2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Çok geçmiş olsun canım, inş ağrısız sızısız olur en iyi haliyle atlatırsın inş. Allah dağına göre kar yağdırır diyorum ve annelik aslında ilk karnına düştüğünden itibaren ne meşagatli bir yol

Kızlar selamlar
Nasıl hissediyorsunuz, duygu durumlarınız nasıl? Bu aralar biraz karamsarım pandemi, hamileliğin ileri günleri vs zorlanır mıyım vs. Gibi kafamdan türlü türlü şeyler geçiyor...
Bazen çok sinirli bazen çok mutlu pandemi beni strese sokuyor

İnşallah canım Hayırlısı artık herşeye hazırım Allah'tan gelene bişey diyemem nasip ilk gebeliğim benim imtihanımdı bu eşimin imtihanı sanırım ikimizde imtihanda başarısız olduk rabbim hayırlı olanı bizden iyi bilir

Valla iyilere denk geldim şükür hep
Ben ilk kızımda bir kere gittim ağrım var diye resmen kaptılar. Karşısında böcek var gibi davrandı. O kadar üzülmüştüm ki bir daha da gitmedim zaten.

Gönlünü ferah tut bak bir çok arkadaş kanama yaşıyor. Sıkıntısız atlatırsın bu dönemide inşallah. ❤

Ben iğne yapıorm kendime. Kahvaltımı yapıorm. Progestan ilaç ve vitanimi içiyorum. Yarım saat sonra da iğnemi vuruyorum. Rutinim hep aynı
Igne daha zor ya rabbim sifa versin canim evlat kolay elde edilmiyor ama hergunumuze binlercekez sukurler olsun bende sabah baslayacagim ek ilaclara hayirlisi ile sagol bu arada canim benim

Aynen Hayırlısı inşallah bizi şaşırtılar minnoşlar
Canim benim insallah hisler yanilir kalbiniz sevinc ile dolsun bende ocak ayinda dis gebelik atlattim ilk beta degeri gorunce dedim bu normal degil diye ve sonuc kotu cikti bazen insan sinavlarina sukretmeli sende boyle bir insansin diyer kaybinada sinav ve sukur diyorsun rabbim bu kalbini bilir sukurunun sabrinin mukafatini versin bu kezde evlat ile sinamasin ins hep aksilik yasadin dr dan yana belki hersey normal ama dr yuzunden boyle seyler yasiyorsun canim

İnşallah rabbimde kalbimi görür sesimi duyar bebeğimi benden almaz o kadar çok ihtiyacım var kii bebeğime inşallah dualarımız kabul olur kimbilir senin duan kabul olur bebeğimi bana bağışlar inşallah o kadar güzel söyledin ki ağlattın beni

Canımın içi sen kendini üzme herşey iyi olacak inan

Benimde bebegime cok ihtiyacim var rabbim biue bagislasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…