2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlaaarrr bugün kontrolüm vardı daha doğrusu 16 sındaydı ama ben bugüne çektim dayanamadım veee cinsiyeti kesinleşti 12 haftada yüzde 55 erkek demişti amaaaaa bugün kız olduğunu öğrendimmm MahidevranSultan E Elayagiz dua etmiştik inşallah yanılmıştır diye ve aynen öyle oldu çok ama çok mutluyum elacım darısı başına inşallah

Bazen düsünsende oluyor öyle şeyler takma hiç

Gözün aydın canım sağlıcakla gelsin prensesin Darısı bizlere

Ben ilk kızımda cok girdim araştırdım baya da bi sıkıntı olmuyor dogrulugu yok soylenti bence. bu sefer de ilk haftalarda cok gittim sonra baya uzadı

Allah gönlüne göre vermiş

Hayirli cumalar kizlar:) dualarımız kabul çocuklarımiz sağlıklı olsun inşallah hemencik sorumu da sorayım sizlereçatlak kremi kullanmaya başladınız mı kullananlar ne kullanıyorsunuz acaba? şimdiden teşekkürler:))

Ben kullanmadım normal kremler ile nemlendiriyorum arada bu ay baslicam artik. bi de göğüslerde catlıyor lierac kullanıcam hindistan c. Yağı felan kullananlr varms.
ilk hamilelikte yanlarım catladı cok kötü degıldı ama ucuncu dogumu olan annisler var mı ikincide nasil oluyor daha cok mu catlariz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…