Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar selamlar 🩵 ben ekim anneleri grubundan geliyorum arada burada da yazıyordum . 8 gün önce 19 unda oğlum dünyaya geldi. Eylül annesi oldum bende ☺️ 37+5 te Sezeryanla geldik . Nişanım geldi doğum başladı 2 cm açıklıkla girdim ufak bi tansiyon problemim vardı oyuzden risk almak istemediler . Suan hersey yolunda çok şükür . Sizler burda tecrubelisiniz bi kaç sorum olucak sizlere . Emzik vermeye başlayan var mı ? Bide banyo yaptırdık bugün 2 gün önce göbek bağı düştü . Emmeden direk bayıldı 😀 bu da normal mi bilemedim önerilerinize açığım. Emzik sorma sebebim beni emzik gibi kullanıyor kendisi 😀 ne zaman başladınız ya da başlanıyor?
Selam canım hoşgeldin 😊 Ben ilk gün başladım emziğe günde 5-10 dk alıştrma ile başlayıp arttırdım şuan 1 aylığız iyiki alışmış özellikle dışarda çok işimize yarıyor, uykuya geçişlerde olsun falan kurtarıcı 🙏🏻 duş sonrası uyuması çok normal daha dün bile duştan sonra saatlerce uyudu benimki 😊

Selam canım hoşgeldin 😊 Ben ilk gün başladım emziğe günde 5-10 dk alıştrma ile başlayıp arttırdım şuan 1 aylığız iyiki alışmış özellikle dışarda çok işimize yarıyor, uykuya geçişlerde olsun falan kurtarıcı 🙏🏻 duş sonrası uyuması çok normal daha dün bile duştan sonra saatlerce uyudu benimki 😊
Emmeden uyuyunca bilemedim oyuzden sormak istedim çok teşekkürler 🩵🩵🩵

Bugün cidden tükenmiş durumdayım. Oğlum sürekli emmek istiyor uyuyor yerine koyuyorum yarım saate uyanıyor ağlayarak gaz sancısı tutuyor rahatlatıyorum bu defa sık emdiğinden herhalde kusuyor ve bu başa sarmış durumda sabaha karşıdan beridir doğru düzgün uyumadı. Kusma, uyumama, uykudan ağlayarak uyanma şeklinde bir gün geçiriyoruz. Acaba hasta falan mı anlamıyorum bu huysuzluk neden. 🥺

X