2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Selam:KK23: hangi yüzle geldim bilmiyorum ama merhaba (ban yemedim kendim kapattırmıştım ama çok saçma olduğuna karar verdim) mesajlarınızın tamamını okumadım diğer konuya hiç bakmadım zaten ama gördüğüm kadarıyla @Elayagiz benim yüzümden ceza yemişsin sanırım olayı bilmiyorum bakmayacağım ama gerçekten özür dilerim yani benim yüzümden oldu neticede❤️❤️ ve diğer herkese de teşekkür ederim grubu neşelendirebilir miyim bilmiyorum toparlamam lazım biraz kendimi ama destekleriniz için hepinize minnettarım 🥰🥰
Canım hoşgeldin kötü bir kabus gördün bitti lütfen kafana takma biz herzaman yanındayız biz herşeyden önce insanız başımıza herşey gelebilir hele ki biz kadınların başına hiç olmaz dediklerimiz gelir önemli olan insanları yargılamadan yardımcı olabilmektir hepsini unut gitsin.sen bizim neşe kaynağımızsın birdaha sakın ortadan kaybolma bak evini basarım 😂😂😂

Canım hoşgeldin kötü bir kabus gördün bitti lütfen kafana takma biz herzaman yanındayız biz herşeyden önce insanız başımıza herşey gelebilir hele ki biz kadınların başına hiç olmaz dediklerimiz gelir önemli olan insanları yargılamadan yardımcı olabilmektir hepsini unut gitsin.sen bizim neşe kaynağımızsın birdaha sakın ortadan kaybolma bak evini basarım 😂😂😂
Ayy tamam canım benim söz 😅🥰🥰
Kuzum özür dilerim seni takip edemedim bu arada ne oldu son durumlar ne giremedim ya aklım sendeydi hep❤️❤️

Allah razı olsun canım aynı bekliyorum salı günü tekrar bakacaklar yine gelişmemişse mecbur kürtaj . beta 10000 üstüne çıkıyormu benim 4 gün arayla aynı kalmışda
Canım 10.haftadan sonra düşmeye başlıyor ya hani beta, yani bu zamanlarda 4 gün aynı kalması normal mi emin değilim ama sen sıkma canını pozitif düşün inşallah salı günü bize güzel haberler getir çok ihtiyacımız var 🥰🥰

Canım 10.haftadan sonra düşmeye başlıyor ya hani beta, yani bu zamanlarda 4 gün aynı kalması normal mi emin değilim ama sen sıkma canını pozitif düşün inşallah salı günü bize güzel haberler getir çok ihtiyacımız var 🥰🥰
İnşallah burda o kadar güzel dualar aldımki rabbim bu duaları boş çevirmez inşallah herşeyin hayırlısını verir inanıyorum ben🙏 😊

Selam:KK23: hangi yüzle geldim bilmiyorum ama merhaba (ban yemedim kendim kapattırmıştım ama çok saçma olduğuna karar verdim) mesajlarınızın tamamını okumadım diğer konuya hiç bakmadım zaten ama gördüğüm kadarıyla @Elayagiz benim yüzümden ceza yemişsin sanırım olayı bilmiyorum bakmayacağım ama gerçekten özür dilerim yani benim yüzümden oldu neticede❤️❤️ ve diğer herkese de teşekkür ederim grubu neşelendirebilir miyim bilmiyorum toparlamam lazım biraz kendimi ama destekleriniz için hepinize minnettarım 🥰🥰
Hoşgeldin canım insanlar çok acımasız hiç üzülme hiç umursama burda laf söyleyenlerin gerçekten hayatı nasıldır acaba herkes kendi önündekine baksın önce, umarım en kısa sürede toparlarsın kendini grubumuzun neşesi

Canım hoşgeldin gözümuz yolarda kaldi🥰🥰 ıyiki geldin.
Buraya konu açma bize yaz canım. Elimizden geldiğince yorumlasiriz dertlesiriz.
O konunu da kapattir daha fazla yazmasinlar
Seni seviyoruz 😍

Hoşgeldin canım insanlar çok acımasız hiç üzülme hiç umursama burda laf söyleyenlerin gerçekten hayatı nasıldır acaba herkes kendi önündekine baksın önce, umarım en kısa sürede toparlarsın kendini grubumuzun neşesi
Toparladım bilee🥰🥰 moralimi yerine getirdiniz çok teşekkür ederim canlarım benim😍😍

