2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar merhaba ,size bir sorum olacaktı gebelikle alakalı değil bu sefer .. kız kardeşim 16 yaşında ve 16,17 gündür adet görüyor arada bir iki gün kesildi ondan sonra devam ediyor halen adeti normal bir şekilde ,arada pıhtı geliyormuş karın ağrısı falan yok öyle çok ,3 aydır bu böyle devam ediyor ,bizimkilerde evde hayıt falan denediler o sıra düzene girdi ama ondan sonra yine aynı şekilde devam ediyor ,doktora da gitmediler ben gidin diyorum onlar ise çok büyütmüyor gözlerinde ,evde bitkisel deniyorlar ,ben mi çok takıyorum ,takılmaması gereken normal bir durum mu bu yaşlarda ,bekarlığında bu durumu yaşayan veya tanıdıklarınız var mı ?
Doğal yolla daha hayırlı olur ama önce doktora görünsün ne sıkıntısı varmış diye ona göre ne kullanması gerekir ona baksın bekarken bana da oluyordu hatta bi kez 20 güne yaklaşmştm artıık kontrol hapı vermişti doktor durdurmak ve düzene girmesi için ama keşke kullanmasaydım diyorum polikistik var bende soğan kürü ile sonradan hallettim gayette düzene sokmuştu adetimi

Bes ve uzeri mi😱 masallah diyelim ama okadarida cok fazla sanki birde bunu dogurmasi var😂
kesinlikle kız kardeşim anneme çekmiş ilk çocuğu 4,5 kilo doğdu çok zorlandı. annemde ölümlerden dönermiş doğumlarında ama doğan bebeğin yeni doğduğuna inanamazmışlar. çok kilolu olduğu için aylık bebek gibi büyük gözüküyorlarmış.😂 en küçük kız kardeşime doğduğunda hemşiler tosun adını koymuştu hatta şekeri var zannedip gidip gelip kan aldılar.

Oğluşum olursa benim hayalim de Yağız 🤩
Çok güzel isim bende oğluma koydum ama çok hareketli bir çocuk oldu herkes adına bağlıyor 😂
Bana 1 tane yeter gibi geliyor. Çok çocuk seven biri değilim ama kucağıma alınca nasıl olur fikrim değişir mi bilemiyorum. 🤭
Bana da hep öyle gelirdi emzirme dönemi hamilelik dönemi lohusalık derken hep Allah buna uzun ömür versin başkada çocuk istemem maddi manevi herşey sadece bunun olur daha güzel hayatı olur diye düşünüyordum ama pandemi zamanı anladım ki çocuk tek başına yanlız kalınca kardeş şart anne baba bi yere yetebiliyor. Bide her dustugumde elimden tutup kaldıran ablam ve kardeşlerim olunca oglumu yanlız bırakmanın ona çok büyük haksızlık olcagini düşündüm. Biraz istediğim yaştan erken oldu ama çok şükür iyikide oldu kardeşe uzak bakma canım benim ona da kendi kanından canından bir yoldaş lazım sen gayette güzel iki çocuğa annelik yapabilirsin 😍
Beytullah allahin evı kabe demekmiş 🥰 bakalım. Sevındim canım begendıgıne 🥰
Anlamı çok güzel isimde kulağa heybetli bir isim olarak geliyor içinize sindiyse eğer bence çok güzel bi tercih❤️
Kızlar bana hayal gibi geliyor anne olmak bir bebeğe bakmak o bebek sesini duymak koklamak hayal gibi geliyor biliyor musunuz 2 kere yarım kaldım ya ben 2 kere kucagım boş cıktım ya o hastahaneden acaba diyorum ben anne olmaya layık mı değilim ne bileyim acaba annelik bana yakışmıyor mu
Sen sadece imtihan edildin her birimizin imtihanı farklı seninki en zor olanmis evlatmis. Ama eğer iyi bir anne olmayacak olsaydın rabbim sanaa uç kere annelik görevini vermezdi. Çok güzel anne olacaksın çokda sana yakışacak eminim ben ❤️ sağlıkla al bebeğini kucağına inşallah 👐
Kızlar merhaba ,size bir sorum olacaktı gebelikle alakalı değil bu sefer .. kız kardeşim 16 yaşında ve 16,17 gündür adet görüyor arada bir iki gün kesildi ondan sonra devam ediyor halen adeti normal bir şekilde ,arada pıhtı geliyormuş karın ağrısı falan yok öyle çok ,3 aydır bu böyle devam ediyor ,bizimkilerde evde hayıt falan denediler o sıra düzene girdi ama ondan sonra yine aynı şekilde devam ediyor ,doktora da gitmediler ben gidin diyorum onlar ise çok büyütmüyor gözlerinde ,evde bitkisel deniyorlar ,ben mi çok takıyorum ,takılmaması gereken normal bir durum mu bu yaşlarda ,bekarlığında bu durumu yaşayan veya tanıdıklarınız var mı ?
Bence adet çok ince çok önemli bi konu ilerdeki gebeliğe kadar etkiliyor onu geçtim Allah korusun şimdi bile zararı varmı yokmu belli değil ki bence en büyük zararı kansızlık olur bu kadar kanamaya karşı kansızlık başlayabilir benim adetim çok sık ve çok kanamalı olduğu için hep kan ilacı kullanıyorum. Bu yüzden bence bu doktora görünmesinde fayda var

