2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Çok çok özür dileyerek bişey sorayım ben de . Bı kaç gündür isalden muzdaribim 😐 patates muz yedim ama yok yani . Yarın artık doktora gidicem bişey desin sinirlerim bozuldu.
Geçmiş olsun canım git tabi bol su icmissindir umarım
Günaydın kızlar 🤗
Dün belgeselde gördüm 16 haftalık hamile kadının karnına camera soktular.
Allahım içerisi zifiri karanlık bebek uzay boşluğunda gibi suyun içinde süzülüyor.
Gözleri kapalı, minicik kulakları var, bütün damarları gözüküyor.
9 ay bitsede kurtulsa yavrum çok daracık karanlık bi yerde öylece duruyor 😢

Kızlar yaratılış yaniii ışıklı bi ortam da gözlerinin gelişmesini yada su olmayan bi ortam da vücudunun gelişmesini bekleyemezsiniz dimi 😅😅 onlar yerlerinden memnun önemli olan dünyaya geldikleri zaman memnun olacakLar mı o yani 💕💕
Bencede asil dış dünya tehlikeli onlara

Kızlar yaratılış yaniii ışıklı bi ortam da gözlerinin gelişmesini yada su olmayan bi ortam da vücudunun gelişmesini bekleyemezsiniz dimi 😅😅 onlar yerlerinden memnun önemli olan dünyaya geldikleri zaman memnun olacakLar mı o yani 💕💕

Göz gözü görmüyor içerde iyiki o zamanları hatırlamıyoruz bebeğimizde hatırlamıcak 😂

Ay ne bilim öyle okuyunca bi an çok etkilendim ya, kıyamam minicik daha ❣🤗
Yani tabi hatırlamıcak neyseki 😃
Ama ben yinede hatırlayıp kıyamıcam 😃

Kızlar afafersiniz bende kabızlık oldu hiç bilmezdim ama şuan yaşıyorum zorlamak da istemiyorum ama bir kaç gündür Zor ne yapabilirim ilaç yada aktardan bişey alsam mi
Canım bendede var dr çok zorlanırsam diye ilaç verdi ama kullanmıyorum ilaç sonuçta.Kabakları ince ince doğrayıp zeytinyağında kavuruyorum tuz krabiber ekliyorum sadece.İster üzerini yoğurtlayıp ye ister sade çok işe yarıyor haftada bir yapıyorum.Günlük olarak çalıştıracak sebze yemeği yiyorum mutlaka pırasa,ıspanak vs. Birde kayısı hoşafı yapıyorum gece yatmadan içiyorum bazen sabah aç karnına.Geçmiş olsun 😘😘😍

Kızlar afafersiniz bende kabızlık oldu hiç bilmezdim ama şuan yaşıyorum zorlamak da istemiyorum ama bir kaç gündür Zor ne yapabilirim ilaç yada aktardan bişey alsam mi

Geçen hafta bende çok sıkıntılandım, 2 gün sürekli mandalina ve portakal yedim 🌸
Çok rahatladım geçti 🌸

İlk gün ben de öyle düşündüm kuruyemisi kestim yok usuttum sanırım dedim çorap giymeyen ben çorap terliksiz gezmiyorum . Bol su içiyorum muz hemen keserdi bana mısın demiyor . İlk kez bu kadar uzun inatçı bı durum yaşıyorum . Gerçi idrar yolu enfeksiyonu sebebiyle antibiyotik kullanmaya başladım bı kaç gün sonra böyle olunca hemen ilacı da kestim . Genelde doğum başlangıcı ishal görülürmus daha başında buna anlam veremedim.
Canım geçmiş olsun benim önceki doğumumdan sonra sağlık sorunları sebebiyle yoğun antibiyotik kullanımından dolayı bağırsak floram bozulmuştu aynı dediğin gibi olmuştu uzun süreli.Probiyotik tüketmelisin en basit sade kefir iç birkaç gün canım.Dr unun önerisiyle probiyotik takviyede kullanabilirsin.çok işe yarıyo.Şimdi antibiyotik kullanacağım zaman drum uan etkiyi azaltmak için bi vitamin veriyo öyle kullanıyorjum.Sendede yan etki yapmış biraz sürüyo florayı düzeltmen lazım.❤️❤️❤️

Evet ya gecen yil kiz cok olmusdu bende oyle diyorum erkek yili ama bayada kiz var kizlar alismakda baska oluyor suslu suslu yururken cok tatli oluyorlar mini eteklerle
Ayy evet kız çocuk başka derler ya 🥰 benim ki her işi serçe parmağı havada yapıyor. Doğuştan kibar doğmuş. Bardağı tutarken bile serçe parmak havada 😆

Sabah kalkınca beş kayısı ye, üstüne su iç canım. Gün içinde de lifli beslenip bol su iç

Günaydın kızlar 🤗
Dün belgeselde gördüm 16 haftalık hamile kadının karnına camera soktular.
Allahım içerisi zifiri karanlık bebek uzay boşluğunda gibi suyun içinde süzülüyor.
Gözleri kapalı, minicik kulakları var, bütün damarları gözüküyor.
9 ay bitsede kurtulsa yavrum çok daracık karanlık bi yerde öylece duruyor 😢
Ama gözleri kapalı o yüzden görmüyor karanlık olduğu zavallım sürekli uyuyor 9 ayımız çabuk geçse

X