2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298

Merak edenler için vatandaş bu arkadaşlar ama bunun bir tık çirkini benim işte hatta iki tık

Kızlar bir şey soracağım ben. Balık yağı ve folik asit kullanıyordum.
Bugün doktor bana efa mom verdi. Balık yağını bırak buna devam etti dedi. Efa mom içeriğinde baktım folik asit de var ama folik asiti bırak demedi. Unuttu mu acaba? İkisini beraber kullanan var mı?

Unutmuştur . Aldığımız multivitaminelrind içinde folik asit bulunuyor zaten .
telefonu varsa mesaj atabılırsın

Evet her multivitamin içinde folik asit var. Bunu bilerek vermiştir zaten. Tek basına folik asit birak demiştir sanirim. Hepimiz öyle kullaniyoruz genelde. Multivitamin tek olarak.

Eki Görüntüle 2749514 Eki Görüntüle 2749515
Merak edenler için vatandaş bu arkadaşlar ama bunun bir tık çirkini benim işte hatta iki tık
Sen neden kendine haksızlık yapıyorsun sen bundan hem fiziksel olarak güzelsin hemde kalben .O kadar güzel bir yüreğin varki hepimiz seni çok seviyoruz hepimizin derdiyle dertlenip mutluluklarimizla sende mutlu oldun . Tanımadan bu kadar seviyorsak keşke herkesin senin.gibi dostları olsa keşke güzeller güzeli ruhu asıl Ceydacim

Ay bu hayatımda gördüğüm en güzel mesaj olabilir sanırım
Canım benim bitanem çok çok çok teşekkür ederim,bende sizi o kadar çok seviyorum ki,iyiki varsınız hepiniz ay Allah'ım çok mutlu oldum şu an canım beniiim iyiki varsın

Evet her multivitamin içinde folik asit var. Bunu bilerek vermiştir zaten. Tek basına folik asit birak demiştir sanirim. Hepimiz öyle kullaniyoruz genelde. Multivitamin tek olarak.

yok balık yağını bırak dedi folik asite devam et dedi ama efa mom içinde olduğunu unuttu sanırım :)
Ben yarın bir mesaj atayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…