2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben kullanmadım normal kremler ile nemlendiriyorum arada bu ay baslicam artik. bi de göğüslerde catlıyor lierac kullanıcam hindistan c. Yağı felan kullananlr varms.
ilk hamilelikte yanlarım catladı cok kötü degıldı ama ucuncu dogumu olan annisler var mı ikincide nasil oluyor daha cok mu catlariz 😀
Annemin ablamda hiç çatlağı yokmuş ama ben de her yeri çatlamış ablam da her yerini kremledi özenle sadece poposuna sürmemiş poposu çatladı 😂😂

Hayirli cumalar kizlar:) dualarımız kabul çocuklarımiz sağlıklı olsun inşallah 🤲hemencik sorumu da sorayım sizlere😉çatlak kremi kullanmaya başladınız mı kullananlar ne kullanıyorsunuz acaba? şimdiden teşekkürler:))
Bebek yağı ve Hindistan cevizi yağı kullanmaya bugun başladım canım

İyi bari ya aslında oğlumda da bu sekılde olmuştu ama insan yine normal mi merak ediyor annelik işte bulantım bitti ama pek iştahım da yok 🥰
Ben bu sabah yine kustum bak 4aylik olucam hala devam. Gün içinde eskisi kadar olmuyor ama sabahları geç kahvaltı yaparsam mutlaka oluyor

Ben kullanmadım normal kremler ile nemlendiriyorum arada bu ay baslicam artik. bi de göğüslerde catlıyor lierac kullanıcam hindistan c. Yağı felan kullananlr varms.
ilk hamilelikte yanlarım catladı cok kötü degıldı ama ucuncu dogumu olan annisler var mı ikincide nasil oluyor daha cok mu catlariz 😀
Kremlerde pahalı yaa ama kullanmadan da olmaz bı lierac bir de bio oil varmış sanırım tavsiye edilenn.benim ilk hamilelegim nasıl ilerlicek ne kadar catlicak bakalim zaten şu anda bile bir sürü çatlağım var

X