2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bizim favorimiz dr browns geniş ağız olanlardı onun plastiğini kullandık dar ağiz uymadi gaz konusunda baya etkili aventi sevmedi ağzından hep döküldü medeladan çekemedi biberondan beslendiği için hep bi geçmişimiz var kırılma konusunda ben de hep cekinmisimdir

Reactions: H E
Biz biberon kullanmadık 6 aydan sonra bari su vereyim diye kullanıyordum oda maalesef kötü sonlu oldu .
bu sefer eğer şazım olursa eşim gider alır lanshinoh un kini baya öneriyorlar ama kullanmadım ne desem yalan olur

Ben lansinoh kullandım. Diğer hiçbirini sevmedik. O kadar methettikleri avent de hiç güzel değildi.
Ama lansinoh taş gibiydi valla

Onu da manuel pompasını almıstım onun icinde olanı denedim olmadi bizde akıtıyordu cogunda bu sorunu yasadik nedense bi de iki delik üç delik öyle ayarlaman lazım bebeğe göre en iyisi olmus kullanmamak tam eziyet steril et kaynat beklet ısısını ayarla

Ben lansinoh kullandım. Diğer hiçbirini sevmedik. O kadar methettikleri avent de hiç güzel değildi.
Ama lansinoh taş gibiydi valla
Biberonda bi türlü rahat edemedik ya ilk zamanlar cok akitana alisti hatta tamamen meme reddi yasadık bu sefer mama almak istemiyorum hemen sezaryende süt geç geliyor ama inşallah oyle olmaz

Biberonda bi türlü rahat edemedik ya ilk zamanlar cok akitana alisti hatta tamamen meme reddi yasadık bu sefer mama almak istemiyorum hemen sezaryende süt geç geliyor ama inşallah oyle olmaz
Benim de ilk gün süt gelmedi ertesi gün geldi. Mecbur hemen mama aldık zaten .Benim göğüs uçları da yoktu o yüzden emziremedim silikon uçlar alıp onlarla denedim 2 hafta kadar sürekliuğraştım ancak aldı sonra kendiliğinden emdi silikonsuz. bende çok çektim o konuda

Kizlar benim ilk hamileligim. Karnimin altinda garip kasilmalar, gerilmeler var gaz sancisi dicem ama degil ozellikle aksamlari uzaninca oluyor. Bi de cok acmisim gibi geliyor, midem kaziniyor. sizde de boyle seyler var mi?

Bu arada ben hamile yogasina basladim. Inanilmaz nefes teknikleri ogretiyorlar. Yapmanizi tavsiye ederim

Benim hep az geldi benim de göğüs ucum büyük diye alamadı kaşikla doymadi sonra da hepten reddetti sarılık korkusuyla sağıp öyle verdim öyle devam etti keşke iki hafta olsaydi Zor günlerdi vicdanı bi yandan emmedi diye napalim kismet böyleymiş sağlik olsunda

Kesinlikle çok zor inaşllah kimse kullanmak zorunda kalmaz bizde de şı sorun oldu ben kızıma emzik falan da vermedim su içmesi gereken zamanda asla su içirmedim biberondan veya sukuktan ağzına asla almıyordu plastik bişey şimdi bile mesela süt tattırmak istiyorum çpcuk bineron nasıl kullanılır blmiyo herşeyin fazlası zarar bu bebekte en azından emzik kullanayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…