri geri oynayabılırmıs
Ama suyu hk bilgim yok 🤷🏻‍♀️
Bana da geçen kontrolde de normale göre önde dedi ama bu defa suyu da fazla şeker yüklemesi şart dedi birz tırstım canım inşallah bisy yoktur aman benim kafam rahat olmasın da her seferinde ayrı bisy 🙄

Doona ya benzıyor aslında niyetim dooana almaktı çok güzel Show habere falanda çıkmıştı sonra vazgeçtim çok pahalı diye e bebekten aldım e bebek markası 1300 e
Evet doona kadar küçük neredeyse ama kraft lima travel set.Doona yı çok uzun süre kullanamıyorsun.

X