2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Benim ikiside aynı hemen hemen belirtilerin..dediğin gibi sağlıkla gelsinler de evlât evlattır

bizim ailede de bi kız var diğer herkesin oğlu var kızın adını Elif koymuşlar ondan mi böyle oldu bilemiyorum kıza hasret kaldık ileride bir sürü gelinle uğraş dur

ahahah benim halam kaynanadır zaten. Annemin de kaynanası benim de. Babanem vefat edince kendine bu misyonu edindi

Inan esim sevinmedi bile esim sadece saglikli olsun dedi ben 2 cocuk istediğim için bi oğlum bi kizim olsun tamam istedim rabbimden
Gerçekten insan oğlu varken kız kızı varken oğlan istiyor bende normalde erkek çocuklarını çok severim çok istedim oğlum olsun 2. De erkek olursa sevinirim istiyorum derdim ama hamile kaldığımdan beri kız isteği var içimde inşallah sağlıklı bir kızım olur diyorum bir oğlum var zaten ama herşeyden en önemlisi sağlıklı, huzurlu, uzun ömrü olsun

Kiz ya da erkek istemek doğal bısey Allah herkesn gonlune gore versin

Benimoglusumun adıda mert çok yaramaz haberin olsun Mertler yaramaz oluyor
Erkek olup da sakin olan bir bebe gormedim inan. Tabi inşallah bana uysali denk gelir
Benim eşimde bana takılıyor 3 cü de erkek olunca kız doğuracak bi hatun alayım eniyisi diye
Halt etmişsin deseydin
MahidevranSultan ceydaaa profildeki oyuncuyu cok severim sendemi seviyorsun
Ay ben cahili onu Ceyda sandım desem

Erkek olup da sakin olan bir bebe gormedim inan. Tabi inşallah bana uysali denk gelir

Halt etmişsin deseydin

Ay ben cahili onu Ceyda sandım desem
aa yok o bir oyuncu cnm ceydada demekki
Seviyor koymus profiline

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…