2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar ikili test yaptıranlar pappa ile beta bin kaç çıkmıştı ben bugün çıktı sonuç Perşembe günü doktara göstercem ondan merak ettim

Ben bulantılı zamanımda çok yiyemedim kilo da almamıştım o kadar annemin yanında aldım maalesef

Canım benimde rahim dışında miyomum var 3 tane bende ameliyat olcam açık ameliyat önerdi

Teşekkürler canım peki sabah mide bulantısı yapmıyor mu bende bugün çok yaptı ogurdum resmen
Bende ilaclar bulanti yapmadi canim bu ilaclari kullaniyorum coraspirini aksam yemekden sonra gece yatmadan 1 veya 2 saat oncede decavit iciyorum diyerlerini sabah ac efa omega yi kahvalti sonrasi

Eklentiler

• IMG_20201222_183213.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 20
Kizlar bu arada cin takvimi erkek cikti cinsiyet rus takvimi kiz ,idrar rengi kiz dedi makas bicak testi erkek dedi. Birde yas hesaplamasi ile cift tek aylari hesaplamisdik burda kiz cikmisdi,,,,,(cinsiyet erkek ) yani hatali olan hesaplamalari cinsiyet ogrenmemis arkadaslara duyrulur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…