2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Benim de karnım baya şiş . Ama rahatsızlık hissetmiyorum canım . Aa ne aşısıymış acaba bilginiz var mı
Aşı ne için bilmıyorum ilk çocukta da olmuştum .benim şişlik baya fahatsız edıyo dokunuyorum baya sert olmuş daha çok mide kısmı hiç rahat vermiyo umarım geçer çok sıkıntı yapıyo

Aynen tesekkür ederkm ama burda kalirim sanirim. Agustos topigi hic islemiyor gibi aktivlik yok. Beni cekersiniz artik

Aşı ne için bilmıyorum ilk çocukta da olmuştum .benim şişlik baya fahatsız edıyo dokunuyorum baya sert olmuş daha çok mide kısmı hiç rahat vermiyo umarım geçer çok sıkıntı yapıyo
Acaba gaz yapıcı besinler mi tüketiyorsunuz çok yağlı baharatlı gibi veya az mı hareket ediyorsunuz ? Aklıma bunlar geldi

Aynen tesekkür ederkm ama burda kalirim sanirim. Agustos topigi hic islemiyor gibi aktivlik yok. Beni cekersiniz artik
Zaten bizi birakip gitme bi yere seni sevdik biz hem bizim topik daha eğlenceli boşver buyuturuz beraber Tek duam2746 onunda bebebeği küçük Allahin izniyle sizin bebisler gobisler bizim topikte büyüsün

Bayanlar bişey sorcam size. Ben kanda pıhtılaşma tehlikesi olduğundan kan sulandırıcı iğne kullanıorm hamileliğimin en başından beri. Dün dr dediki kan sulandırıcı ilaçlar kullanan hamileler için 9 ay boyunca ilişki yasaktır... böyle bişey yaşayanınız var mı? Ya da hiç duydunuz mu etraftan böyle bişey ?

Tetanoz aşısı yaptırılıyor bildiğim kadarıyla ama 20.haftadan sonra o da. Bizim sağlık ocağı hemşiremiz öyle dedi. Şişkinlik konusunda da 2.gebelik ise ilkinde zaten gerilmiş ve büyümüş olan kaslar vs çok çabuk kendiliğinden büyüdüğü için karın hemen şişiyomuş. Ki benimde öyleydi... daha 2 aylıkken sanki 6-7 aylık gibiydim. Ve çokta geriliyodu...

Canım bende kullanıyorum iğne bana öyle birşey demedi dr

Acaba gaz yapıcı besinler mi tüketiyorsunuz çok yağlı baharatlı gibi veya az mı hareket ediyorsunuz ? Aklıma bunlar geldi
Yanı bahartalı ve yaglı normalded de yemem midem de sorun var . ama hareket yanı evın içinde ne kadar olursa o kadar yapıyrm ondan olur mu ki . yürüyüşe falan çıkamyrm kızım var 2 yaşında onu bırakamıyrm

Ay ondandır o zaman ilk kızımda 7 aylıkken olan karnım bunda şimdiden oldu ve baya sert sanki dogum yapcam zaman ki gıbı . çok zorlanıyrm . bide benim sadece karnım şişiyo hamilelikte son aylar utancımdan dışarıya cıkamıyrdm bunda da oyle olacak sanırımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…