2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Suyun normalse bir sıkıntı yok tabi. Sende bi zararı olmamış demekki.
Ama çok fazla değil mi 4 porsiyon tatlı yemek
Doktor bu kadar tatlı tüketmene bişi demiyor mu?

Aynı resmen söylediklerini yaşıyoruz.. ikiz çocukları varmış, tüp bebekle ve çok geç olmuş o yüzden çocuklarına hayır diyemiyorlarmış. Açıklamaya bakar mısın şikayet ettiğimizde de yöneticiye parası var niye apartman dairesinde oturuyor gitsin villaya taşınsın demiş. Biz de bi ara sırf onların sesini duymamak için müzik açıyorduk sürekli bu kez de bir şeylerle aşağıya vurdular o kadar lanetler ki yatak odasında lavaboya giderken topuklu terlik giyiyor gece onun sesine uyanıyoruz. Biz artık uğraşmayı bıraktık ama onlar hala aynı

Yani hamilelikte karbonhidrat ve şekeri sınırlı tüketmemiz gerekiyor. Demekki gerçekten bebekler içinde bizim içinde zararlı

Siz kendiniz mi yapıyorsunuz ya ne güzel biz de arsa bulduk aldık, yaptıracağız ama hamilelik girdi ilgilenmek zor olur diye biraz erteledik sonra da çocukla nasıl olacak bakalım eşime kalsa 3 ayda biter diyor ama mümkün mü sence

Bunlar her yerde demekki ya kurtulamıyosun
Bana yönetici sende çocuk yap seninde çocuğun gürültü yapsın demişti

Keske midemde oyle dusunse dedigin gibi sagliksiz ama tatli iste

Bizimde arsamız varda ıssız etrafı ilerde villa sitesi yapmayı düşünüyoruz orda kendimize de yapıcaz.
3 ayda biter diyo benim eşimde madem 3 ayda bitiyosa kendisi niye yapmayıp beni böyle süründürdü acaba

3 ayda nasıl bitiyor ya mutfağı, banyosu, kapısı, dolabı hadi bahçe düzenlemesi falan taşındıktan sonra da yapılır ama ben içinde her şeyi kendim seçmek isterim 6 ayı bulur o kesin bizim aldığımız yer de etrafında villa siteleri olan bir yer, aslında site içinde olmak daha güven veriyor bence daha güzel. hem de her şeyiyle ilgilenen bi yönetici oluyor diğer türlü her sorunla, bakımıyla vs. biz ilgileneceğiz o biraz korkutuyor

Kesinlikle bizim de tek amacımız birkaç inşaat daha yapıp sattıktan sonra müstakil eve geçmek. Karantinada bunu daha iyi anladık

Villa site yapılacaksa 3 ayda mümkün değil en erken 8 ayda oturma ruhsatı alınmış olur

Kaynanamlar site içi villada oturuyor bu seferde yan komşuların çok önemli çünkü bahçeye çıktığın için sürekli görüp içli dışlı oluyorsun.
Mesela kimse haber vermeden çat diye bahçene evin içine gelebiliyor
Kocamın memleketinin samimiyet anlayışı çok tuhaf küçük bir şehir mesafe, özel alana saygı denen bişey yok.
Eşin bahçe işleriyle ilgilenirse sorun yok kışı soğuk bi yerse kombiyi hiç kapatamazsın, su borusu patlar bahçenin işi bitmez taşınınca dertler tamamen bitmiyor

Ye canım tabi ki ama belirli dozda ben mesela günde yarım muz,yarım,elma ve yarım portakal yiyorum yani bebeğe bence yeterli

Kendiniz yapıp satacaksanız müşterinizi de seçebilirsiniz bence. Villa potansiyeli olan bi yerde oturuyorsanız mutlaka talep olacaktır. Yakın çevrenizden tanıdıklardan düşünen varsa kendiniz seçebilirsiniz komşunuzu. Biz komşumuzu kendimiz seçmek istiyoruz

Villa site yapılacaksa 3 ayda mümkün değil en erken 8 ayda oturma ruhsatı alınmış olur
Yok site değil müstakil villa.
Site olunca herşey çok daha uzun sürüyor apartman dahi olsa.
Müstakil ev arsası bulmakta çok zor etrafında apartman olmasın herkes bahçeni görmesin. Biz bulamadık henüz ama bebeği olanlar için büyük rahatlık kaynanamın bahçesinde idare edicez artık. Burda herkesin bağı da var orada müstakil yeşillik ama ben çok kalamıyorum.

Bence de büyük rahatlık olur. Tek villa yapılacaksa uzun sürmez bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…