2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Banada şu otu kaynat iç falan diyolardı 😅
15 günde bir sen adet oluyo musun fln diye garip sorular soruyolardı. Eşimin başka şehirde uzaaaak akrabası var her aradığında onların bebeği oldu mu diye soruyomuş. Şimdi kendi kızının olmuyor 3 yıldır gitmediği doktor kalmadı.
Bu ülkede ciddi sağlık sorunu olup bebeği olmayana Allah sabır versin.
Çocuk oluncada bu zayıf mı diye başlıyorlar 🤣🤣 Sırf kötülüklüklerinden.

Bende oğluşuma bu ayakkabıyı aldım. Siz kızları süslersiniz de bizim ki oğlan diye süsleyemez miyiz 😅
Screenshot_20201225_162126.jpg

İyi yapmışsınız canım. Ben de kapalı havuzu olan bir otele mi gitsek diye düşündüm ama yemek içmek hep sıkıntı. Virüs artık her yerde. Yine evdeyiz galiba 😊
Sokağa çıkma yasağından önce düşünmek lazım.Bu sene tadı yok hiçbir şeyin mandalina yiyip İbo Show izleriz anca mekan fark etmeksizin 🤣

Kızıma Elsa elbisesi almıştım. Şimdi geldi kargoyla. Çok şükür çocuğuna Elsa elbisesi giydirmeyen bir ben kalmıştım 😄😄
Benimkide doğsun bende giydircem çok özenirim öyle şeylere bide fırfırlı etekler taçlar falan ayy çok şeker😍 bizde örümcek adam baba oğul formaları falan takılıyoruz işte 🤣

Bende inanıyorum tutturcam😂
🥰❤️😍
Kız deme öyle ağzını hayra aç,ama bencede öyle 🤣
Ali Rahmet mi ay yok artık 🤯
Yok kız o ölmesin sürünsün istiyorum hapse düşsün orda da Hünkarı bıçakladığı gibi bıçaklansın🤗
Bugün yine çok ağladım Yılmaz'ın ölümüne:KK43:
Ay ben çok mutlu oluyorum o sahnede😅 hiç üzülmedim çok bile yaşadı ben Hünkar ölünce ağladım 😅
y o halayı daha yakalayıp daragacında sallandırmadılar mı 😂😂
Yok kız o kaDina bişey olmaz o tüm ekibi daragacında sallandirir kendi kurtulur 😅
Kizlar devlet hastanesinde ayrıntılı yapıyorlar mi ya cok pahalı ayrıntılı
Bazıları yapıyo canım ama çok araştırmak lazim
@H E sanırım erken tahminde bulunuldu sanada öyle hatırlıyorum
Bende 11. Haftada gittiğimde büyük ihtimalle erkek dedi hatta ekranda gösterdi bakın bu pipi diye ve gerçekten benziyordu
Gönlümdeki hep kızdı bir kızım daha var çünkü ama alıştırdık kendimizi erkeğe 3 hafta boyunca
Tekrar kontrole gittiğimde çok şaşırdı özür dileyerek yanıldım kızmış dedi
Hatta eşim tekrar tekrar sordu değişmez artık dimi falan diye yok kesin dedi inş değişmez 😃
Sonradan değişince insan şaşırıyor bir süre adepte olamıyor
İnşallah bana da ayin 30 unda ay bu kız der hiç Özür falan da beklemem erkek dedi diye 😅
Ahahha ay başına gelen birşey yok herşey çok güzel sakin🤣
Bir oğlan bir kız iyidir ya boşver 🥰
En son 12+6 da gittim %90 kız dedi bide bizimki bir hafta önden gidiyormuş,bir sonraki randevu da ertelendi zaten tam 35 gündür görmüyor olcam gittiğimde o ara pipisi çıkmamıştır inşallah 🤣
Seninki kesin kız 😅😅 aksini iddia kimse edemez😅
Bende 18.haftada gidicem bakalım ya nasip söyler belki :-)
Artık soylerler ya inşallah kizsada erkeksede gözleri abisine benzesin😍 ama hayirlisiyla sağlıklı bir kız çocuğu nasip etsin rabbim😍
Erkek bebek topiği açılmış yediklerine içtiklerine dikkat ediyolarmış :KK57: Töbe est ya😬
Yaa onun kız için olanı varmı acaba varsa olanını ben nasıl görmedim 😅😅😅 şaka bi yandan o şekilde takıntılı olanlara da Allah yardım etsin benden beter ler mis hiç yediğime içtiğime yada gebelik için günüme dikkat etmedim ne çıkarsa bahtima😅

Ay ben çok mutlu oluyorum o sahnede😅 hiç üzülmedim çok bile yaşadı ben Hünkar ölünce ağladım 😅

Yok kız o kaDina bişey olmaz o tüm ekibi daragacında sallandirir kendi kurtulur 😅

Bazıları yapıyo canım ama çok araştırmak lazim

İnşallah bana da ayin 30 unda ay bu kız der hiç Özür falan da beklemem erkek dedi diye 😅

Seninki kesin kız 😅😅 aksini iddia kimse edemez😅

Artık soylerler ya inşallah kizsada erkeksede gözleri abisine benzesin😍 ama hayirlisiyla sağlıklı bir kız çocuğu nasip etsin rabbim😍

Yaa onun kız için olanı varmı acaba varsa olanını ben nasıl görmedim 😅😅😅 şaka bi yandan o şekilde takıntılı olanlara da Allah yardım etsin benden beter ler mis hiç yediğime içtiğime yada gebelik için günüme dikkat etmedim ne çıkarsa bahtima😅
O sahnede nasıl ağlamazsın,vay zalımın kızı🤣
Ay ağzını bal yesin inşallah kuzum ya kendimi çok alıştırdım seninkinin kız olacağına da çok alıştırdım 😍

O sahnede nasıl ağlamazsın,vay zalımın kızı🤣
Ay ağzını bal yesin inşallah kuzum ya kendimi çok alıştırdım seninkinin kız olacağına da çok alıştırdım 😍
Valla normalde belgeselde aslan avını yese aglarim o kadar duygusalim ama yilmazdan nasıl nefret ettiysem umrumda olmadi😅 ben kendimi senin kızın benim oğlum olacağına alistirdim😅😅😅 ama kız fikrine de kolay alısır im yeterki o aşamaya gelelimde 😅
Birlikte giydirececeğiz tabiki resmini atarız alacağımız şeylerin falan ay çok tatlı olacak 😍 senin kızın haberini de bir alalım inşallah 🥰
Ay inşallah yaa 😍 artık alisveris konuşmalarına gecsek bi an once 😍😍

Valla normalde belgeselde aslan avını yese aglarim o kadar duygusalim ama yilmazdan nasıl nefret ettiysem umrumda olmadi😅 ben kendimi senin kızın benim oğlum olacağına alistirdim😅😅😅 ama kız fikrine de kolay alısır im yeterki o aşamaya gelelimde 😅

Ay inşallah yaa 😍 artık alisveris konuşmalarına gecsek bi an once 😍😍
Yaa nasıl ya, hadi Züleyhanın ağlamasını geçtim o telefon çaldı kimse açmak istemedi sonra fekeli evlaat diye bağırdı ona bile mi😔
Yok yok iki kız diyecektin sanırım 🥰
31 aralığı her açıdan iple çekiyorum, inşallah Defnemiz bize yeni yıl hediyesi olarak gelir 😍

X