2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bende haftaya çarşamba gidicem %99 kız dedi perinatolog. Şimdi kendi doktorum erkek dermi acaba diye düşünüyorum. Bu aralar duyduğum 3.ilginç vaka oldu:)
Bana da 12+6 da %90 kız dedi. Ben de kizim diye sevmeye başladım ama böyle durumlar okuyunca en iyisi hiç havaya girmemek 😏

Canım perinatoloğa kendin mi gidiyorsun doktorun mu sevk ediyor cahilliğime ver ilk defa duydum 🙈
Estağfurullah. Doktor ikili ve detayli için kendisi öneriyor. Zaten ayni klinikte çalişiyorlar. Ondan randevu almami söyledi bu iki ultrason için.

Ya doğru olabilir yalnız. Benim bi tanıdığım hergün ama hergün kabak çekirdeği yer 4 tane oğlu var 😂
🤣🤣 Daha neler neler. Farklı meyve sevdasını da anlamıyorum ikisi aynı bana göre ama. İlk gebeliği için beklemiş birisi olarak oturup kabak çekirdeği yemek bana göre biraz lüks😂 Ama kabak çekirdeği çok faydalı orası ayrı 🤣 ben özel bir şey yapmazdım :)

Benimde 14 ay olmadı. Kışın tüp bebek yaptırırım diyordum kış gelmeden oldu 😁 olmasa biz demiştik olmuyordu derlerdi kesin 😅
Sizin sorunuz neydi? Bende yumurta tembelliği varmış.
İyi olmuş hiç gerek yokmuş zaten. Ben de pko var senin gibi ilkinde bekledim ikinci hemen oluverdi senin de öyle olur inşallah ikinciler kolay oluyor genelde 😀

Sağ ol canım 🙏🏻Bir kar yağsa rüya gibi olur orası. Nerede kalıyorsunuz. Belki biz de gideriz 😊
Yok be kuzum bizim kendi ev var daha doğrusu bizim değil biz o kadar zengin değiliz 🤣 halamın evi,zengin kocaya vardı diyelim,boş duruyor isteyen evlat yeğen çoluğu çocuğu toplar gelir kalır 😂 virüs olmadığı zaman bütün akrabalar toplanıp kutlardık yılbaşını burada ama böyle anne baba çocuk da güzelmiş 🥰

Yok be kuzum bizim kendi ev var daha doğrusu bizim değil biz o kadar zengin değiliz 🤣 halamın evi,zengin kocaya vardı diyelim,boş duruyor isteyen evlat yeğen çoluğu çocuğu toplar gelir kalır 😂 virüs olmadığı zaman bütün akrabalar toplanıp kutlardık yılbaşını burada ama böyle anne baba çocuk da güzelmiş 🥰
Arsen hala nın çiftlik evi gibi desene :))))

İyi olmuş hiç gerek yokmuş zaten. Ben de pko var senin gibi ilkinde bekledim ikinci hemen oluverdi senin de öyle olur inşallah ikinciler kolay oluyor genelde 😀
Benimde fsh hormonum yüksekti. Kist görüntüsü yoktu yumurtalarda yinede pko oluyor tabi.
Bende 2.yi düşünürsem ne zaman deniyim diyodum söylediğin gibi bu seferde hemen olabilir 😅

🤣🤣 Daha neler neler. Farklı meyve sevdasını da anlamıyorum ikisi aynı bana göre ama. İlk gebeliği için beklemiş birisi olarak oturup kabak çekirdeği yemek bana göre biraz lüks😂 Ama kabak çekirdeği çok faydalı orası ayrı 🤣 ben özel bir şey yapmazdım :)
Canım herşeyi yapıp yine olmayanda çok ne yersen ye. Cinsiyet meselesini kafasına takanların da olmuyor genelde. Kadınları da suçlayamıyorum bazen çevreden çok baskı oluyor.

Bizim halalar da kocalarıyla babasının evinde oturup çıkmıyor. Babalarının neyi var neyi yok kocalarına yedirdiler. Senin hala iyimiş 😂
benim üç halam var bir tek bu halamın faydasını gördüm,ama isterse üçü de canım ciğerim olsun baba olmadıktan sonra baba tarafı ne yapsa olmuyor asıl eleman yok çünkü ama gerçi iyikide yok boşver 🤣

benim üç halam var bir tek bu halamın faydasını gördüm,ama isterse üçü de canım ciğerim olsun baba olmadıktan sonra baba tarafı ne yapsa olmuyor asıl eleman yok çünkü ama gerçi iyikide yok boşver 🤣
Kız benim babam var ama genede olmuyor. Bu baba tarafı günahın kadar bile sevilecek bir müessese değil.
Ay bide o tarafa bi laf desek bir bozulur alınır sanki kraliyet ailesi de biz kötülüyoruz😂
Bayram seyran olur kendi bile çekinir ablasına kardeşlerine gidemez daha da iyiler der 🤣

X