2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
H E H E sen böyle söyleyince benim içinde kötü oldu,benimkinide erken söylemişti erkeğe dönmese bari 😔
Ama senin adına sevindim kızın var zaten bide erkeği tatmış olursun bir kız bir oğlan 😍
Ayyy canım başıma gelen 😂
Ya evet o anlamda iyi olur eşimde erkek istiyordu onun için sevindim :)

ay inşallah sizin değişmez ya en son ne zaman gittin bide ben gitmixektim teee detaylıya kadar kontrole 😂
Ozaman fena patlardım

Kızlar genel olarak devletteki ultrasin cihazları eski olduğu için ancak 17-18. Haftada net bir şey söyleyebiliyolar. Benim çevremde bi kac kisi 14. Haftada öğrendim deyince ben de gittim ama devlette göremediler bi de kilom olduğu için çok net görünmüyomuş 18. Haftada gel dediler beklicem 2 hafta daha 😑

Ayyy canım başıma gelen 😂
Ya evet o anlamda iyi olur eşimde erkek istiyordu onun için sevindim :)

ay inşallah sizin değişmez ya en son ne zaman gittin bide ben gitmixektim teee detaylıya kadar kontrole 😂
Ozaman fena patlardım
Ahahha ay başına gelen birşey yok herşey çok güzel sakin🤣
Bir oğlan bir kız iyidir ya boşver 🥰
En son 12+6 da gittim %90 kız dedi bide bizimki bir hafta önden gidiyormuş,bir sonraki randevu da ertelendi zaten tam 35 gündür görmüyor olcam gittiğimde o ara pipisi çıkmamıştır inşallah 🤣

Kızlar genel olarak devletteki ultrasin cihazları eski olduğu için ancak 17-18. Haftada net bir şey söyleyebiliyolar. Benim çevremde bi kac kisi 14. Haftada öğrendim deyince ben de gittim ama devlette göremediler bi de kilom olduğu için çok net görünmüyomuş 18. Haftada gel dediler beklicem 2 hafta daha 😑
Bende 18.haftada gidicem bakalım ya nasip söyler belki :-)

Ben özelde 13.haftada öğrendim canım acaba o zamana kadar sabretmeyip özele mi gitsen,ben çatlardım çünkü 😂

Ya eminim eğer kız olursa banada dicekler AA kız mııı olssuunnnnnn diye 😂😂😂

daha hala kimse bilmiyo 😂 söylücektim cinsiyet muallakta kalınca az daha erteledim 😂
Valla diyolar bende 5 sene çocuk yapmadım ay neler neler dediler. Şehirdışına çıkarız tedavi mi oluyor diyolardı bıkmıştım artık birde ben çok insanların dediğine takılan biri değilim ona rağmen bıktırdılar.
Kızı olanada nerdeyse tüh vah dicekler.

• Beğen
Reactions: H E
Ali bey bakmıştı demi ?
onnun cihazı mükemmel o öyle bi oran verdiyse sen hazırlan 😂
Zaten ben çarşamba erkek dese bile detaylıya kadar muallakta kalırım değiştiği için 😩
Aynen ali bey baktı. Kendinden baya da emindi %99 kız derken 😁bencede benimki kesindir

Bende haftaya çarşamba gidicem %99 kız dedi perinatolog. Şimdi kendi doktorum erkek dermi acaba diye düşünüyorum. Bu aralar duyduğum 3.ilginç vaka oldu:)
Canım perinatoloğa kendin mi gidiyorsun doktorun mu sevk ediyor cahilliğime ver ilk defa duydum 🙈

