2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Hayırlı olsun canım pipilin:KK66:
Banada eğer erkek derse bayağı bozulurum sanki nedense kız hissediyorum hep
Kız Ceylin benimde ilk erkekti bunu kız gibi hissediyordum böyle bulantılar uyku vs birinci çok rahattı ikinci çok kötü ama yine erkek çıktı :) amaaa hiiiç bi önemi yok benim için biliyorsun zaten . Sağlıklı gelsin kucağım kocaaaamannn açık bekliyorum :) hepimiz öyle ♥️

Yaaa masallah ne güzel olmus😊 bende hep en az 3.5 olsun isterdim 2.5 oldu 😅 zaten zamanlamayi hic bir konuda tutturamam😅

Yok curuyemez o tez kız anneleri az uyuyo çürüten istisna çürümüş sayamam bunu 😅😅

Ahahaha Aynen tam sınırda kurtarmisisn😅

Duydugum en mantıklı şey olabilir bu 😅 her sene insan nie yorsun kendini😅

Ahahaha onlarida sisirmeden yikiyorum ama bugun balkon yikadim😅

Maşallah sana rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 😍 bende kendimi yaş olarak iki çocuk icin erken saniyorum nasıl bakcam diye dusunuyorum utandım senden şimdi 😅

Kız sen beni guldurdun Allah seni güldürsün son cumlene cok güldüm 😅

Az kalmis sayılır sayılı hafta çabuk geçer 😅 meryem süresini yetistirirsin sen ben de çarşamba ya yetistirirm insallah😅
Bazen ben bile inanmıyorum 😊 goren ılk bebegın mı diyor Allahdan fizik vermis rabbım😁

yani ne hissetmem gerektiğini de bilmediğimdem anlayamıyorum. Halama hergün arıyor yat yatağa dümdüz karnını elle kesin hareket ediyor diyor. Peki etmiyorsa diyorum. Ediyor hisset diye emrediyor. Hala etmiyor halaaa 😂😂😂
Ay çok güldüm 😂 anneler kaynanalar falan hep öyle oluyor yahu daha zamanı vardır diyorsun yok illa onlarla aynı vakitte olacak sanıyorlar🤣 ben sırt üstü yatıp elimi kasıklarıma koyduğumda gayet net hissediyorum ama benim ikinci,sende hissedersin yakında ilk ya ondan 🥰

Ne güzel normal doğum yapıyorsunuz. Sezaryene dönmeyin bence. Başka şekilde korunma tüpler bağlanmıyor mu acaba? Kapalı operasyonla da yapabilirler aslında.

Dördüncü bebek 2 yaşına gelip anne sütünü bırakınca alt tarafı toplatabilirsiniz. İdrar kesesi sarkması, vajen genişlemesi sorunlarını toptan hallediyorlar. Bu sırada tüpleri de bağlarlar bence. Tabi iki yıl kaza yapmadan durmanız lazım
Canım ben kendimi garantiye alayım artk 😁 kordon bağlama kararlıyım gibi benım yumurtalklar iyi çalısıyor az da olsa hamıle kalma rıskım var

İlk ikisi ard arda oldu 9 dgeri 8 sımdı de en küçüğü 4 yasnda bıde hamile kaldım iste 4 olcak 😊
Yaa ilkler çok ard arda olmuş ama iyi olmuş birlikte büyür giderler 🥰
Sende onların halinden daha çok anlayarak büyütürsün,orta yaşlılığında rahat edersin❤️

Hayır olsun bence
Kızlar dün gece hiç uyuyamamıştım o yüzden uyuyakalmışım bir rüya gördüm normalde çok bir anlam yüklemem ama bu tam anlam yüklemelikti bir paylaşayım dedim ne diyeceksiniz 😅
Rüyamda rahmetli dedemi gördüm affedersiniz ak sakallı dede gibiydi benimde üzerimde beyaz uzun bir elbise vardı Allah korusun ölmüşümde dedemin yanına gitmişim gibi neyse bana dediki sen melek gibi birisin ve bunlarda senin gerçek meleklerin ( sanki dizi tanıtımı yapıyor tövbe estağfurullah)..sonra bir yanında 7-8 yaşlarında oğluma çok benzeyen bir erkek çocuğu vardı hatta oğlumdu🤭 diğer yanında da 3-4 yaşlarında böyle sarı saçlı maviş gözlü çok tatlı bir kız çocuğu vardı sonra kucağına baktım kucağında da iki bebek vardı, yanındaki çocuklar bana doğru koştu bende kollarımı açtım sarıldık..sonra dedem yanıma gelip kucağındaki bebekleri bana verdi böyle o bebek kokularını aldım yüzlerini de gördüm ama hiçbir şekilde hatırlayamıyorum yüzlerini bebeklerin cinsiyetleri falan da belli değildi sonra dedem onlara iyi bak onlar senin şansın dedi ve gitti bende öyle kucağımda bebekler yanımda çocuklar kalakaldım, şimdi merak ettiğim şey hadi onlar oğlumla kızım desek bebekler ne mana? Biz neden beyaz giymişiz cennette miyiz? Ben neden böyle bir rüya gördüm amaç ne? Bana bir yardım edin ya aklımdan çıkmıyor rüya😂
Hayır olsun bence kızçen de doğduktan sonra kaza ile hamile kalcan onlarda ikiz olcak dedenin şansın demesi ondan olabilir 😊😊😊😊

Hayır olsun bence

Hayır olsun bence kızçen de doğduktan sonra kaza ile hamile kalcan onlarda ikiz olcak dedenin şansın demesi ondan olabilir 😊😊😊😊
Eyvahlar olsun😅 ay hem çok güzel anlattın hemde korktum kazara ikizlere hamile kalmak,bittim o zaman 🙈
Ah dedem vah dedem ne ettin sen bana uyku uyayamacayacağım şimdi 😅
Çook teşekkür ederim canım benim yorumun için 🥰🥰

Ben zaten onlarla arkadas gibiyim. Aynen ilkler büyüdü baya ben çok memnunum valla çocuklarımdan iyiki de olmuşlar 😊
Ay ne güzel 😍 şimdi dedemin rüyasına sevinsem mi üzülsem mi bilemedim😅 tabiki, onlar bizim herşeyimiz iyiki varlar 🥰🥰

Kızlar hayırlı saglıklı sonuç lar alın inşallah kız ismi düşünen var mı Ben Mayıs sonu haziran başı doğum yapacağım bir oğlum var kızım olacak Ama isim bulamadık kısa bir isim arıyoruz kızı olup da ismi belli olan ya da kız ismi bilen bir insan paylaşırsa çok sevinirim
İsim cok varda herkesin ısım fikri ayrı 🙃

Dedim ya bizede tedavi olun çocukları olmuyor mu falan diyorlardı. Bazı ailelerde aşırı bir erkek isteği var bu ülkenin gerçeği yani. Sen ben önemsemeyiz böyle şeyleri ama kadınlara baskı yapan aileler olduğuda bir gerçek.
Benim eşimde bana takılıyor 3 cü de erkek olunca kız doğuracak bi hatun alayım eniyisi diye 🤣🤣🤣

Benim eşimde bana takılıyor 3 cü de erkek olunca kız doğuracak bi hatun alayım eniyisi diye 🤣🤣🤣
Benim eşimde kızları seviyor. Ben en fazla 2 tane düşünüyorum artık şansımıza ne çıkarsa 😅
Yaşlılar çok erkek sevdalısı oluyor genelde sen bizim oralarda yaşasan hep oğlu oluyor diye en çok seni överlerdi🤣

X