2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Sağlıkla gelsin inşallah
çoğu kişinin gönlündeki oldu ya ne güzel
Bir şekilde insan hissediyor o cinsiyet daha sıcak gelmeye başlıyor sanırım. Hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Reactions: H E
Ben kaçtım kızlar hepinize iyi geceler
Hayrına Dua edin ben bu gece nöbetsiz geçireyim

Alp isminin yanına bir isim olabilir. Mümkünse öztürkçe yada türkçe bir isim
Yağız Alp,Yusuf Alp
Ya hoşuna giden insanlar vardır elbet ama benlik değil :)
Oğlum olsaydı Hamza koyacaktım . Aileden birinin ismi değil
Oğlumun ismi bizimde aileden biri değil, Ramazanda hamile olduğumu öğrenmiştim hz.hamza 'dan etkilenip karar verdim.

Peki coraspirin yada başka kan sulandırıcı ilaç alıomusunuz
Bu soruya hayır demiştim çünkü iğne kullanıyorum dedim o da başka ilaç alıyor musunuz dedi ben de hayır dedim sadece iğne manasında

Pastörize süt kullanmadım hazır yoğurt tüketmekten daha faydalıdır içmeye değilde hep böyle tüketiriz bi sıkıntı olmaz inşallah

Kızlar bişey danışacağım vajinal kuruluk yaşayanınız var mı ? Nasıl geçirebilirim acaba

Ay canım istedi Buda aşermeye giriyor mu
Yaa ben hamile kalmadan önce sürekli yüzmeye giden biriydim hamile kalınca bıraktım haliyle mikrop falan kaparım diye. Ama öyle özlemiştim ki havuzu böyle burnuma havuzun o klor kokusu geliyodu buram buram. İlk aşerdiğim şey havuz oldu gerçekten var böyle bişey bence
Canım biliyorum zor ama bence sen geçmişi artık arkanda bırak. Öncekiler öyle oldu diye bu da öyle olacak diye bişey yok. Karnında bi can var bi umut var inşallah hiç bir sorunu yok. Olumlu şeyler düşün hep. Bak gör buraya “kızlar ben doğum yaptım geldim bebeğim de ben de çok sağlıklıyız” diye yazacaksın bi gün. Buna kalpten inan

Kızlar merhaba ,size bir sorum olacaktı gebelikle alakalı değil bu sefer .. kız kardeşim 16 yaşında ve 16,17 gündür adet görüyor arada bir iki gün kesildi ondan sonra devam ediyor halen adeti normal bir şekilde ,arada pıhtı geliyormuş karın ağrısı falan yok öyle çok ,3 aydır bu böyle devam ediyor ,bizimkilerde evde hayıt falan denediler o sıra düzene girdi ama ondan sonra yine aynı şekilde devam ediyor ,doktora da gitmediler ben gidin diyorum onlar ise çok büyütmüyor gözlerinde ,evde bitkisel deniyorlar ,ben mi çok takıyorum ,takılmaması gereken normal bir durum mu bu yaşlarda ,bekarlığında bu durumu yaşayan veya tanıdıklarınız var mı ?

Miyom filan olabilir. Evde tek yapacağı soğan suyu kürü ama en iyisi muhakkak bir doktora görünmek

açıkçası kiloyla yediklerinizin alakasının çok okduğunu sanmıyorum annemin en küçük çocuğu benim 3,5 kilo doğmuşum diğer 4 kardeşim 5 ve üzeri ama gel gör ki annem önüne ne gelirse onu yedi.

Bes ve uzeri mi masallah diyelim ama okadarida cok fazla sanki birde bunu dogurmasi var

Bende 13 yaşında adet oldum o zamanlar öyleydi pıhtıli ve uzun süre olurdum birde cok ağrılı olurdum 5 gün raporlu evde sıcak su torbalarıyla yatardım yazın ortasında ama genede bi 18 yaş altı çocuğa bakan kadın doğuma götürün ne olur ne olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…