Evet yaaa 11+4 de ben istedim söylemesini benım hatam aslında henüz söylemeyecekti . Bende şok yaşadığım için bu tepkiyi veriyorum aslında yoksa ne önemi var sağlıklı olsun benım iyi anlarsın sen 😂 senınde başına gelmiş
Aynen sağlıklı olsunlar gerisi önemli değil🥰
Nasıl becerdin ya bizede anlat ne güzel bebeği doğurup eski haline dönmüşsündür.
Özellikle bir şey yapmadım canım dikkat etmedim yani
Son zamanlarımda hastanede yattım o dönemdede kilo alacağıma verdim psikolojim alt üst olmuştu erken doğum olacağı için çok şükür atlattık o günleri
Kilo verilir sonra önemli olan bebeğin sağlığı gelişimi
Sende bendensin bende kızımda 6 kilo aldım 😂 bunda hala kilo almadım ama göbeğim bariz var 🤪
İkincide daha mi çabuk çıkıyor ben anlamadım ya ilkinde 20 Li haftalarda belli olmaya başlamıştı şimdi daha erken oldu

Selam kızlar dün kontrolümüz vardı ve şokla çıktık muayeneden 😩
Doktor pipi görüyorum dedi ama tam odunda kordon var netleştirmek için çarşamba tekrar çağırdı 😒
Benım kıza pipi eklenmiş belki çarşamba gününe kadar yer o pipiyi 🥺
Canım şimdi kaç haftayken gittin 😌😌

• Beğen
Reactions: H E
Kuzular ben çok çirkinleştim ya saçlarımda ilk hamileliğimde ne güzeldi şimdi açılmıyor sinir oldum :KK43: ben ilk hamileliğim gibi güzel geçer zannettim ama hiç güzel geçmiyor canımı bişeye sıkınca migrenim de tutuyor 😒

Selaaam 🥰
Yazamadım iki gündür Bolu da dağ evine geldik iki hafta burdayız, yılbaşında çok güzel oluyor burası,bide şöyle 3 metre kar yağsa daha güzel olacak🤣
Nasılsınız B baby girlL @HzafanrR tebrik ederim hayırlı olsun kızlarınız sağlıkla gelsin prensesler 😍 ben ikinizinkini de erkek hissediyordum ya neyse bana da güvenmeyin işte😅
@Elayagiz sen nerelerdesin kuzum göremedim hiç mesajını iyisindir inşallah ❤️
Ve daha göremediğim önemli olaylar olduysa kusuruma bakmayın 🥰
Sağ ol canım 🙏🏻Bir kar yağsa rüya gibi olur orası. Nerede kalıyorsunuz. Belki biz de gideriz 😊

Valla diyolar bende 5 sene çocuk yapmadım ay neler neler dediler. Şehirdışına çıkarız tedavi mi oluyor diyolardı bıkmıştım artık birde ben çok insanların dediğine takılan biri değilim ona rağmen bıktırdılar.
Kızı olanada nerdeyse tüh vah dicekler.
ben de beş yıl çocuk yapmadım, istemediğimi biliyorlardı. Sonra da olmadı zaten 😄😄

ben de beş yıl çocuk yapmadım, istemediğimi biliyorlardı. Sonra da olmadı zaten 😄😄
Benimde 14 ay olmadı. Kışın tüp bebek yaptırırım diyordum kış gelmeden oldu 😁 olmasa biz demiştik olmuyordu derlerdi kesin 😅
Sizin sorunuz neydi? Bende yumurta tembelliği varmış.

Aynen sağlıklı olsunlar gerisi önemli değil🥰

Özellikle bir şey yapmadım canım dikkat etmedim yani
Son zamanlarımda hastanede yattım o dönemdede kilo alacağıma verdim psikolojim alt üst olmuştu erken doğum olacağı için çok şükür atlattık o günleri
Kilo verilir sonra önemli olan bebeğin sağlığı gelişimi

İkincide daha mi çabuk çıkıyor ben anlamadım ya ilkinde 20 Li haftalarda belli olmaya başlamıştı şimdi daha erken oldu
Ben de 7 kilo almıştım. 20.hafta çıkmıştı karnım. Bu sefer ne olacak acaba. Yine acemi gibiyim ☺️

X