2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ya tabi ki tatlı olur olmaz mı :)
Sadece hatırlıyorsun benım kızım henüz 14 aylık kardeşi olunca aralarında 19 ay olucak sırf çok yakın araları diye kız kardeşi olsun istemiştim :)
Yoksa tabi ki çok güzel olur eğer erkekte iki cinsiyeti tatmak :)
Çok şaşırmamın sebebi kıza baya alıştırdım kendimi dün öyle deyince şok oldum 😩
Ama sana cinsiyeti çok çok erken söylemişlerdi demekki yanılmışlar.
Yaşları çok yakın olup geçinemeyen kız kardeşte çok. Belki böylesi daha iyidir. Ben sevindim senin adına 🤗

Selam kızlar dün kontrolümüz vardı ve şokla çıktık muayeneden 😩
Doktor pipi görüyorum dedi ama tam odunda kordon var netleştirmek için çarşamba tekrar çağırdı 😒
Benım kıza pipi eklenmiş belki çarşamba gününe kadar yer o pipiyi 🥺
Aaa hayırlısı diyelim cnm ya.şaşırdım bende
Kilom aynı ama karnım çıkmış resmen. Sabah uyanınca karın düz olur ya artık öyle değil 😅
Sizin karnınız ne durumda kızlar???
Çıktı çıkmaz mi ama ben kg.da aldim

Çok güzel maşallah 🥰 burun kemiği ölçümü için doktorum benide çağırmıştı tekrardan ,gittiğimde ölçememişti,önemli birşey mi acaba bende gitmedim ,diğer herşeyi ölçüldü ense kalınlığı falan güsel elh.
doktorum önem veriyor ama ben ne kadar önemli bilmiyorum canım. İnşallah sağlıklıdır hiç bir sorun yoktur. 🥰

Kilom aynı ama karnım çıkmış resmen. Sabah uyanınca karın düz olur ya artık öyle değil 😅
Sizin karnınız ne durumda kızlar???
Benım baya var 😂 2. Gebelik ve ard arda olduğu için büyük ihtimalle hareketleri de hissediyorum 1 haftadır

Tünaydın kızlar
Benimde hafif belli oluyor karnım
Şu an için kilo almadım ama bakalım ilerleyen haftalarda neler olacak
İlk hamileliğimde 7 kilo almıştım
İnş bunuda çok almadan bitiririm

Selam kızlar dün kontrolümüz vardı ve şokla çıktık muayeneden 😩
Doktor pipi görüyorum dedi ama tam odunda kordon var netleştirmek için çarşamba tekrar çağırdı 😒
Benım kıza pipi eklenmiş belki çarşamba gününe kadar yer o pipiyi 🥺
Bende haftaya çarşamba gidicem %99 kız dedi perinatolog. Şimdi kendi doktorum erkek dermi acaba diye düşünüyorum. Bu aralar duyduğum 3.ilginç vaka oldu:)

H E H E sanırım erken tahminde bulunuldu sanada öyle hatırlıyorum
Bende 11. Haftada gittiğimde büyük ihtimalle erkek dedi hatta ekranda gösterdi bakın bu pipi diye ve gerçekten benziyordu
Gönlümdeki hep kızdı bir kızım daha var çünkü ama alıştırdık kendimizi erkeğe 3 hafta boyunca
Tekrar kontrole gittiğimde çok şaşırdı özür dileyerek yanıldım kızmış dedi
Hatta eşim tekrar tekrar sordu değişmez artık dimi falan diye yok kesin dedi inş değişmez 😃
Sonradan değişince insan şaşırıyor bir süre adepte olamıyor

Zaten vardı kızın buda erkek olsun daha iyi bence 😁
Bence yemesin kalsın pipisi erkek bebeklerde çok tatlı oluyor niye burda kimse istemiyor anlayamadım 😅
Bugün kontrolüm vardı benimki de kesinleşti erkek neden kız istiyoruz çünkü kızlar kız kardeş istiyor.Doktor önce kıza benzetti sonra pipiyi gördük kızın çok üzülecek ama erkek dedi hayırlısı 😊

