2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bizimki şu saat oldu hala uyumadı bu yaşta emziği bıraktırmaya calisinca pandemi de vurdu çocukları
Benim oğlumda uyumuyor, başında bekliyorum canım sıkıldı
Kızın kaç yaşındaydı canım emziği bırakmadı mi hala

Dolunay mi var bugün yoksa dolunay olunca bebeler kurt adama dönüşüyor etkiliyormus

Hepimizinkine masallah canım inş sağlıkla alırız kucağımıza Bana da 1 ay sonra dedi ama bence ikili tarama testinde görürüz benimki 18 Aralık’ta ancak girebileceğim
Ben yaptirmayacagim canim suanki aklim boyle oyuzden bir ay sonra tekrar muane dedi aklim degismez ise

Çok uykum geldi oğlum uyumuyor bende uyumuyorum yatağının yanında karanlıkta oturuyorum böyle inadız ikimiz de..

Çok uykum geldi oğlum uyumuyor bende uyumuyorum yatağının yanında karanlıkta oturuyorum böyle inadız ikimiz de..
Uyur inşallah geç oldu artık.
Bilmiyorum ki normalde de erken uyumaz ama bugün epey zorladı babasi masal anlatiyo artik benim sinirler gitti
Bizimki uyudu ama kac defa mizildadi ağladı dayanamayıp yanımıza aldım sürekli dönüyor bakalım.

Hadi ya niye ki enfeksiyon açısından mı kolaylık oluyor diğer türlü uğraşmak istemiyorum ben az zaten bi arkadaşım gidiyordu doğuma kadar
daha fazla acıyormuş,genital bölgeyi de orayı açıyormuymuş ne erken doğum sebebi bile olabilir diye okumuştum ,jilet yapmak da istemiyorum aslında karın büyüdükten sonra çok zor oluyor tüy dökücü krem de yasak zaten

Benim oğlumda uyumuyor, başında bekliyorum canım sıkıldı
Kızın kaç yaşındaydı canım emziği bırakmadı mi hala
Yok canım 4.5 yaşında düşün ben işteyken annem dinlemedi sonra da ikna olmadı sürekli kesiyorum artık vermiycem diye sonra başa çıkamıyorum kıyamıyorum çok inat unutmuyor bu sefer kesin artik

Uyur inşallah geç oldu artık.

Bizimki uyudu ama kac defa mizildadi ağladı dayanamayıp yanımıza aldım sürekli dönüyor bakalım.
Bi sıkıntısı yoksa bazen yapıyorlar öyle küçükken bizimki de çok deli yatardı hala öyle

Aynen canım keşke lazere az daha gitsem bitseydi ilkinde cok bıktırmıstı bu konu doguma yardımcı olur dıyolardı doğru ya napıcaksak artık

Bi sıkıntısı yoksa bazen yapıyorlar öyle küçükken bizimki de çok deli yatardı hala öyle
Bizimki normal şekilde uyumaz zaten. Bir giderim yatağın ucuna gelmiş bir bakarım yastığının üzerine uzanmis . Yorgan asla örtmez zaten. Uyku tulumu olmasa yandik

Yok canım 4.5 yaşında düşün ben işteyken annem dinlemedi sonra da ikna olmadı sürekli kesiyorum artık vermiycem diye sonra başa çıkamıyorum kıyamıyorum çok inat unutmuyor bu sefer kesin artik
Bizimki kendi istemedi niye öyle oldu anlamamıştım ağzından düşürmeye başlamıştı bir süre sonra hiç istemiyordu

Bizimki normal şekilde uyumaz zaten. Bir giderim yatağın ucuna gelmiş bir bakarım yastığının üzerine uzanmis . Yorgan asla örtmez zaten. Uyku tulumu olmasa yandik
Aynı ya Hayatta üstünü örttürmez bide uyku tulumuda giymezdi siz yine şanslısınız

Uyuyamıyorum ya canım cıkacak anlasana diyor sabahları erken kaldırıcam artık sen ne zaman kavustun oglusuna ne güzel olmuş
Ayy üzüldüm şu anDün kavuştuuum Hah bende aynısını yapacağım ertesi gün 9 da bayılır kalır artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…