2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Canım bende kullanıyorum iğne bana öyle birşey demedi dr
Alla alla... bi sitede okudum. Onların da bazılarına dr yasak demiş... bi de senin tüp bebekti galiba. Daha çok dikkat etmen gerek aslında

Bayanlar bişey sorcam size. Ben kanda pıhtılaşma tehlikesi olduğundan kan sulandırıcı iğne kullanıorm hamileliğimin en başından beri. Dün dr dediki kan sulandırıcı ilaçlar kullanan hamileler için 9 ay boyunca ilişki yasaktır... böyle bişey yaşayanınız var mı? Ya da hiç duydunuz mu etraftan böyle bişey ?

Aa bende kullanıyorum şaşırdım hiç okumadım da bir yerde. Benim tüp bebek olduğu için zaten yasaktı, kontrolde de sormadık. Zaten de pek gönlümüz yok🤭

Böyle bişey yok ben de kullanıyorum hem de yüksek doz
Bayanlar bişey sorcam size. Ben kanda pıhtılaşma tehlikesi olduğundan kan sulandırıcı iğne kullanıorm hamileliğimin en başından beri. Dün dr dediki kan sulandırıcı ilaçlar kullanan hamileler için 9 ay boyunca ilişki yasaktır... böyle bişey yaşayanınız var mı? Ya da hiç duydunuz mu etraftan böyle bişey ?

Ben geldiiiim 🥰 sonunda cinsiyeti öğrenebildim. Kızımız geliyor 🙏 Doktorum büyük ihtimal kız dedi ama yine yanılma payı olabilir bı dahaki kontrole kesinlesir dedi.
Sanırım çin takvimi ve biyolojik takvim tuttu. Belirtiler zaten oğluma göre ters. Ergen gibi sivilcelenme . Eksiye düşkünlük arttı. Uyku hali yok gibi. Oğluma hamileyken dökülen saçlarım sonuna kadar dokulmedi takı doğumdan sonra yine başlamıştı. Şimdi saçlarım dökülmeye devam. Ayy oğlumda ayı yavrusu olmuştum 🙈😅 bunda hala evrimlesmedim.
Bu arada tiroit normalmiş ama idrarda enfeksiyon çıktı antibiyotik baslayacagim ve bol su.

Kızlar selamlar,

bugün Bim'de bebek günüydü, ben hemen hemen her şeyi aldım ona rağmen çoğu şey bitmişti. Siz neler yaptınız, uğradınız mı :KK66:

Konturole daha çok var kafam dağılsın diye yabancı dizilere filmlere sardım. Güzel haberle gelen bir çok kişi olmuş. Hepinizi teker teker kutluyorum. Rabbim hepimize gönlümüzdekini nasip etsin inşallah. Sağlıkla büyüsün sağlıkla gelsin bebişler.❤

Ben geldiiiim 🥰 sonunda cinsiyeti öğrenebildim. Kızımız geliyor 🙏 Doktorum büyük ihtimal kız dedi ama yine yanılma payı olabilir bı dahaki kontrole kesinlesir dedi.
Sanırım çin takvimi ve biyolojik takvim tuttu. Belirtiler zaten oğluma göre ters. Ergen gibi sivilcelenme . Eksiye düşkünlük arttı. Uyku hali yok gibi. Oğluma hamileyken dökülen saçlarım sonuna kadar dokulmedi takı doğumdan sonra yine başlamıştı. Şimdi saçlarım dökülmeye devam. Ayy oğlumda ayı yavrusu olmuştum 🙈😅 bunda hala evrimlesmedim.
Bu arada tiroit normalmiş ama idrarda enfeksiyon çıktı antibiyotik baslayacagim ve bol su.
Gozun aydın canım 🥰 benimde kızımda sivilcelerim cok olmuştu baya cırkınleşmiştim. Kız çirkinleştirir oğlan guzelleştirir derler 🥰

Hayırlı olsun canım prensesini sağlıkla al kucağına 🙏💞

Ben şimdi bijolojik takvime baktım da ara dönem diyor 😄

X