2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kız canım oda :) 2 kız kardeş
benım kızda kendi kendine takılıyor hahaha çok başıma buyruk benle alakası yok sağolsun

ee sen düşünüyormusun 1 tane daha
Oyy maşallah yerim yerim onları sağlıkla büyüsünler abla-kardeş. Çaktırma ama bende istiyorum ama henüz değil. Evimi değiştirmek istiyorum araba ehliyetimi almak istiyorum allah nasip ederse o zaman suanllik Leonun tadını çıkartıyoruz

Reactions: H E
Selam hangi yüzle geldim bilmiyorum ama merhaba (ban yemedim kendim kapattırmıştım ama çok saçma olduğuna karar verdim) mesajlarınızın tamamını okumadım diğer konuya hiç bakmadım zaten ama gördüğüm kadarıyla E Elayagiz benim yüzümden ceza yemişsin sanırım olayı bilmiyorum bakmayacağım ama gerçekten özür dilerim yani benim yüzümden oldu neticede ve diğer herkese de teşekkür ederim grubu neşelendirebilir miyim bilmiyorum toparlamam lazım biraz kendimi ama destekleriniz için hepinize minnettarım

canım benim hoş geldin. kimseye bir şey açıklamak yada anlatmak zorunda değilsin. nereden devam etmek istersen aynen öyle devam et. özledik seni. ❤

Hoşgeldin canım biz de yazmaya calistik elimizden geldiğince ama boşver Kötü şeyleri geride bırak :)

Diğer konuyu boşver uzme kendini de unutalım grup olarak canım hoşgeldin

Ceyda hoşgeldin çok sevindim gelmene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…