2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Canim kanama bile diyemezsin bendekine. Yani beyaz akintini düsün. O akintinin icinde cok ince bir cizgi acik pembe cok cok acik pembe
Ah kuzum bebişin çok kucuk henüz ilk üç ay leke şeklinde agrisiz kan normal diyor doktorlar içini ferah tut Allah in iznyle sağlıkla gelecek minigin 😊

12.haftada adet kanamask gibi kan. Abow. Allh o hastahanedeki doktoru bildigi gibi yapsin. Duygusuz. Ya bana resmen düsün yani yok denecek kadar cok acik pembe akintiyla beraber. Bana diyorki iyi bisey degil😒😒😒 sndeki resmen adet kanamasiymis. Kendi doktorumdaykm su an. O bana moral verir insallah
Yani Evet kuzum Dr çok önemli benim kedi doktorum çok iyi sağolsun hep rahatlatir dün yine aynı hastaneye gittim nobetci Dr farklıydı ama o da çok iyi sağolsun içimi rahatlatti 😍 sadece Sürahi bile kaldırma hep yat dedi ama o kadar uyarida normal hastane ve Dr çok önemli bu süreçte Dr un içine sinmezse değiştir imkanın varsa 😊

Coook gecmis olsun kanamaniz mi oldu nasilsiniz🌹
Sağol balım 😊 talihsiz bir gün geçirdim dün ama şuanda İyiyim şükür sadce ilacın yan etkisi olarak hep uykum var o rahatsız ediyor onun dışında kanama hala devam ediyor az az ama yarın tekrar gideceğim bakalım saglikla gelsin hepimizin bebeği inşallah 😍 sen nasılsın minik nasıl 😊

Sağol balım 😊 talihsiz bir gün geçirdim dün ama şuanda İyiyim şükür sadce ilacın yan etkisi olarak hep uykum var o rahatsız ediyor onun dışında kanama hala devam ediyor az az ama yarın tekrar gideceğim bakalım saglikla gelsin hepimizin bebeği inşallah 😍 sen nasılsın minik nasıl 😊
Coook gecmis olsun canimm ya insallah boyle bir durum yasanmaz bir daha benimde 2 hafta oncesinde lekelenmem olmstu onun icin bende senin kullandgn ilactn kullaniyorm bas donmesu yaoiyo bende bende alltn kullaniyorm istersn alttnda kullanabilrsn dun kontrole gittim cook sukur minnagim masallah bayagda harketli allah cumlemizin yavrusunu sag salim kucagimiza almayi nasib etsin sende canim yat dinlen is yapma insallah yarinda guzel haberler alrsn ❤🥰🌹🤲

Dimi ya ikinci trimester için balayı diyorlar 😍 Çok şükür bu günlerimize teşekkür ederim canım ❤️😘
Aynen oyle bulanti yok mide yanman yok bebeğin hareketlerini hissediyorsun havalarda ucuyosun o zaman zaten 😊 1. Tremister 3. Tremister fragmanı gibi ağırlasmaya başlıyorsun mide yanman başlıyor çok zor sürec degil ama iki kadar rahatta değil bide nacizane tavsiyem hiç kimseden doğum hikayeşi dinlemeyin video falan izlemeyin çünkü karniniz çıktıkça herkes doğum hikayesini anlatmaya çalışcak efsaneymiş gibi😅

Coook gecmis olsun canimm ya insallah boyle bir durum yasanmaz bir daha benimde 2 hafta oncesinde lekelenmem olmstu onun icin bende senin kullandgn ilactn kullaniyorm bas donmesu yaoiyo bende bende alltn kullaniyorm istersn alttnda kullanabilrsn dun kontrole gittim cook sukur minnagim masallah bayagda harketli allah cumlemizin yavrusunu sag salim kucagimiza almayi nasib etsin sende canim yat dinlen is yapma insallah yarinda guzel haberler alrsn ❤🥰🌹🤲
Sağol canim ❤ inşallah alttan alınca yanma ve akinti yapıyo mu sende benim şuanda kanamam devam ettiği için alttan almaya cesaret edemem ama 🙈

Sağol canim ❤ inşallah alttan alınca yanma ve akinti yapıyo mu sende benim şuanda kanamam devam ettiği için alttan almaya cesaret edemem ama 🙈
Evet akinti oluyo hani sonucta vucut isisinda eridgi icin sonuc olarak ic camasira.akinti oluyo ama agizdn da atsam cook kotu bas donmesi yapiyo yanlis bilmiyosm vajinal yoldan kullanmk daha etkili diye duymustum yanlis olmasin canimm 🥰

Evet akinti oluyo hani sonucta vucut isisinda eridgi icin sonuc olarak ic camasira.akinti oluyo ama agizdn da atsam cook kotu bas donmesi yapiyo yanlis bilmiyosm vajinal yoldan kullanmk daha etkili diye duymustum yanlis olmasin canimm 🥰
He anladım canim yarın kontrole gidince Dr a sorarım bende baş dönmesi çok fazla yapmıyor ama uyku felaket yapıyo ya

