2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bende söylemesem dr banada bırak demeyi unutmuştu ben söyledim bırak dedi😀

Bana da bir vitamin verdi folik asiti de kullanıyordum içinde var diye sordum içebilirsin dedi sonra folik asitim bitti Demir ilacına geçti ama bence de sen yine de sor

evet yarın soracağım zaten folik asit ilk 12 hafta gerekli sonra hiç kullanmasak bile oluyor bildiğim.

Kızlar bir şey soracağım ben. Balık yağı ve folik asit kullanıyordum.
Bugün doktor bana efa mom verdi. Balık yağını bırak buna devam etti dedi. Efa mom içeriğinde baktım folik asit de var ama folik asiti bırak demedi. Unuttu mu acaba? İkisini beraber kullanan var mı?
Ben de sorunun sıkıntı olmuyormus hep busekildeymis önerileri. Regenesis kullanıyorum şimdi. Ayrı ayrı ağır gelir demişti.

Ayrıca olanı bıraktım 400 mg üzerine çıkmaması lazımmış zaten burada sordum aynı benim gibi söyleyen arkadaşlar oldu canım bu ilacı alıyorlarmış.Regenesis demir bi de dvit kullandıklarım.

tamam süper. Evet benim de ayrı aldığımı bırakmam gerekecek aslında sormaya bile gerek yok.
Bana da efa mom dedi ama ben öncesinde halsizliğim olduğunu düşünüp omepa vm almıştım o da multivitamin. Ona da ok dedi. Ayrıca folik asidi de kafama göre bırakmıştım bu sebeple.
Şimdi omepa vm ile devam edicem. Folik asit ve balık yağını bırakıyorum.
Osteocare kalsiyum magnezyum
D3+K2
Demir
İle devam edicem. Benim romatizmam var da o yüzden kalsiyum magnezyumu verdi sanırım.

tamam süper. Evet benim de ayrı aldığımı bırakmam gerekecek aslında sormaya bile gerek yok.
Bana da efa mom dedi ama ben öncesinde halsizliğim olduğunu düşünüp omepa vm almıştım o da multivitamin. Ona da ok dedi. Ayrıca folik asidi de kafama göre bırakmıştım bu sebeple.
Şimdi omepa vm ile devam edicem. Folik asit ve balık yağını bırakıyorum.
Osteocare kalsiyum magnezyum
D3+K2
Demir
İle devam edicem. Benim romatizmam var da o yüzden kalsiyum magnezyumu verdi sanırım.
Bende osteocare var eşim 90 tb olanlardan almış kullanmıyorum duruyor kramplarım olursa sorarım artık.İçindekileri karşılaştır aynıysa kullanmamak lazım.

X