2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Insallah insallah.. insallah ben yaniliyorumdur. 1 sene icerisinde kimyasaldan sonra bide bu kötü giderse nasil düzelirim bilmiyorum. Allahim nolur kiyma bize bagisla nolur.
Suan kanaman nasil bak benim dün bahsettigim kanama bildiğin adet kanamasiydi Afedersin ama oğlumun bezini koymuştum o bile kan dolmustu nerdeyse hastaneye gidene kadar yani ben kesin düştü diye düşünmüştüm bebeğim ama çok şükür iyiydi sadece bana açımis olmalı ki bir korkutayimda temizlige kafayı takacagina uyusun dinlensin biraz dedi sanirim inşallah seninde sorunsuz olucak güzel haberlerle geleceksin

Insallah insallah.. insallah ben yaniliyorumdur. 1 sene icerisinde kimyasaldan sonra bide bu kötü giderse nasil düzelirim bilmiyorum. Allahim nolur kiyma bize bagisla nolur.
İyi düşün lütfen içini ferah tut birşey olmayacak Allah'ın izniyle mutlaka haber ver bütün dualarım sizinle kızlar

Sabah sabah ağlattın beni İnşallah seninledir bebeğin Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın bütün dualarım seninle
Teşekkür ederim Allah razı olsun ağlattığım için özür dilerim bebeğimi 6,5 yıldır bekliyorum inşallah gelir annelik duygusunu tattırır inşallah rabbim kimseye arattırmasın kimsenin kucağını boş bırakmasın çocukları o kadar çok Seviyorum kii eşim ikna olsa yuvadan alacaktım ama olmuyo bebeğim de tesadüfen oldu inşallah sağsalim gelsin rabbim kalbimi biliyor nasıl çok seveceğimi inşallah dualarımı kabul eder bebeğimi bana bağışlar

Kız o stresli anda cinsiyet de sordun mu :)
Sordum valla ama dr önce güldü sonrada şimdi belli olmaz uyuyo dedi şimdi ben yarin tekrar gidicem kontrole gene belli olmayacak yarın gidince 10 aralıkta tekrar gitmem heralde çünki benim Dr ayda bir cagiriyo hep bi dahaki ayı nasıl beklicem cinsiyet için

Hepimizin dualari seninle ve senin güzel mucizen hayirlisiyla gelecek bugün güzel haberler alacaksın korkma o annesini bırakmayacak Allah in izniyle ❤

Randevu alamadım ama kan sonuçları için gidecektim inşallah muayene yapar demişti 1 hafta sonra gel bebeği görelim diye inşallah bebeğimi görürüm

Şimdi belli olmaz dediyse yarın da bişey söylemez o zaman. 10 aralıkta görür inşallah

Amin canım benim inşallah İçini ferah tut biliyorum hepimiz tedirginiz ben de 3 sene sonra kavuştum Allah'a emanet ettim yavrumu. Her gün elini karnına koy Ayetel Kürsi oku hatta aklına geldikçe oku bol bol dua et. Birşey olmayacak inşallah leke leke şeklindeyse kanamam ilk haftalar normalmiş bir an önce git hastaneye Allah Kerim Bütün kalbimle yanındayım

Şimdi belli olmaz dediyse yarın da bişey söylemez o zaman. 10 aralıkta görür inşallah
10 aralıkta çağırmaz ki yarın kontrole gidince aslında kanamam azalirsa yarın değilde pazaresim mi gitsem zaten uc dört gün sonra kontrole gel tekrar dedi dün sabaha karşı gittiğim için kendi doktorum degildi muayene eden nobetci Dr farklıydı yada yarın tekrar o nöbetçiye gidip 10 aralıkta kendi Dokturuma mi gitsem

Randevu alamadım ama kan sonuçları için gidecektim inşallah muayene yapar demişti 1 hafta sonra gel bebeği görelim diye inşallah bebeğimi görürüm
Oh super hadi bol bol su iç yemek ye git gör bebegini zaten kanamam var dersen mutlaka muayene eder inşallah bu defa iyi bir doktora denk gelirsin

Vallah korkutmak icin söylemiyorum ama progestan alttan kullanırsan yakıyor ve akıntı yapıyor üstten kullanırsan ayakta uyuyorsun . Kullandığın sürece böyle bende hiç geçmedi

Canim kanama bile diyemezsin bendekine. Yani beyaz akintini düsün. O akintinin icinde cok ince bir cizgi acik pembe cok cok acik pembe

E Elayagiz canım ben bugün 12+0 oldum. İlk trimester bitti mi yoksa bu haftanın sonunda mi bitiyor 13+0 da yani
Bu haftanin sonunda bitmis oluyo canım 13. Haftanın ilk günü ikinci tremister diye biliyorum ben yani 1 12 birinci tremister 13 26 ikinci tremister 26 40 ucuncü tremister olarak geçiyor yanılmıyorsam bu arada hamileligin en güzel dönemi ikinci tremister kıymetini bilmek lazım arkadaşlar

Vallah korkutmak icin söylemiyorum ama progestan alttan kullanırsan yakıyor ve akıntı yapıyor üstten kullanırsan ayakta uyuyorsun . Kullandığın sürece böyle bende hiç geçmedi
Yaaa iki ucu şeyli değnek yani neyse sağlıkla gelsinde bebis bende uyuyup dinlenirim bu bahaneyle yemeklerimi vs de kaynanam yapıyor sağolsun yıllık izne çıktım resmen her Serden bi Hayır var işte

12.haftada adet kanamask gibi kan. Abow. Allh o hastahanedeki doktoru bildigi gibi yapsin. Duygusuz. Ya bana resmen düsün yani yok denecek kadar cok acik pembe akintiyla beraber. Bana diyorki iyi bisey degil sndeki resmen adet kanamasiymis. Kendi doktorumdaykm su an. O bana moral verir insallah

Dimi ya ikinci trimester için balayı diyorlar Çok şükür bu günlerimize teşekkür ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…