2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Aynen canım keşke lazere az daha gitsem bitseydi ilkinde cok bıktırmıstı bu konu doguma yardımcı olur dıyolardı doğru ya napıcaksak artık 😅
Ben yaptırmıştım oğluma hamile kalmadan önce şimdi çıkıyor yine hafif hafif sonsuza kadar çıkmaması için ne yapmamız lazım merak ediyorum🤦🏼‍♀️ evde kendim ağda yapsam ölürüm diye korkuyorum 😅

Ben yaptırmıştım oğluma hamile kalmadan önce şimdi çıkıyor yine hafif hafif sonsuza kadar çıkmaması için ne yapmamız lazım merak ediyorum🤦🏼‍♀️ evde kendim ağda yapsam ölürüm diye korkuyorum 😅
Hafif hafif çıkıyosa hiç korkma benimde öyleydi sonra artıyor işte başka bi şey yaparsan çektiğinde adeta kıl gelir gibi canın bile acımıyor yoksa ben de fikri bile kötü geliyo cesaret edemezdim

Allah ayırmasın 🥰 En güzeli o ya erkenden uyumaları biraz dinlenecek vakit kalıyor en azından sessizlik 😅
Aminn hepimizi ayırmasın inşallah 🙏Huzur bu işte, meditasyon yapası geliyor insanın,ama o uyunca da o uyanıkken yapamadığımız işler kalıyor:KK43:

Hafif hafif çıkıyosa hiç korkma benimde öyleydi sonra artıyor işte başka bi şey yaparsan çektiğinde adeta kıl gelir gibi canın bile acımıyor yoksa ben de fikri bile kötü geliyo cesaret edemezdim
O zaman ben dokunmayayım hiç kalsın 😅
Ben ilk güzellik salonunda yaptırdığımda ilk başta çığlık atmıştım sonra uyuşmuşum bir süreden sonra hissetmedim🤣

Cok sukur benim kizlarim en gec 20:30 da yatarlar 🥰🧿 sonra anne baba saatimiz baslar 😍😍😍 insallah sizinkilerde duzene girer❤️
Normalde öğlen uykusuna yatmadığı için erkenden uyur ama bu sefer öğlene kadar uyudu o yüzden uyuyamıyor:KK43: ben uyuyacağım neredeyse😅

Iste cocuklar arada oyle oluyor:) benim esim cok sabirli bu konularda saolsun oyle bi durumda hemen mudahale eder 😂❤️
Yaa kızlar babalarına düşkün oluyor ama banane 🙁 eşim nihayet benimle birlikte nöbet tutmaya gelebildi gerçi ooo Demir bey de buralardaymış diye bir çıkış yapmasaydım oğlum uyuyordu aslında 😅

Geçmiş olsun proluton iğne hemen kesiyor kanamayı
Valla eve geldim. 3 4 daat bekletiyorlardi. Basim döndü beynim uyustu. Progesteronun yan etkisi. Hastahaneye Gitmeden icmistim. Uzandim biraz tuzlu ayran ictim öyle kendime geldim. Lavaboya gidiyorum 2 keredie kan yok. Dengesiz dengesiz seyler oluyor. Yarin baska hastahaneye gidicem. Daha iyi olan bir hastahane bakalim onlar ne diycekler

Valla eve geldim. 3 4 daat bekletiyorlardi. Basim döndü beynim uyustu. Progesteronun yan etkisi. Hastahaneye Gitmeden icmistim. Uzandim biraz tuzlu ayran ictim öyle kendime geldim. Lavaboya gidiyorum 2 keredie kan yok. Dengesiz dengesiz seyler oluyor. Yarin baska hastahaneye gidicem. Daha iyi olan bir hastahane bakalim onlar ne diycekler
Gecmis olsun neyiniz var

Kızlar ben yine sabahın köründe uyandım .. gece 12 de yattım . 2 de uyandım 5 te uyandım 7 de uyandım . Anlamadım bu uykumu yaaaa ..😔😔 bugün cumartesii yani yat uyu diyorum kendime uykum yok ...

Hayırlı olsun cnm sen hangi ildeydin?

Canım benim oğlum otizmli,ben rehabilitasyon merkezine başladıktan sorna çok özel gereksinimli çocuk gördüm tanıdım..Inşallah olmaz ama olursada biz daha özel anneler oluyoruz lutfen dusunup kendine hamileliğini zindan etme..Bende bu yüzden test istemiyorum yaşım 36 benimde

Bende regenesis içiyorum 9'
.haftadan beri
Benim oglum da otizm belirtileri var yasıtları dan geriledi rehabilitasyona yazdırdım bukonularda pek bilgim yok neyapmam gerekio yardımcı olurmusunuz bana

IMG-20201107-WA0003.jpeg
ikra merva 10.5 gunluk burdada

[/QUO
Günaydın evet canım başka bir doktora da görün bakalım ne diyecek

X