2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Hosgeldin ela ☺ kiz cezami yedin milletim isi gücü yok yemim ederim. Hayir sevmedigim tartistigim birini bile sikayet etmemhic ugrasamam ki millette varya
Hosbuldum canim❤ ben nerden şikayet edilir onu bile bilmiyorum hem haksız hem de neyse demicem kalkmis beni şikayet ediyor gizli gizli de mesajları Okuyordur kesin
Sanssizim ya. Hepiniz 10.haftanin üstündesiniz sadece benim 6 7 haftalik olan
Olsun ne güzel işte sen tecrübelerden tam yararlaniyorsun inşallah hayirlisiyla seninde 10 20 li haftalar in gelir
Hoşgeldinn çok yazamasamda hep okudum inan seni ceyda2000 de yapılana çok üzüldüm iyi ki burdasın hepimiz yoklugunuzu hissettik
Teşekkür ederim canım benim ❤ bende o kadar alos
Çok sevindim çok şükür kuzum rabBim gonlundekini nasip etti ❤ sağlıkla gelsin prenses ay sagalasın canım benim ağzın bal yesin amin inşallah darisi bana ve kız isteyen tüm annelere❤
Hoşgeldin cancazım
Hosbulduk ballı Lokmam❤
Bazen düsünsende oluyor öyle şeyler takma hiç
Ahaha Aynen olucak varsa oluyor napcan işte haset mi yok
Kızlar gunde kac bardak cay içiyorsunuz? Çaydan vazgeçemiyorum
Bende bu hamilelikte çay hiç icemiyorum ama riskli değil diye biliyorum
E Elayagiz Canım hoşgeldin mapustayken bizi ozledinmi
Çok özledim valla çok alışmışim size
Bir de benim kizim da canım hic tatlı istemezdi bunda hep tatlı istiyor.
ye tatlıyı doğur hakkıyı olayı doğru bence
Deme öyle demë nolur bende tatlı seviyorum bu hamilelikte

Erkeğe benziyo ama 3 hafta sora net olur dedi. 2 kızım var bu 3. Hamilelik hiç inanasım gelmiyo erkek olucağına:/

Allah korusun Allah yardım etsin canım sag salim al kucagına

Kremlerde pahalı yaa ama kullanmadan da olmaz bı lierac bir de bio oil varmış sanırım tavsiye edilenn.benim ilk hamilelegim nasıl ilerlicek ne kadar catlicak bakalim zaten şu anda bile bir sürü çatlağım var
Canım benımmilk cocugumda cok catlagım oldu ama hiç kaşımadm karnıma ne kadar kaşınsa da kıyafet ustunden sıvazlama gibi yaptım karnımda catlak kalmdı ama bacak ve popo da catlıyomş soylemdler bana ,orda kaldı malesef ve bol su ve saltalk yemiştim ben faydasını gordum

Iyı gunler hanımlar . ben gecen saglık ocagı kaydı açtırdım bana bir ay sonra gel aşı var dediler . biee bende aşırı hazımsızlık var karnım 7 aylık gıbı hiç abartmıyrm hemşire bile dedi baya geç gelmişsin ,bende dedim daha yeni hamileyım ama inanır mısnz midem taş gibi zaten karnımın üst kısmı şiş değişik bi durum yedıklerım bogazımda gıbı ilk covukta hiç boyle seyler yasmadım cok sıkıntı oluyo . boyle bişey yaşayan var mı

Benim de karnım baya şiş . Ama rahatsızlık hissetmiyorum canım . Aa ne aşısıymış acaba bilginiz var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…