Canım hoşgeldin gözümuz yolarda kaldi🥰🥰 ıyiki geldin.
Buraya konu açma bize yaz canım. Elimizden geldiğince yorumlasiriz dertlesiriz.
O konunu da kapattir daha fazla yazmasinlar
Seni seviyoruz 😍
Teşekkür ederim birtanem 😍😍
Bundan sonra buraya yazacağım kapattırna talebinde de bulundum zaten🥰🥰
Ayy bende sizi çok seviyorum canım arkadaşlarım 😍❤️❤️

Hiç sormadik ama orda diğer hastaya 600 küsürlü Bi fiyat söylediler. Sanirim Meriç hoca nin referansı olursa Bi tık daha düşüyor. Ayni klinikte çalıştiklari için. İkiliye 475 tl verdik biz normalde 580 mi ne demişlerdi
Geçen sefer Shahla hanımdan gelince de indirim yapmıştı o civarlarda olur o halde bende bı randevuya bi gideyim dönüşte alırım detaylı randevumuda teşekkür ederim

Oyy maşallah 🤩 yerim yerim onları sağlıkla büyüsünler abla-kardeş. Çaktırma ama bende istiyorum 😂 ama henüz değil. Evimi değiştirmek istiyorum araba ehliyetimi almak istiyorum allah nasip ederse o zaman 😍 suanllik Leonun tadını çıkartıyoruz
Amaann amann ben nir delilik yaptım 😂 sen herşeyini hallet öyle gel 😂 ben de dedim 2. Yapam çocuk defterini kapatayım yoluma bakayım 🤣

Yok kız:)) üyeliğiniz talebiniz doğrultusunda reddedildi yazıyordu 🤣🤣
İyiki varsınız bu arada 🥰🥰
Cezalı durumlarda giriş yapmadan dışardan okuyabılırısn 😂
Eski bancılardanım bende 🤣

Edit: aa kendin kapatırmışsın aman olır öyle şeyler 😂 buna konu açmak büyük cesaret işi herkes bilir kişi maalesef . Genelde yermeye aşağılamaya çalışırlar

Kızlar Bim ürünlerine güvenebiliyor musunuz? Yani bana kalitesi çok düşük gibi geliyor ordaki bazı şeylerin.
Ben ucuz olup sağlıksız yada kalitesiz olacağına biraz daha para vermekten yanayım. Bebek ürünleri sonuçta bilemedim.
Kıyafetler için %100 pamuklu olması yeterli . Bide desenini beğenirseniz neden olmasın. Yedoğan grubunda organik diyerek çok uçuk fiyatlar çekiyorlat gerek yok . He ben kendim almadım çünkü beğenmedim desenlerini biberon falan almam zaten cam kesinlikle önermiyorum . Evet sağlıklı ama kızımın ayaklarında parçalandı . Sağlıklı cam olmayan ürünlerden tercih edilebilir . Bide ben kilit falan aldım benım 1 yaşında kızım olduğu için her yeri açıyo 🤣

Cezalı durumlarda giriş yapmadan dışardan okuyabılırısn 😂
Eski bancılardanım bende 🤣

Edit: aa kendin kapatırmışsın aman olır öyle şeyler 😂 buna konu açmak büyük cesaret işi herkes bilir kişi maalesef . Genelde yermeye aşağılamaya çalışırlar
Bir gün banlanırsam kullanacağım sağol🤣
Valla gözüm karardı yaptım bir hata pişmanım 😅😅
Evet,herkes çok biliyor çünkü 😐 neyse düşe kalka öğrendik 😅

• Beğen
Reactions: H E
Bir gün banlanırsam kullanacağım sağol🤣
Valla gözüm karardı yaptım bir hata pişmanım 😅😅
Evet,herkes çok biliyor çünkü 😐 neyse düşe kalka öğrendik 😅
Aman sallaaa 😂 hangimiz kapattırmadık ki çılgınlar gibi 🤣🤣 ama bi boşluk oluyo hele böyle sohbet ettiğin insanalr olunca 😂

X