2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Kızlar kaka durumlarınız nasıl normalde her bezde kaka olurdu şuan günde bir kez yapıyor ama baya fazla yapıyor koyu bi hardal sarısı gibi ama sıvı hala, katılaşan varmı?
Benimki dE her bezde yapmıyor artık normalde her bez kakalı olurdu pek katılaşma yok aynı gibi

Benimki dE her bezde yapmıyor artık normalde her bez kakalı olurdu pek katılaşma yok aynı gibi
Benimki 4 5 günde bir yapıyor ama tam yapıyor taa ensesine kadar çıkıyor gün içinde sürekli ıkınma halinde sürekli osuruyor gaz çıksa da hala ikiniyor ağzından gaz çıkarmıyor muhtemel onun sancısını çekiyor kakada katılaşma ek gıda sonrası başlıyor şuan benimkide sıvı şeklinde

Kızlar kaka durumlarınız nasıl normalde her bezde kaka olurdu şuan günde bir kez yapıyor ama baya fazla yapıyor koyu bi hardal sarısı gibi ama sıvı hala, katılaşan varmı?
iki bezden biri kakalı hemen hemen. bu aralar böyle gidiyoruz, rengi de nadiren açık yeşil ya da koyu hardal gibi oluyor ama genellikle sarı.

Benim bebeğim de 1 ya da 2 kez yapıyo ama biriktirmiş gibi bir sürü yapıyo sıvı pütürlü sarı bi de fışkırtarak yapıyo nerden bildiğimi sormayın😄

Her bezde yeni teknikler geliştirmek gerekiyor az zayiat vermek için 😂😂
Kızlar bu arada sizin bebeler de temiz beze pislemeyi tercih ediyor mu. 😂
Alt açma örtüsünü hep batırdığı için iyice bekliyorum ama yine de yeni bezi koyduğum an yapıyor😄 temiz bez seviyor çocuk

Kızlar ya benim bebe sürekli kulağını kıvırtıyo uyurken sürekli düzeltiyorum kepçe olcak böyle giderse ne yapsam

HEr seferinde gece en uykulu olduğum zaman yapıyo ya gündüz akıl ediyorum bi şey koymayı😄
Ben gece gec yatıyorum zaten yatmadan bezini değiştiriyorum sonra cok zorda kalmazsak sabah kalktıgımızda değiştiriyorum. Gece uykusu bölünmesin diye. Yoksa cin gibi gözleri dikiyo 😂

Ben gece gec yatıyorum zaten yatmadan bezini değiştiriyorum sonra cok zorda kalmazsak sabah kalktıgımızda değiştiriyorum. Gece uykusu bölünmesin diye. Yoksa cin gibi gözleri dikiyo 😂
Ay ne güzel valla benim ki çok fena oldu algıları açıldı iyice gece gündüz sürekli etrafı inceliyo hayretler içinde çok komik😄

X