2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
6000 günde iki kez. Size özel bir durum olabilir bende kanama alanı yok

Kizlar biliyorsunuz söylemistim progestan aldigimi. Su an 6+6 oldum. 1 haftadir yoktu bisey. Ama simdi öavaboya gittim vok cok az pembemsi akinti vardi. Sizce bebek biraz büyüyor kese genisliyor diye ordaki kilcal damarlardanmi geliyor kan. fikriniz nedir. Bi agrim sok su an hic.

Sonunda 5 sayfa okuyup geldim . Oğlumu yatirayim derken ben de sızmışim.

Hepinize güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim güzel anneler

İdrarda enfeksiyon için şöyle açıklama yapayım. Doktorun başta istedigi kan idrar testlerini sağlık ocağı sadece kan testini yapınca idrar testini anca yaptırdım. Yoksa bı şikayetim yoktu. Genelde kaşınma yanma olur bende yoktu idrara çok çıkıyordum ama hamilelikten demiştim. İki şase şeklinde kısa süreli tedavi uygulayacak doktorum. Bı dahaki kontrole umarım bitmiş olur.

Su anki biraz fazlaydi diyd biraz korktum acikcasi. Yarin bisey oluck diye..

A Almina Arzu ben önce biyolojik takvimi duymustum meraktan baktım. İlk oğlum da ara takvime denk gelmiş. O sene anne baskınsa erkek , baba baskınsa kız yazıyordu. Bu bebeğimde de anne baskınsa kız , baba baskınsa erkek çıktı. Oncekinde baskın ciktigimdan bunu da kıza yormustum

o zaman bardaktan içecek direk inşallah biraz kolaylık olur senin içinde

Reactions: H E
[
Kizlar benim ilk hamileligim. Karnimin altinda garip kasilmalar, gerilmeler var gaz sancisi dicem ama degil ozellikle aksamlari uzaninca oluyor. Bi de cok acmisim gibi geliyor, midem kaziniyor. sizde de boyle seyler var mi?
Evet canım aynen karında özellikle akşamları gerginlik kasılma şişlik oluyor uzaninca . Ve açlık hissi

Ah be kuzum hemen bir iki densiz yüzünden bizi bırakıp nereye gidiyorsun verirdik hep beraber ağızlarının payını sanki kendileri çok mu normal kendi hatalarının mutsuzluklarini unutmak için senin derdine sarmislar aslında onların her cümlesi kendilerinin özetiydi takma sen he evet ceza yedim olsun kız ben önceki uyeliklerimde de ceza yerdim bişey olmaz alışkınım
Biberonda bi türlü rahat edemedik ya ilk zamanlar cok akitana alisti hatta tamamen meme reddi yasadık bu sefer mama almak istemiyorum hemen sezaryende süt geç geliyor ama inşallah oyle olmaz
Yaa ben avent cam olanı kullandım çokda memnun kaldım yine avent kullanicam Allah nasip ederse

İlk haftalarda benimde 1hafta süren lekelenmem oldu. Doktora gittik biz herhangi bi kötü ihtimale karşı. Sen gitmedin mi lekelenmeden dolayı? Kanama alanı var olabilir, dediğin gibi damarlardan kaynaklı olabilir, temizlik falan yaparken ağır kaldırmış falan olabilirsin. Yani herşey olabilir. Bi doktora görünseydin keşke. Bir de ben bi ara progestanı bıraktım yine leke oldu hemen. Rahim büyürken hormonla büyürmüş ya mesela ben hormonlarımın az olmasına bağladım lekelenmeyi. İlaca geri başladım hemen

Bende de ilk haftalarda idrar enfeksiyon çıktı biraz. Ama doktorum yanma vs bi şikayetin var mı dedi bende yok dedim. İlaca falan da başlamadım. Bol c vitamini, bol su, kendiliğinden geçti.

Sadece bilindik markalar geliyorsa alıyorsunuz o zaman. Biberon olayını hiç bilemiyorum onu alışverişe çıkacağım zaman sorayım tekrar size.

Lisanslı ürünler geliyor bime a101e vs .
Hep kalitesiz değil yani ben aldığım şeylerden memnunum. Kızım için de battaniye almıştım kendime de alıyorum begendiklerimi
Herkes araştırıp almış öyle olabilir.

Yatmadan önce aç karnına demir hapı içiyorum. Sabah mide bulantısıyla uyanıyorum. Demir hapı sizde de mide bulantısı yaptı mı?

Üzmem hoşbulduk kuzum sağolasın
Kız deliiii derdini burda bize anlat. Orda herkes eleştirmek için pusuda bekliyor. Çok normal genel bir sıkıntını bile paylaşsan dünyanın lafını söylüyorlar. Senin konu tam bunların linçleme konularından olmuş. Neyse bunla geçmiş olsun canını sıkma biz tekrar hamilelikten, bebeklerimizden konuşalım ne güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…