2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kız benim babam var ama genede olmuyor. Bu baba tarafı günahın kadar bile sevilecek bir müessese değil.
Ay bide o tarafa bi laf desek bir bozulur alınır sanki kraliyet ailesi de biz kötülüyoruz😂
Bayram seyran olur kendi bile çekinir ablasına kardeşlerine gidemez daha da iyiler der 🤣
Serdar Ortaçın seni çöpe atacağım poşete yazık şarkısı bizden baba tarafına gelsin (halam hariç) 🤣
Anne tarafı candır ya samimi sıcakkanlı eğlenceli,baba tarafı gibi soğuk nevale değiller 😂

Benimde fsh hormonum yüksekti. Kist görüntüsü yoktu yumurtalarda yinede pko oluyor tabi.
Bende 2.yi düşünürsem ne zaman deniyim diyodum söylediğin gibi bu seferde hemen olabilir 😅
İki yıl geçsin inşallah başla 😂 Bu bebeklerimiz sağlıkla gelsin nasipse 🥰 Ama arada yaş farkı olmasın diyorsan güzel olur 💓

Yok be kuzum bizim kendi ev var daha doğrusu bizim değil biz o kadar zengin değiliz 🤣 halamın evi,zengin kocaya vardı diyelim,boş duruyor isteyen evlat yeğen çoluğu çocuğu toplar gelir kalır 😂 virüs olmadığı zaman bütün akrabalar toplanıp kutlardık yılbaşını burada ama böyle anne baba çocuk da güzelmiş 🥰
İyi yapmışsınız canım. Ben de kapalı havuzu olan bir otele mi gitsek diye düşündüm ama yemek içmek hep sıkıntı. Virüs artık her yerde. Yine evdeyiz galiba 😊

Kız benim babam var ama genede olmuyor. Bu baba tarafı günahın kadar bile sevilecek bir müessese değil.
Ay bide o tarafa bi laf desek bir bozulur alınır sanki kraliyet ailesi de biz kötülüyoruz😂
Bayram seyran olur kendi bile çekinir ablasına kardeşlerine gidemez daha da iyiler der 🤣
Baba tarafı aynen ya bi de içten içe çekemiyorlar 😅 Gerçi ben anne tarafınında hayrını görmedim 😄 Annem aşırı düşkün ama görmese 24 saat telefonda konuşur onlarla.

Valla diyolar bende 5 sene çocuk yapmadım ay neler neler dediler. Şehirdışına çıkarız tedavi mi oluyor diyolardı bıkmıştım artık birde ben çok insanların dediğine takılan biri değilim ona rağmen bıktırdılar.
Kızı olanada nerdeyse tüh vah dicekler.
Bizde 6 yıl istemedik 😂 ozamanlar birde mahallede oturuyorduk . Çocukları olmuyor diye dedikodu çıkarıp bana bi karışım falan teklif etmişlerdi 😂

Aynen sağlıklı olsunlar gerisi önemli değil🥰

Özellikle bir şey yapmadım canım dikkat etmedim yani
Son zamanlarımda hastanede yattım o dönemdede kilo alacağıma verdim psikolojim alt üst olmuştu erken doğum olacağı için çok şükür atlattık o günleri
Kilo verilir sonra önemli olan bebeğin sağlığı gelişimi

İkincide daha mi çabuk çıkıyor ben anlamadım ya ilkinde 20 Li haftalarda belli olmaya başlamıştı şimdi daha erken oldu
Benım kızım 30 haftalıkken belli olmaya başlamıştı hele dışardan kimse anlamazdı tesettürlü olduğum için 😂 ama bu bebek şimdiden belli diyo 😂
Sanırım 2. Gebelikten dolayı hemen öıkıyoe

Baba tarafı aynen ya bi de içten içe çekemiyorlar 😅 Gerçi ben anne tarafınında hayrını görmedim 😄 Annem aşırı düşkün ama görmese 24 saat telefonda konuşur onlarla.
Bende anne tarafımı severim. Babamı bile kendi akrabaları değil gidince annemin tarafı misafir eder.
Benimde teyzem annemi hergün arar evinde ne var ne yok herşeyini biliriz 😂

Bizde 6 yıl istemedik 😂 ozamanlar birde mahallede oturuyorduk . Çocukları olmuyor diye dedikodu çıkarıp bana bi karışım falan teklif etmişlerdi 😂
Banada şu otu kaynat iç falan diyolardı 😅
15 günde bir sen adet oluyo musun fln diye garip sorular soruyolardı. Eşimin başka şehirde uzaaaak akrabası var her aradığında onların bebeği oldu mu diye soruyomuş. Şimdi kendi kızının olmuyor 3 yıldır gitmediği doktor kalmadı.
Bu ülkede ciddi sağlık sorunu olup bebeği olmayana Allah sabır versin.

Bende anne tarafımı severim. Babamı bile kendi akrabaları değil gidince annemin tarafı misafir eder.
Benimde teyzem annemi hergün arar evinde ne var ne yok herşeyini biliriz 😂
Çok düşkün sorun orada bizim 😂 Covid zamanı orada kalıyormuş kaç gündür konuşmuyorum küstük 😀 Fedakarlık karışılıklıysa ne güzel sizin için.

Banada şu otu kaynat iç falan diyolardı 😅
15 günde bir sen adet oluyo musun fln diye garip sorular soruyolardı. Eşimin başka şehirde uzaaaak akrabası var her aradığında onların bebeği oldu mu diye soruyomuş. Şimdi kendi kızının olmuyor 3 yıldır gitmediği doktor kalmadı.
Bu ülkede ciddi sağlık sorunu olup bebeği olmayana Allah sabır versin.
Amin amin biz gülüp geçiyoruz istemediğimiz için ama isteyip te olmayanlar için bu sorular çok ağır

X