2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Hosgeldin ela 😚😚😚☺ kiz cezami yedin 🙄🙄🙄 milletim isi gücü yok yemim ederim. Hayir sevmedigim tartistigim birini bile sikayet etmem🤣hic ugrasamam ki millette varya
Hosbuldum canim❤ ben nerden şikayet edilir onu bile bilmiyorum 😅 hem haksız hem de neyse demicem kalkmis beni şikayet ediyor 😅 gizli gizli de mesajları Okuyordur kesin😅
Sanssizim ya. Hepiniz 10.haftanin üstündesiniz😓 sadece benim 6 7 haftalik olan🤣
Olsun ne güzel işte sen tecrübelerden tam yararlaniyorsun 😍 inşallah hayirlisiyla seninde 10 20 li haftalar in gelir 😍
Hoşgeldinn çok yazamasamda hep okudum inan seni ceyda2000 de yapılana çok üzüldüm iyi ki burdasın hepimiz yoklugunuzu hissettik 🌸
Teşekkür ederim canım benim ❤ bende o kadar alos
Kızlaaarrr bugün kontrolüm vardı daha doğrusu 16 sındaydı ama ben bugüne çektim dayanamadım veee cinsiyeti kesinleşti 12 haftada yüzde 55 erkek demişti amaaaaa bugün kız olduğunu öğrendimmm @Ceyda2000 E Elayagiz dua etmiştik inşallah yanılmıştır diye ve aynen öyle oldu çok ama çok mutluyum elacım darısı başına inşallah❤️
Çok sevindim çok şükür kuzum rabBim gonlundekini nasip etti ❤ sağlıkla gelsin prenses ay sagalasın canım benim ağzın bal yesin amin inşallah darisi bana ve kız isteyen tüm annelere❤
Hoşgeldin cancazım 😍😍😍
Hosbulduk ballı Lokmam❤
Bazen düsünsende oluyor öyle şeyler takma hiç😅
Ahaha Aynen olucak varsa oluyor napcan işte 😅 haset mi yok 😅
Kızlar gunde kac bardak cay içiyorsunuz? Çaydan vazgeçemiyorum
Bende bu hamilelikte çay hiç icemiyorum 😕ama riskli değil diye biliyorum😅
E Elayagiz Canım hoşgeldin mapustayken bizi ozledinmi😅😅
Çok özledim valla çok alışmışim size 😅
Bir de benim kizim da canım hic tatlı istemezdi bunda hep tatlı istiyor.
ye tatlıyı doğur hakkıyı olayı doğru bence 😁
Deme öyle demë nolur 😅😅😅 bende tatlı seviyorum bu hamilelikte😣

Kızlar tam 12 haftalık cinsiyetten anlayan varsa banada yorum yapabilirmi?

Eklentiler

• 8F9EB70B-34E9-43A0-9136-86529C049260.jpeg
    8F9EB70B-34E9-43A0-9136-86529C049260.jpeg
    85,6 KB · Görüntüleme: 57
Erkeğe benziyo ama 3 hafta sora net olur dedi. 2 kızım var bu 3. Hamilelik hiç inanasım gelmiyo erkek olucağına:/

Tabi hamilelikte bazı şeylere daha düşkün oluyorsun düşün ben tam bi kahve bağımlısıyım günde 3 tane her türlü kahve tüketirdim ama 3 aydır hiç içmedim . Tüp bebek olunca Korkuyısun bişey olur diye 🙏🏻
Allah korusun 🥰 Allah yardım etsin canım sag salim al kucagına

Kremlerde pahalı yaa ama kullanmadan da olmaz bı lierac bir de bio oil varmış sanırım tavsiye edilenn.benim ilk hamilelegim nasıl ilerlicek ne kadar catlicak bakalim zaten şu anda bile bir sürü çatlağım var
Canım benımmilk cocugumda cok catlagım oldu ama hiç kaşımadm karnıma ne kadar kaşınsa da 😁 kıyafet ustunden sıvazlama gibi yaptım karnımda catlak kalmdı ama bacak ve popo da catlıyomş soylemdler bana ,orda kaldı malesef ve bol su ve saltalk yemiştim ben faydasını gordum 👍🏻

Iyı gunler hanımlar . ben gecen saglık ocagı kaydı açtırdım bana bir ay sonra gel aşı var dediler . biee bende aşırı hazımsızlık var karnım 7 aylık gıbı hiç abartmıyrm hemşire bile dedi baya geç gelmişsin ,bende dedim daha yeni hamileyım 😭 ama inanır mısnz midem taş gibi zaten karnımın üst kısmı şiş değişik bi durum yedıklerım bogazımda gıbı ilk covukta hiç boyle seyler yasmadım cok sıkıntı oluyo . boyle bişey yaşayan var mı 😞

Iyı gunler hanımlar . ben gecen saglık ocagı kaydı açtırdım bana bir ay sonra gel aşı var dediler . biee bende aşırı hazımsızlık var karnım 7 aylık gıbı hiç abartmıyrm hemşire bile dedi baya geç gelmişsin ,bende dedim daha yeni hamileyım 😭 ama inanır mısnz midem taş gibi zaten karnımın üst kısmı şiş değişik bi durum yedıklerım bogazımda gıbı ilk covukta hiç boyle seyler yasmadım cok sıkıntı oluyo . boyle bişey yaşayan var mı 😞
Benim de karnım baya şiş . Ama rahatsızlık hissetmiyorum canım . Aa ne aşısıymış acaba bilginiz var mı

X