Bende haftaya çarşamba gidicem %99 kız dedi perinatolog. Şimdi kendi doktorum erkek dermi acaba diye düşünüyorum. Bu aralar duyduğum 3.ilginç vaka oldu:)
Ya benım biliyorsunuz çok erken haftada benım ısrarımla söyledi kızamıyorum da o yüzden ilk kızımda mesela %100 kız demişti bunda sadece senın hissettiğin doğru gibi demişti :KK43:

senın değişeceğini sanmıyorum perinatalogrın cihazları çok iyi oluyor bide güzel oran vermiş

Bugün kontrolüm vardı benimki de kesinleşti erkek neden kız istiyoruz çünkü kızlar kız kardeş istiyor.Doktor önce kıza benzetti sonra pipiyi gördük kızın çok üzülecek ama erkek dedi hayırlısı 😊
Hayırlı olsun. Ben en fazla 2 çocuk düşündüğüm için bir erkek bir kız isterdim 😅 2 kızı olana illa bi daha yap belki oğlun olur falan diyolar millete laf anlatmakta zor 😁

değişen bir çok kişi olmauş ama ben kesin kız olduğunu düşünüyorum. kıza benzettim dedi 16 haftada net derim dedi ama ultaroson resmi bence tıpa tıp kız.
20201225_121302(0).jpg
20201224_153332.jpg

H E H E sanırım erken tahminde bulunuldu sanada öyle hatırlıyorum
Bende 11. Haftada gittiğimde büyük ihtimalle erkek dedi hatta ekranda gösterdi bakın bu pipi diye ve gerçekten benziyordu
Gönlümdeki hep kızdı bir kızım daha var çünkü ama alıştırdık kendimizi erkeğe 3 hafta boyunca
Tekrar kontrole gittiğimde çok şaşırdı özür dileyerek yanıldım kızmış dedi
Hatta eşim tekrar tekrar sordu değişmez artık dimi falan diye yok kesin dedi inş değişmez 😃
Sonradan değişince insan şaşırıyor bir süre adepte olamıyor
Evet yaaa 11+4 de ben istedim söylemesini benım hatam aslında henüz söylemeyecekti . Bende şok yaşadığım için bu tepkiyi veriyorum aslında yoksa ne önemi var sağlıklı olsun benım iyi anlarsın sen 😂 senınde başına gelmiş

Tünaydın kızlar
Nasıl becerdin ya bizede anlat ne güzel bebeği doğurup eski haline dönmüşsündür.

Hayırlı olsun. Ben en fazla 2 çocuk düşündüğüm için bir erkek bir kız isterdim 😅 2 kızı olana illa bi daha yap belki oğlun olur falan diyolar millete laf anlatmakta zor 😁
Ya eminim eğer kız olursa banada dicekler AA kız mııı olssuunnnnnn diye 😂😂😂

daha hala kimse bilmiyo 😂 söylücektim cinsiyet muallakta kalınca az daha erteledim 😂

Tünaydın kızlar
Sende bendensin bende kızımda 6 kilo aldım 😂 bunda hala kilo almadım ama göbeğim bariz var 🤪

Ya benım biliyorsunuz çok erken haftada benım ısrarımla söyledi kızamıyorum da o yüzden ilk kızımda mesela %100 kız demişti bunda sadece senın hissettiğin doğru gibi demişti :KK43:

senın değişeceğini sanmıyorum perinatalogrın cihazları çok iyi oluyor bide güzel oran vermiş
12+4 te denildi bana da ama dediğin gibi cihaz daha iyi onlarda değişmez sanirim

• Beğen
Reactions: H E
H E H E sen böyle söyleyince benim içinde kötü oldu,benimkinide erken söylemişti erkeğe dönmese bari 😔
Ama senin adına sevindim kızın var zaten bide erkeği tatmış olursun bir kız bir oğlan 😍

12+4 te denildi bana da ama dediğin gibi cihaz daha iyi onlarda değişmez sanirim
Ali bey bakmıştı demi ?
onnun cihazı mükemmel o öyle bi oran verdiyse sen hazırlan 😂
Zaten ben çarşamba erkek dese bile detaylıya kadar muallakta kalırım değiştiği için 😩

X