2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Merhaba dün ben de detaylı ultrasona gitmiştim ama benim kızım acayip ciddiydi sizinkinin güldüğünü okuyana kadar gülebildiklerini düşünmüyordum o derece

Gecmis olsun neyiniz var
6-7 haftanin icindeyim. Pembemsi akintim oldu. Ultrasyonda kese ve yolk kesesi var. Embryo görünüyor gibi yada degildi. Doktorum emin olamadi bilmiyorum. Ya embryo icinde var ve gelismiyor. Yada var ve ölü. Ikisinden birisi. Ben öyle dpsünüyorum doktorum öyle demedi tabi. Progesteron verdi. Kanamamin durmasi icin. Bakalim hersey olacagina varir. Pazartesi doktorda trrminim var bkaacak bu sefer. Ne bana ümit verdi. Nede korkuttu. Su an sansim yari yariya yani.. allaha kalmis. Nasibi varsa olur.

Allah yardimciniz olsun insallah hayirli guzel haberlerle gelirsiniz dinlenin ve ilacinizi kullanin allahtan umut kesilmez hayirlisi neyse o olsun sizin icin.

Ben de az önce bebeğimin cinsiyetini öğrendim bir kızım olacak çok heyecanlıyım
Yaaa allah bagislasin sağlıkla kucağına al inşallah cinsiyet öğrenmenin darisi bana artık cinsiyet secmiyorum ogrenim yeter
Gel sarılalım bu sefer göstersin ben çatlıyorum burada
Göstermiş minnos ya zaten seninki en baştan beri kesindir benim gözümde sağlıkla kucağına al boncuk gözlü minnoşu
Kuzum ben cinsiyetten hiç anlamıyorum ama bana tüm usg resimleri kız inşallah gönlünden geçen olsun hayirlisiyla
Yok bana yüzde 99 dedi. Bana da gösterdi. Erkekler daha erken gösteriyor genelde
Ayy evet bende oğlumu erken ogrenmistim erkekler insafli oluyo bu karnimdaki erkekse de insafsız erkek

Yaaa hadi pembisleri doldur odaya çok şükür sağlıklı minnos hemde hemen kendini gösteren insafli minnos sağlıkla gelsin
Allahım bir kız daha mı hayirlisiyla sağlıkla bana da inşallah çok amin senin gönlünden erkek mi geçiyordu kuzum
Sendeki şu meraksizlik bende olsa keske Çok şükür herseyin yolunda olmasına cok sevindim
Hiç tahmin etmezdim yani çok emindim
Önce sağlıklı olsun da tabi ama hala şoktayım yani
Ceyda a insallah yanilma hakkını sadece burda kullanmissindir

E Elayagiz ela hanım nassiniz prenseslik nasil
Prensesi kim kaybetmiş ben bulayım İyiyim kuzum dün dayanamadım gittim oğlumu aldım kanama durmus falan diyince Dr bi an tatili erken bitirdiğim için pişman olmuş olabilirim ama olsun oğlumu özlemiyorum en azından aksama kadar kv olunca sarjim bitti ordaki sarjlarda uymayinca hep aklım burda kontrolde olan arkadaşlarda kaldı acaba cinsiyet öğrenen oldu mu diye neyseki hersey yolundaymis güzel haberler okudum mutlu oldum

Bol bol dinlenmeye çalış olumsuz düşünme her zaman her serde bi hayir mutlaka vardır inşallah rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin evladını
Bu 3 gündüe sirf uyuyorum. Sirf lavaboya kalkiyorum yoksa hep yataktayim.. insaAllah rabbimin bizim icin nasip ettigi bir evlat varsa hala bir ümit vardir. Herseyin hayirlisi. Allah kimsenin kucagini bos birakmasin

Bende uyuyon sandimdi dün girmeyince : )
Aynı apartmanda değil miydinız kvalide ile?
Dikkat et yinede yorma kendini

Bu 3 gündüe sirf uyuyorum. Sirf lavaboya kalkiyorum yoksa hep yataktayim.. insaAllah rabbimin bizim icin nasip ettigi bir evlat varsa hala bir ümit vardir. Herseyin hayirlisi. Allah kimsenin kucagini bos birakmasin
Amin canım
Bende uyuyon sandimdi dün girmeyince : )
Aynı apartmanda değil miydinız kvalide ile?
Dikkat et yinede yorma kendini
Yok kuzum arada 15 dakikalık yurume mesafesi var yok uyuma fasillari bitti artık bu canavari tek birakip uyuyamam asla

Kızlar ben yine sabahın köründe uyandım .. gece 12 de yattım . 2 de uyandım 5 te uyandım 7 de uyandım . Anlamadım bu uykumu yaaaa .. bugün cumartesii yani yat uyu diyorum kendime uykum yok ...
Resmen bende aynıyım. Su içmekten dk başı lavaboya kalkıyorum birde yetmezmiş gibi 5 de uyandım 7 de uyandım. Normalde aşırı uyku düşkünüyüm neden böyle oluyor anlamadım

Hayırlı olsun canım çok sevindim senin adına , inşallah bizler de öğreniriz hemencecik

Çok teşekkür ederim canım benimmm Allah razı olsun
Sıra senin prenseste
Yok yok Dilara da doktor yanıldı ben yanılmadım erkek onunki başka bir açıklaması olamaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…