2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Canım hoşgeldin kötü bir kabus gördün bitti lütfen kafana takma biz herzaman yanındayız biz herşeyden önce insanız başımıza herşey gelebilir hele ki biz kadınların başına hiç olmaz dediklerimiz gelir önemli olan insanları yargılamadan yardımcı olabilmektir hepsini unut gitsin.sen bizim neşe kaynağımızsın birdaha sakın ortadan kaybolma bak evini basarım

Ayy tamam canım benim söz
Kuzum özür dilerim seni takip edemedim bu arada ne oldu son durumlar ne giremedim ya aklım sendeydi hep

Allah razı olsun canım aynı bekliyorum salı günü tekrar bakacaklar yine gelişmemişse mecbur kürtaj . beta 10000 üstüne çıkıyormu benim 4 gün arayla aynı kalmışda
Canım 10.haftadan sonra düşmeye başlıyor ya hani beta, yani bu zamanlarda 4 gün aynı kalması normal mi emin değilim ama sen sıkma canını pozitif düşün inşallah salı günü bize güzel haberler getir çok ihtiyacımız var

İnşallah burda o kadar güzel dualar aldımki rabbim bu duaları boş çevirmez inşallah herşeyin hayırlısını verir inanıyorum ben

Hoşgeldin canım insanlar çok acımasız hiç üzülme hiç umursama burda laf söyleyenlerin gerçekten hayatı nasıldır acaba herkes kendi önündekine baksın önce, umarım en kısa sürede toparlarsın kendini grubumuzun neşesi

Canım hoşgeldin gözümuz yolarda kaldi ıyiki geldin.
Buraya konu açma bize yaz canım. Elimizden geldiğince yorumlasiriz dertlesiriz.
O konunu da kapattir daha fazla yazmasinlar
Seni seviyoruz

Toparladım bilee moralimi yerine getirdiniz çok teşekkür ederim canlarım benim

Canım hoşgeldin gözümuz yolarda kaldi ıyiki geldin.
Buraya konu açma bize yaz canım. Elimizden geldiğince yorumlasiriz dertlesiriz.
O konunu da kapattir daha fazla yazmasinlar
Seni seviyoruz
Teşekkür ederim birtanem
Bundan sonra buraya yazacağım kapattırna talebinde de bulundum zaten
Ayy bende sizi çok seviyorum canım arkadaşlarım

Geçen sefer Shahla hanımdan gelince de indirim yapmıştı o civarlarda olur o halde bende bı randevuya bi gideyim dönüşte alırım detaylı randevumuda teşekkür ederim

Amaann amann ben nir delilik yaptım sen herşeyini hallet öyle gel ben de dedim 2. Yapam çocuk defterini kapatayım yoluma bakayım

Yok kız:)) üyeliğiniz talebiniz doğrultusunda reddedildi yazıyordu
İyiki varsınız bu arada
Cezalı durumlarda giriş yapmadan dışardan okuyabılırısn
Eski bancılardanım bende

Edit: aa kendin kapatırmışsın aman olır öyle şeyler buna konu açmak büyük cesaret işi herkes bilir kişi maalesef . Genelde yermeye aşağılamaya çalışırlar

Kıyafetler için %100 pamuklu olması yeterli . Bide desenini beğenirseniz neden olmasın. Yedoğan grubunda organik diyerek çok uçuk fiyatlar çekiyorlat gerek yok . He ben kendim almadım çünkü beğenmedim desenlerini biberon falan almam zaten cam kesinlikle önermiyorum . Evet sağlıklı ama kızımın ayaklarında parçalandı . Sağlıklı cam olmayan ürünlerden tercih edilebilir . Bide ben kilit falan aldım benım 1 yaşında kızım olduğu için her yeri açıyo

Bir gün banlanırsam kullanacağım sağol
Valla gözüm karardı yaptım bir hata pişmanım
Evet,herkes çok biliyor çünkü neyse düşe kalka öğrendik

Reactions: H E
Bir gün banlanırsam kullanacağım sağol
Valla gözüm karardı yaptım bir hata pişmanım
Evet,herkes çok biliyor çünkü neyse düşe kalka öğrendik
Aman sallaaa hangimiz kapattırmadık ki çılgınlar gibi ama bi boşluk oluyo hele böyle sohbet ettiğin insanalr olunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…