Bende oyle bir bas donmesi yapiyo ki kendimi zor atiyorum yataga onun icin alttn kullanmk daha mantikli geldi bana akinti oluncada camasiri degistirince bir sorun olmuyo insallah canim yarin guzel haberlerle gelirsin bu arada.randevun kacta
He anladım canim yarın kontrole gidince Dr a sorarım bende baş dönmesi çok fazla yapmıyor ama uyku felaket yapıyo ya

Bende oyle bir bas donmesi yapiyo ki kendimi zor atiyorum yataga onun icin alttn kullanmk daha mantikli geldi bana akinti oluncada camasiri degistirince bir sorun olmuyo insallah canim yarin guzel haberlerle gelirsin bu arada.randevun kacta
Randevu almadım kuzum özel olduğu için sabahtan alıyorum esimin is yoğunluğuna göre ayarlarim bi aksilik yada acililet olmazsa insalah

Vallah korkutmak icin söylemiyorum ama progestan alttan kullanırsan yakıyor ve akıntı yapıyor üstten kullanırsan ayakta uyuyorsun . Kullandığın sürece böyle bende hiç geçmedi 🤣😂
Tam ileri ittirmedigin için yakıyordur cnm

Kizlar. Doktordn geldim skmdi. Ve yine ümitsizlik.. bana progesteron yazdi. Günde 2 tane. Onu alicam. Kese var . Orda kücük birsey var oynuyor gibi ama emin olmak icin pazartrsi gelin dedi. Doktor anormal büyüklük veya kücüklükte degil dedi. InsaAllah bos gebelik degildir. Bilmiyorum kese varsa bos gebelik oluyormu

Dün benim bays bi kanamam oldu acile gittim şükür bebek iyi kanamanın sebebi bulunamadı.Doktor istirahat verdi progeston sabah akşam 1 verdi 200 lük birde tek seferlik iğne oldum.
Çok.geçmiş olsun şimdi nasılsın
Günaydın güzel annisler😍 dun benim için biraz zor bı gündü sabah beste kanama dan dolayi apar topar hastaneye gittim hastanede yattım öğlen ikiye kadar kanamam için gozlem altında tuttular progestan yazdi Dr iğnesinede yaptılar dun bi ara topige girip mesajlara cevap verdim ama sonra oglumu apar topar babaannesine biraktim kac gun eve gelmicek diye düşünüp birazda ağlarken uyumusum akşam eşim yemek hazırlayıp kaldırdı yemek yedim ilaci içtim tekrar uyudum gece biraz kanamam oldu yine ve brirazda gaz agrisi gibi sancim vardi ama kendim takip ettim cok sukur artisli bi agri degildi Dr bi kaç gün kanama olabilir artarsa gel demişti esin altında geniş çaplı bir kanama alanı oluşmuş bir hafta boyunca Sürahi bile kaldirmican dedi ful yattım progestan zaten aşırı uyku yapıyo bende bide baş donmesi yapıyo bul bahaneyle hep uyuyorum progestan kullanan anneler ilaca bunye alisinca yan etkiler gidiyormu yoksa hep olacak mı 😣 şimdi siz cevap verene kadar ben 14 sayfa mesajınızı okucam dokuzda ilacını icicem muhtemelen fırsattan istifade gene uyurum ilaçtan sonra 😅
Bende de sersemlik ve uyku yapıyordu
Alttan kullanmak iyi.Evet ama.kanama varken ağızdan al demişti banada dr...
Teşekkür ederim Allah razı olsun ağlattığım için özür dilerim bebeğimi 6,5 yıldır bekliyorum inşallah gelir annelik duygusunu tattırır inşallah rabbim kimseye arattırmasın kimsenin kucağını boş bırakmasın çocukları o kadar çok Seviyorum kii eşim ikna olsa yuvadan alacaktım ama olmuyo bebeğim de tesadüfen oldu inşallah sağsalim gelsin rabbim kalbimi biliyor nasıl çok seveceğimi inşallah dualarımı kabul eder bebeğimi bana bağışlar 😔😔🙏🙏🙏
Canım inşallah sağlıkla kavuşursun benim.oğlum da 6,5 yılık evliyken oldu onca tedavi stres...

Kizlar. Doktordn geldim skmdi. Ve yine ümitsizlik.. bana progesteron yazdi. Günde 2 tane. Onu alicam. Kese var . Orda kücük birsey var oynuyor gibi ama emin olmak icin pazartrsi gelin dedi. Doktor anormal büyüklük veya kücüklükte degil dedi. InsaAllah bos gebelik degildir. Bilmiyorum kese varsa bos gebelik oluyormu
Canım lütfen olumsuzu düşünme sabırla pazartesiyi bekle Rabbim ne.derse.O olur

X