2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bende memoriali aradım 600tl
Acıbadem 1750 tl
Detaylı ultrason.
Koruda doğum paketi 7.500tl muayene ücreti neden o kadar yüksek anlamadım. Pek tavsiye eden yok koru hastanesini orayı eledim.

Yaa bana 3.erkek yolu görünüyor o zamanvar mı bu tezi çürüten aramızda
Benimkide 3. Erkek bazı kişilerde tutuyor bazılarında tutmuyor fazla inanmamak lazim kız olur inşallah sizin bende yanılma vardır diye detaylı ultrason zamanini bekliyorum

Benimkide 3. Erkek bazı kişilerde tutuyor bazılarında tutmuyor fazla inanmamak lazim kız olur inşallah sizin bende yanılma vardır diye detaylı ultrason zamanini bekliyorum
Hadi bakalım Allah gönlümüze göre versin.ya ben başından bu yana kız hissediyordum iki gündür her duyduğum erkek ben de erkek hissetmeye başladımoğlum da demez mi anne erkek olursa dördüncüyü doğuracaksın

Benimkilerde kız kardeş çok istiyorlardı küçük olana whatsaptan erkekmiş diye yazdim erkekmi hayırlı işler size ozaman diyor benimkiler büyüdüler biri 11 yaşında diğeri 9 yaşında onlar çok istedi diye yaptım birde kız sevdasına doktor tahminde bulundu mu size

Benimde 7.5 ve 5 yaşındalar.benim de kız sevdamyok yapmadı.hocam tahmin de mi yok öncekiler 12 olmadan belliydi dedim hmm olsa söylerim kırmam ama daha küçük dedi,gerçekten mi değildi yoksa bana mı acıdı erkenden kırılmasın ümidi diye bilmiyorum.12+1di o zaman o yüzden erken gitmiyorum burda da çok değişen oldu öyle olmasın diye.hayırlısı olsun bakalım çok zor geçti bu diğerlerinden daha ne çıkarsa bahtımıza o benim için

Zaten %50 ihtimal değil mi. İllaki birilerinde tutacak

Benimde öyle 18 hafta oldu mide bulantısı bitmedi diğer 2 hamileligime göre farklı şeyler yedim farklı belirtiler oldu kısmet sağlıklı eli ayakları düzgün olsunda gerisi önemli değil ne çıkarsa bahtıma

Hadi hayırlısı inşallah hepimiz hakkında,bekleyelim bakalım

Randevu alamiyorum canim benim. Bu hafta tekrar deneyecegim ,uni hastanesinden almam icin orada dogum dr kayit acmasi gerekiyor galiba degilmi sehir hastanesinde oyle yaptim da oradada randevu yok malesef
Üniversite hastanesinde yaptırabilirsiniz canım. Ben de oraya randevu aldım. Ücretsiz yapıyorlar

Kızlar slm benim kanrın hiç büyümedi kacıncı haftada kanrımın büyüdügünü hissederim
İlk bebekse 6 ayda belirgin oluyo ,benım oyle oldu ama tabı karın yapısı çok önemli herkeste aynı olmaz , benım bu ıkıncı 7 aylık gıbı maşallh gobegım

Randevu alamiyorum canim benim. Bu hafta tekrar deneyecegim ,uni hastanesinden almam icin orada dogum dr kayit acmasi gerekiyor galiba degilmi sehir hastanesinde oyle yaptim da oradada randevu yok malesef
aynen randevu yok pandemi yüzünden mi ? Ben de Dr söyleyim tanıyorum demişti yoksa giderim şehir dışına iyi bi yer bulmak istiyorum zaten ücretsizi bitirip idari izine ayrılıcam baya bi işler var o aralar bi de bunun stresi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…