Günaydın anneler ❤️ bu arada isim konusmussunuz bende kız olursa inşallah defne koyacağım erkek olursa Aybars düşünüyorum ama erkeğe eşim kesin müdahale eder ben koycam ilkine sen koydun diyerek o yüzden erkek değişebilir ama kız değişmez😂

Günaydın anneler ❤️ bu arada isim konusmussunuz bende kız olursa inşallah defne koyacağım erkek olursa Aybars düşünüyorum ama erkeğe eşim kesin müdahale eder ben koycam ilkine sen koydun diyerek o yüzden erkek değişebilir ama kız değişmez😂
Defne de güzel. Ela kimin ismi ben çok severim.

Defne de güzel. Ela kimin ismi ben çok severim.
Ela benim göz rengim keşke adım diyebilseydim 😂 çok severim bende ela ismini ❤️ defne ismini de çok seviyorum en çokda anlamını sevdim yaz kış güzel kokan bitki demekmiş inşallah koymak nasıp olursa adı gibi yaz kıs güzel koksun ömrü😍
Bu devrin kızları da çok yaramaz erkeklere rahmet okutur o yüzden katlanıcaz mecbur napalım 😢
Yok kız benim arkadaşların bir kizlari var maşallah sübhanallah beni kıza en çokta onlar heveslendiriyo çok uslu derli toplular iki yaşında ki çocuk oyunu bitince oyuncağını topukluyo o kadar akıllı masllah bizim ogkanda oynadığı oynamadığı ne varsa dağıtıyor kendi toplamasini geçtim ben toplarsam bile kızıyor ağlıyor😂

açıkçası kiloyla yediklerinizin alakasının çok okduğunu sanmıyorum annemin en küçük çocuğu benim 3,5 kilo doğmuşum diğer 4 kardeşim 5 ve üzeri ama gel gör ki annem önüne ne gelirse onu yedi.
Geçmişte şeker yüklemesi olmadığı için bilemeyiz. Gebelik şekeri bebeği iri yapıyor. Benim testlerin normal. Ve hep protein ağırlıklı beslendim. Günde 3 bardak süt, 3 bardak ayran içtim. Yemesem kilo almazdı diye düşünüyorum

Günaydın kizlar bende hep erkek ismi düşünüyorum düşünüyorum ama bir türlü bulamiyorum🤦fb maçını izlerken adam Altaay diye bağırınca bı hiç geldi🤣başka da yok ama kimse begenmiyor

Ela benim göz rengim keşke adım diyebilseydim 😂 çok severim bende ela ismini ❤️ defne ismini de çok seviyorum en çokda anlamını sevdim yaz kış güzel kokan bitki demekmiş inşallah koymak nasıp olursa adı gibi yaz kıs güzel koksun ömrü😍

Yok kız benim arkadaşların bir kizlari var maşallah sübhanallah beni kıza en çokta onlar heveslendiriyo çok uslu derli toplular iki yaşında ki çocuk oyunu bitince oyuncağını topukluyo o kadar akıllı masllah bizim ogkanda oynadığı oynamadığı ne varsa dağıtıyor kendi toplamasini geçtim ben toplarsam bile kızıyor ağlıyor😂
Benim çevremdeki kızlar chuckynin gelini gibi 🤣 kapris, komplex, her lafa karışma koca kadın gibi herşeye yorum yapmak, ağlama krizleri, çığlık atmak..
Akıllı olgun kızlar çok tatlı yoksa haklısın 😊

Günaydın kizlar bende hep erkek ismi düşünüyorum düşünüyorum ama bir türlü bulamiyorum🤦fb maçını izlerken adam Altaay diye bağırınca bı hiç geldi🤣başka da yok ama kimse begenmiyor
Altay bende beğenmedim 😂 sen biraz daha maç izlemeye devam et güzel bir isim çıkar belki.

X