2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bende vinalac kullanıyorum öyle etkiler yapıyı mu ya benimde midem çok rahatsız ama ondan olabileceğini hiç düşünmemiştim normal hamilelikte olan şişkinlik diye düşünüyordum
Mide rahatsızliği zaten gebelikte genelde oluyor. Benim midemi ağrıttı. Çok fena sancı yapti.

Düşük yapan çok kadın var buna çeşitli anlamlar yükleme. Oğlun için üzüldüm başın sağolsun. Fakat kimin evladının garantisi var kimin ömrü ne kadar bilemeyiz. Sen içini ferah tut bebeğini kucağına alınca tüm üzüntün, sıkıntın geçer. Böyle kötü şeyler düşünüp kendini de bebeği de üzme hamileliğin bu güzel heyecanın tadını çıkar. Hepimizin güzel sağlıklı bebekleri olacak inşallah

Pek tat cıkardığım söylenemez bilmiyorum hayırlısı olsun dedim Allaha sıgındım vardır rabbimin bir bildiği inşallah cennette beni bekleyen 2 şefaatçim var buna şükür inşallah rabbim bu dünyada ki merhemi de kucagıma almayı nasip eder inşallah

Bende ikinciyi düşünürsem oğlum yalnız kalmasın diye düşünürüm heralde. Bakalım zaman ne gösterecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…