2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Çok geçmiş olsun canım ben Progestan kullanırken etkisi hiç geçmedi ancak bırakınca geçti istersen dr danış ve fitil olarak kullan o zaman azalabiliyormuş üzüldüm senin için kendini strese girdirme umarim hemen atlatırsın oğlun içinde üzülme bakabilecek birileri var yine buluşacaksınız sen bu süreci atlatinca insallah

Canim 15 16 da yap alisveris erken yapacaksan cunku cinsiyet değişebiliyor ablama kiz demişlerdi erkek çıkmıştı bekle az
Ya evet öyle diyorlar hem kız hem erkek giyebilecek şeyleri iç zıbınları bebek bakım çantası filan uygun fiyatlara bulursam erkenden alırım diye düşündüm bebek bezleri mesela sürekli zam geliyor alıp atmak istiyorum köşeye açıkçası indirimler önemli o yüzden

Bak onlar olur:)

Merhaba ilk çocuğuma öyle hamile kaldım glukofen 3aylık hamile olana kadardı sanırım devam ettim.klomen in ikinci ayında hamile kaldim

Selam bugün karantina bitti
Bizde antikor oluşmuş mu diye baktırdık ve sürüntü testi falan işte sürüntü testi negatif antikor testi pozitif bu 2-3 ay bize koruma sağlayacak kısaca atlattık ve oğlumu da aldık ama en son bu bıraktığımda bu çocuk bu kadar hareketli değildi sanki

Kuzum yeni gördüm mesajını çok geçmiş olsunben kullandığımda çok uyku yapıyordu ama alıştıktan sorna geçiyor:)
Oğlun konusunda da endişlenme yıllık izin çok iyiymiş kıymetini bilememişim oğlumu aldım bugün çok hiperaktif bir çocuk olmuş tadını çıkar boşver

Canım bana da kız gibi geldi kızınki vücuduna paralel erkeğinki daha dik bir açıyla oluyormuş bu sayfada görmüştüm bende ama çok bilmiyorum canım
Ben de pipiye benzettim ama hayırlısı Evet canim dediğini ben de okudum. üç hafta sonra randevum öğreniriz inşallah

Yok canım etiketledim bende ama cevap vermedi hazır aklıma gelmişken bir daha etiketleyeyim M Menekse moru
Bu arada inşallah seninkinde tam tersi olur kızdır

çok geçmiş olsun canım. biran önce toparlarsın inşallah. ❤

Tatsız tuzsuz olsa da yiyeyim yeter
Eşime aldıracağım bugün aşerme manavından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…