2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Amin canım hepimizin gönlüne göre olsun herşey Öncelik sağlık tabi ama dikkatimi çekti acaba mi dedim
Olabilir tabi ki çıkıntıya benziyor ama ben hiç anlamıyorum bilen biri yorum yapar hemen.

ben yaa kesinlikle ben. Eşim bana dolma yapıyordu iştahla yiyordum rüyamda şaka gibi. Dün böğürtlen toplayıp yedim şapur şupur. Resmen sadece yemekler meyveler tatlılarla uğraşıyorum.
Sebebini çook merak ediyorum iyi yalnız değilmişim

Şükür iyiyim yatıyorum.Ama aklım bebeginde heran adet olacakmışım gibi kasiklarim ağrıyor.

Amin canım hepimizin gönlüne göre olsun herşey Öncelik sağlık tabi ama dikkatimi çekti acaba mi dedim
Testis ve pipi görünüyormuş bilemiyorum ya benziyo sanki ben kendi bebeğiminkini göremedim ama senin bebeğin sırtüstü yatmış. Doktor yorum yapmadı mı?

Sebebini çook merak ediyorum iyi yalnız değilmişim
Midem çok kötüydü ilaç kullanmaya başladım ve şuan deli gibi yiyorum her şeyi. Tatlı şeyler özellikle daha çok ilgimi çekiyor. İştahım artınca rüyalarımda hep yemekle alakalı olmaya başladı.

Kızlar sanki bugün karnım ve göğüsleri. İnmiş gibi. Ya da bana mı öyle geliyor acaba. Bilmiyorum bu pimpiriklilik beni tüketti artık ya
canım benim karnımız şuan için zaten anca gazdan dolayı şiştir. gögüs konusunda da benim gögüslerim çok şişmedi ama hala hassaslar. kişiden kişiye değişiyor tabi bunlar ama çok mu şişdiki senin indi diyorsun.

Yok zaten normalde de küçüktü ama irileşmişti sanki bugün biraz inmiş gibi sürekli kontrol ediyorum acaba kafayımı sıyırdım belirti aramaktan tükendim

Canım benim çok geçmiş olsun hiç merak etme benim de kanamam olmuştu Progestan kullandım geçti çok şükür bebeklerimiz sağlıklı olsun da o hapın etkilerine katlanırız artık benim hap bitene kadar kafamı kaldıramıyordum bol bol dinlenmeye ihtiyacın var zaten canım tekrardan geçmiş olsun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin dualarımız seninle

Kız ve erkek annesi olacak anneler , ultrosan fotolarınız nasıl.. keseniz nasıl yada.. ah ben sabırsız 1-2 hafta sonra kontrolüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…