2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bende kanama olduğu için alttan almak istemedim iyiki de almamisim

Canım lütfen olumsuzu düşünme sabırla pazartesiyi bekle Rabbim ne.derse.O olur
Elimde degil. Hic elimdr degil. Ama degistiremiyorsun iste hicbirseyi. Rabbim ne derse o olur. Nasibi yoksa yok. Mecbur kürtaj. Varsada ne mutlu bana.. artik yoruldum gücüm kalmadi. Iyiki esime söylememsim hamileligimi. Iyiki. Yoksa su an benim cektiklerimi kendiside cekecekti. Pazartrsiyi bekliycem

Dualarimiz seninle canım inşallah pazartesi güzel haberler alacaksın bu arada keske esine söyleseydin iyisinide kotusunude beraber yasarsiniz daha kolay olurdu senin icin bide yanlış anlama beni ama hastaneye gittiğinde sormuyor mu neden gittin diye ilerde duyarsa daha çok üzülür bence yada baskadindan duyarsa sağlıkla gelecek minigin kucağına eminim ben eşinle konus bence

Sordu tabiikide. 2 haftaya yakinda adetlyim dedim adama hatta hanilemisin dedi yok dedim ne alaka adetim ya fln diye. Tahmin ediyor. Ama benim ona söylememi bekliyor. Hasgahanede illa noldu neyin var dedi biseyim yok dedim. Kac kere sordu. Sonra birakti. Tahmin ediyor hamile oldugumu.

Onu üzmek istemiyorum. Kimyasal gebeligimde bana glstermedi ama cocuk gibi agladi. Ona söylersem ben onun üzülmesine katlanamam. Psikolojik olarak ruhsal olarak kaldiramam. Sadece kendim bilsem iyi yada kötü üstesinden gelirim. Yeterki kimse bilmesin. Onada pazartrsk söyliycem artik. Kötüysede iyiysede. Sonuc ne zaman olursa. O zaman söylerim.

Benim bebeğim 10cmlik bir minik Yüzünü görmek kucağıma almak için sabırsızlanıyorum siz nasıl dayanıyorsunuz? Beklemek çok zor

Sağol kuzum inşallah hepimiz sağlıkla alalım miniklerimiz kucagimiza senin sonuçlar noldu kuzum çok edemedim son zamanlarda
Sukur cnm sali kontrolum vardi bebek iyiydi bugunde kan vermeye gidicem fetal dna testi icin, 7-10 gune sonuclar cikar :)

Anladim kuzum inşallah güzel haberler alacaksın pazartesi günü eşine güzel bi sürpriz yaparsın dualarim seninle ❤

Tam bir türk kahvesi delisiydim, içmeden açılamazdım tam 4 haftadır ağzıma sürmedim görüntüsü bile garip geliyor

Gerçekten öyle oluyor, beni sadece türk kahvesi de kesmezdi filtre kahvesi cappucino vs sürekli kafein alımı yapıyodum ağzıma süremez, görmeye dayanamaz oldum
Çok ilginç

Arkadaşlar Merhaba,
Polikistik overıım var doktor bu yüzden glukofen ve adetimin 5.günü başlanacak şekilde de klomen verdi. Bu şekilde gebe kalan arkadaşlar var mı aranızda?
Birde glukofene yumurtlamadan sonrada devam ettiniz mi? Fikirlerinize çok ihtiyacım var.
Bu arada iğne vermedi doktor sadece klomen verdi.

en merak ettiğim ise hamile arkadaşlar ne zaman hamile kaldınız? Ben daha ilk defa başlayacağım. Bu yüzden tecrübeleriniz benim için çok önemli.

Benim bebeğim 10cmlik bir minik Yüzünü görmek kucağıma almak için sabırsızlanıyorum siz nasıl dayanıyorsunuz? Beklemek çok zor

10 cm oluyor mu 14.haftada ya
Maşallah darısı benim miniğime

Kızlar merhaba rüyalarınız nasıl ben sürekli yiyecek şeyler görüyorum börek çörek meyve tatlı ne ararsanız hayır karnım tok uyuyorum ama anlamış değilim

Kızlar merhaba rüyalarınız nasıl ben sürekli yiyecek şeyler görüyorum börek çörek meyve tatlı ne ararsanız hayır karnım tok uyuyorum ama anlamış değilim
ben yaa kesinlikle ben. Eşim bana dolma yapıyordu iştahla yiyordum rüyamda şaka gibi. Dün böğürtlen toplayıp yedim şapur şupur. Resmen sadece yemekler meyveler tatlılarla uğraşıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…