2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kremlerde pahalı yaa ama kullanmadan da olmaz bı lierac bir de bio oil varmış sanırım tavsiye edilenn.benim ilk hamilelegim nasıl ilerlicek ne kadar catlicak bakalim zaten şu anda bile bir sürü çatlağım var
Ben bioil yağ kullandım daha önce de demistim ama alerji yapti haftalarca kasindim kesin diyemem gebelik alerjiside olabilir tahlillerim temiz çikmişti ama. daha bilindik bi marka kullanırım ondan canım

Dökülmese de olur ben evladıma sag salım kavuşayımsa heryerim çatlasın isterse
Dökülüyor canım ben kziimda çok tuylenmistim dokunmamak gerekiyor .
Bunda henüz emin degilim tüyler çıktı mı diye ama cinsiyeti erkek

Ödem oluyor bende de çorabın desenleri bile çıkıyor bazen ayağıma limon yiyorum tuzlamadan alsin diye seviyorum da bazen su içemiyorum ayaklarım sürekli aşağıda bi uzanırken öyle değil. Arada kaldırmak lazım aslında.

Merhaba kizlar dr konrtolum vardi bu gun artik erkek olduğu kesinleşti tembel uyuyordu şükür bir sıkıntı yok bizden haberler böyle
Maşallah
Gözünaydın cnm
Kızlar gunde kac bardak cay içiyorsunuz? Çaydan vazgeçemiyorum
Bende bayağı içiyorum ya

Dökülüyor canım ben kziimda çok tuylenmistim dokunmamak gerekiyor .
Bunda henüz emin degilim tüyler çıktı mı diye ama cinsiyeti erkek
Biliyorum döküldüğünü canım oğlumda da dogumdan sonra dökülmüştü ama ben ne tüylenme ne catlak hiç birini takmıyorum kalsa da olur oğlumdan kalma blraz catlagım var mesela

Canim ne guzl sana demis bana 16 net derim erkek gibi diyor bende 12.6 da gittim keske banada senin gibi net dese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…