2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Değerleriniz ikili test yapılırken ki değerleriniz değil mi yani 12.hafta gibi,
Benim beta 35.5 papp 2.030 du

İstanbul fiyatları bence çok iyiymiş, Ankara'da inanılmaz pahalı oldu. Çok şükür bizde 400₺ olan özel bir doktorun muayenehanesini bulduk. Gülhiz hanım, epey araştırdık. Ankara'da düşünen varsa bakabilir
Ben de zamanım gelince ona gitmeyi düşünüyorum inşallah
Tüm annelerin bebeğine Allah sağlık afiyet versin hayırlı doğumlar olsun

Muayene parasimi 400 tl canim neden hastane degilde muayenehanesine gidiyorsun, hastane daha uygundur sanirim ben ist ikamet ediyorum tabi hastane tercih ettim dogumuda orada dusunuyorum

Kızlar slm benim kanrın hiç büyümedi kacıncı haftada kanrımın büyüdügünü hissederim
Aleykum selam canim benim karnim 10 haftada basladi ama suan 15 haftalik bugun disarda arkadasim gordu sasirdi masallah 6 aylik gibi dokuz aylikken dusunemiyorum seni dedi ovdumu gomdumu bilemedim baya buyudu ya sasirdim

Muayene parasimi 400 tl canim neden hastane degilde muayenehanesine gidiyorsun, hastane daha uygundur sanirim ben ist ikamet ediyorum tabi hastane tercih ettim dogumuda orada dusunuyorum
Detaylı ultrason hakkında konuşuluyor diye anladım aslında yoksa ben kendimce öyle düşünüp yorum yaptım
Aslında ozelerin muayene ücretleri de yüksek. Koru'ya gidiyorum 415₺ muayenesi.
Detaylı ultrason özel hastanelerin kimisinde 720 kimisinde 500 o da referans ile gidince.
O yüzden ben de bu doktor hanımı buldum aradım uygun geldi ve yorumları çok olumlu. Olurda gitmek için doktor arayan var ise yazmak istedim

Anladim balim bende normal kontroller icin sandim ama normal 415 muayene cokmus ya desene orasi baya pahali detayli 400 tl cok iyi bulmussun bende okadar verecegim sanirim devletten randevu dusuremiyorum medicalpar gidiyorum suan oraya basladim ama detayli oradada cok pahalidir subatti benim 22 haftalikken ozaman arastiririm artik

Üniversite hastanesinde yaptırabilirsiniz canım. Ben de oraya randevu aldım. Ücretsiz yapıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…