2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Zaten şöyle 2. eli yaşadığın şehirden farklı bir şehirden alırsan kargo ücreti çok fazla çıkıyor büyük ürün sonuçta.Yaşadığın şehirde bulup gidip görüp elden alman gerek.Baya sıfır ayarında buldum ben bir tane hatta bazı parçalarını kutusundan bile çıkarmamış ama ben ankaradayım o istanbulda kargo çok fazla ücret çıkardı, kendisi de aracı görmemi ve öyle teslim etmek istedi ama şuan mümkün değil.

Bugun bizde de misafir vardi esimin kardesi bende evi sildim supurdum toz aldim hep ayaktaydim dedigin gibi islaklik oluyor camasirda, bacagima da kramp girdi

Magnezyum bana da yazdı doktor günde iki tane akşamları almaya başladım. Ama ilaç çok büyük ve ishal yaptı sanırım. Böyle olan var mıydı

Bende ishal olmuyor da gunde 2 tane cok degil mi ya ben 2 gunde 1 tane iciyorum

Doona ya benzıyor aslında niyetim dooana almaktı çok güzel Show habere falanda çıkmıştı sonra vazgeçtim çok pahalı diye e bebekten aldım e bebek markası 1300 e

Benımkı de 21+2 3 gün önden gidiyormuş 21+5 di dr normal dedi 1 hafta ileri geri oynayabılırmıs
Ama suyu hk bilgim yok

Merhaba kızlar ben bebişimi göremedim, randevu bitmiş annesinin balı ne yapıyor acaba Bi göreydim.neyse şunun şurasında 21 ine ne kaldı canım

Benımkı de 21+2 3 gün önden gidiyormuş 21+5 di dr normal dedi 1 hafta ileri geri oynayabılırmıs
Ama suyu hk bilgim yok
Bana da geçen kontrolde de normale göre önde dedi ama bu defa suyu da fazla şeker yüklemesi şart dedi birz tırstım canım inşallah bisy yoktur aman benim kafam rahat olmasın da her seferinde ayrı bisy

Doona ya benzıyor aslında niyetim dooana almaktı çok güzel Show habere falanda çıkmıştı sonra vazgeçtim çok pahalı diye e bebekten aldım e bebek markası 1300 e
Evet doona kadar küçük neredeyse ama kraft lima travel set.Doona yı çok uzun süre kullanamıyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…