2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Hayırlı olsun canım pipilin
Banada eğer erkek derse bayağı bozulurum sanki nedense kız hissediyorum hep
Kız Ceylin benimde ilk erkekti bunu kız gibi hissediyordum böyle bulantılar uyku vs birinci çok rahattı ikinci çok kötü ama yine erkek çıktı :) amaaa hiiiç bi önemi yok benim için biliyorsun zaten . Sağlıklı gelsin kucağım kocaaaamannn açık bekliyorum :) hepimiz öyle

Bazen ben bile inanmıyorum goren ılk bebegın mı diyor Allahdan fizik vermis rabbım

yani ne hissetmem gerektiğini de bilmediğimdem anlayamıyorum. Halama hergün arıyor yat yatağa dümdüz karnını elle kesin hareket ediyor diyor. Peki etmiyorsa diyorum. Ediyor hisset diye emrediyor. Hala etmiyor halaaa
Ay çok güldüm anneler kaynanalar falan hep öyle oluyor yahu daha zamanı vardır diyorsun yok illa onlarla aynı vakitte olacak sanıyorlar ben sırt üstü yatıp elimi kasıklarıma koyduğumda gayet net hissediyorum ama benim ikinci,sende hissedersin yakında ilk ya ondan

Canım ben kendimi garantiye alayım artk kordon bağlama kararlıyım gibi benım yumurtalklar iyi çalısıyor az da olsa hamıle kalma rıskım var

İlk ikisi ard arda oldu 9 dgeri 8 sımdı de en küçüğü 4 yasnda bıde hamile kaldım iste 4 olcak
Yaa ilkler çok ard arda olmuş ama iyi olmuş birlikte büyür giderler
Sende onların halinden daha çok anlayarak büyütürsün,orta yaşlılığında rahat edersin

Hayır olsun bence
Hayır olsun bence kızçen de doğduktan sonra kaza ile hamile kalcan onlarda ikiz olcak dedenin şansın demesi ondan olabilir

Hayır olsun bence

Hayır olsun bence kızçen de doğduktan sonra kaza ile hamile kalcan onlarda ikiz olcak dedenin şansın demesi ondan olabilir
Eyvahlar olsun ay hem çok güzel anlattın hemde korktum kazara ikizlere hamile kalmak,bittim o zaman
Ah dedem vah dedem ne ettin sen bana uyku uyayamacayacağım şimdi
Çook teşekkür ederim canım benim yorumun için

Ben zaten onlarla arkadas gibiyim. Aynen ilkler büyüdü baya ben çok memnunum valla çocuklarımdan iyiki de olmuşlar
Ay ne güzel şimdi dedemin rüyasına sevinsem mi üzülsem mi bilemedim tabiki, onlar bizim herşeyimiz iyiki varlar

İsim cok varda herkesin ısım fikri ayrı

Benim eşimde bana takılıyor 3 cü de erkek olunca kız doğuracak bi hatun alayım eniyisi diye

Benim eşimde bana takılıyor 3 cü de erkek olunca kız doğuracak bi hatun alayım eniyisi diye
Benim eşimde kızları seviyor. Ben en fazla 2 tane düşünüyorum artık şansımıza ne çıkarsa
Yaşlılar çok erkek sevdalısı oluyor genelde sen bizim oralarda yaşasan hep oğlu oluyor diye en çok seni överlerdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…