2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben de kilo aldım ya o kadar ama ilk zaman aldığım kilolar az mı yiyorum diye bi iki yüklendim hemen kilo almışım. Ama normalde hemen kilo alan bi yapım var. Bulantılı zamanlardan kaldı kilolar bana. Belki seninki öyle bir şeydir.

Demir emilimi yiyeceklerden etkilendiği için, aç karnına alınması daha uygundur. Yani yemekten 1 saat önce yada 2 saat sonra almalısın. Eğer kahvaltıya çok yakın alırsan süt ve süt ürünleri de yersen emilimi zorlaşır. Özellikle portakal ve limon ile alırsan daha iyi emilimi olur

12.haftada kesilip multivitamin veriyorlar değişik markalar var.

Pregnomu da kahvaltıdan sonra alabilirsin. Omega 3 ve folik asit var içeriğinde. Devit 3 vitamin onu öğlende alabilirsin. Ben böyle liste yapıp asmıştım dolaba. Belki sanada bi fikir olur

Eklentiler

• CE5D6132-2BFD-4020-8F10-4A6F274EF7FB.jpeg
    214,1 KB · Görüntüleme: 37
Açıktan olunca notlar vs yok ya o yüzden son üç gün yetmiyor her derse bide online olunca daha süre az soru çok oluyor eğer örgün öğretim olsaydı ben de son günlere bırakırdim muhtemelen
Ben de açıktan öyleydi Ama önleme değişiktir belki yine de yetmez ya dersler çoksa kafa almıyor bi iki hafta önce şart gibi

Bazı doktorlar sormayınca söylemiyorlar
ben sorduummm imom bırak kullanma dedi başkada bi şey demedi. bide diyo ki aslında bu folik asit hamile kalmadan 3 ay önce kullanılmalı. hamile kalmışım bunu niye söylüyon ne yapayım yani bundan sonra onu söylesene teallam

Hayırlı olsun çok sevindim senin adına cnm

Hayırlı olsun canım sanada. Allahım sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

Selam kızlar
Karın ağrılarım oluyor gün içinde ara ara
Doktora sormuştum normal rahim genişliyor demişti
İlk hamileliğimde oluyordu ama bu kadar uzun sürmüşmüydü hatırlamıyorum

Selam kızlar
Karın ağrılarım oluyor gün içinde ara ara
Doktora sormuştum normal rahim genişliyor demişti
İlk hamileliğimde oluyordu ama bu kadar uzun sürmüşmüydü hatırlamıyorum
Gaz sancılarıdır belki. Geçenlerde benim de çok ağrıyodu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…