2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Aynen canım keşke lazere az daha gitsem bitseydi ilkinde cok bıktırmıstı bu konu doguma yardımcı olur dıyolardı doğru ya napıcaksak artık
Ben yaptırmıştım oğluma hamile kalmadan önce şimdi çıkıyor yine hafif hafif sonsuza kadar çıkmaması için ne yapmamız lazım merak ediyorum evde kendim ağda yapsam ölürüm diye korkuyorum

Ben yaptırmıştım oğluma hamile kalmadan önce şimdi çıkıyor yine hafif hafif sonsuza kadar çıkmaması için ne yapmamız lazım merak ediyorum evde kendim ağda yapsam ölürüm diye korkuyorum
Hafif hafif çıkıyosa hiç korkma benimde öyleydi sonra artıyor işte başka bi şey yaparsan çektiğinde adeta kıl gelir gibi canın bile acımıyor yoksa ben de fikri bile kötü geliyo cesaret edemezdim

Allah ayırmasın En güzeli o ya erkenden uyumaları biraz dinlenecek vakit kalıyor en azından sessizlik
Aminn hepimizi ayırmasın inşallah Huzur bu işte, meditasyon yapası geliyor insanın,ama o uyunca da o uyanıkken yapamadığımız işler kalıyor

Hafif hafif çıkıyosa hiç korkma benimde öyleydi sonra artıyor işte başka bi şey yaparsan çektiğinde adeta kıl gelir gibi canın bile acımıyor yoksa ben de fikri bile kötü geliyo cesaret edemezdim
O zaman ben dokunmayayım hiç kalsın
Ben ilk güzellik salonunda yaptırdığımda ilk başta çığlık atmıştım sonra uyuşmuşum bir süreden sonra hissetmedim

Cok sukur benim kizlarim en gec 20:30 da yatarlar sonra anne baba saatimiz baslar insallah sizinkilerde duzene girer
Normalde öğlen uykusuna yatmadığı için erkenden uyur ama bu sefer öğlene kadar uyudu o yüzden uyuyamıyor ben uyuyacağım neredeyse

Iste cocuklar arada oyle oluyor:) benim esim cok sabirli bu konularda saolsun oyle bi durumda hemen mudahale eder
Yaa kızlar babalarına düşkün oluyor ama banane eşim nihayet benimle birlikte nöbet tutmaya gelebildi gerçi ooo Demir bey de buralardaymış diye bir çıkış yapmasaydım oğlum uyuyordu aslında

Geçmiş olsun proluton iğne hemen kesiyor kanamayı
Valla eve geldim. 3 4 daat bekletiyorlardi. Basim döndü beynim uyustu. Progesteronun yan etkisi. Hastahaneye Gitmeden icmistim. Uzandim biraz tuzlu ayran ictim öyle kendime geldim. Lavaboya gidiyorum 2 keredie kan yok. Dengesiz dengesiz seyler oluyor. Yarin baska hastahaneye gidicem. Daha iyi olan bir hastahane bakalim onlar ne diycekler

Gecmis olsun neyiniz var

Kızlar ben yine sabahın köründe uyandım .. gece 12 de yattım . 2 de uyandım 5 te uyandım 7 de uyandım . Anlamadım bu uykumu yaaaa .. bugün cumartesii yani yat uyu diyorum kendime uykum yok ...

Benim oglum da otizm belirtileri var yasıtları dan geriledi rehabilitasyona yazdırdım bukonularda pek bilgim yok neyapmam gerekio yardımcı olurmusunuz bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…