2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Çok çok özür dileyerek bişey sorayım ben de . Bı kaç gündür isalden muzdaribim 😐 patates muz yedim ama yok yani . Yarın artık doktora gidicem bişey desin sinirlerim bozuldu.

Çok çok özür dileyerek bişey sorayım ben de . Bı kaç gündür isalden muzdaribim 😐 patates muz yedim ama yok yani . Yarın artık doktora gidicem bişey desin sinirlerim bozuldu.
Canım bende de gebelikten sonra ishal sorunu sık oldu ama yediklerimden kaynaklı..Mesela çiğ fıstık yiyim,acı yiyim böyle afedersin ishal yapcak şeyler yiyim anında ishal oluyorum ,daha önce bu tarz yiyecekleri yiyince hiç öyle birşey olmuyordu ,artık dikkat ediyorum bende mecbur..Allah'tan uzun sürmüyor benim ki,yani seninde yediklerinden kaynaklı mı acaba

Canım bende de gebelikten sonra ishal sorunu sık oldu ama yediklerimden kaynaklı..Mesela çiğ fıstık yiyim,acı yiyim böyle afedersin ishal yapcak şeyler yiyim anında ishal oluyorum ,daha önce bu tarz yiyecekleri yiyince hiç öyle birşey olmuyordu ,artık dikkat ediyorum bende mecbur..Allah'tan uzun sürmüyor benim ki,yani seninde yediklerinden kaynaklı mı acaba
İlk gün ben de öyle düşündüm kuruyemisi kestim yok usuttum sanırım dedim çorap giymeyen ben çorap terliksiz gezmiyorum . Bol su içiyorum muz hemen keserdi bana mısın demiyor . İlk kez bu kadar uzun inatçı bı durum yaşıyorum . Gerçi idrar yolu enfeksiyonu sebebiyle antibiyotik kullanmaya başladım bı kaç gün sonra böyle olunca hemen ilacı da kestim . Genelde doğum başlangıcı ishal görülürmus daha başında buna anlam veremedim.

Günaydın kızlar 🤗
Dün belgeselde gördüm 16 haftalık hamile kadının karnına camera soktular.
Allahım içerisi zifiri karanlık bebek uzay boşluğunda gibi suyun içinde süzülüyor.
Gözleri kapalı, minicik kulakları var, bütün damarları gözüküyor.
9 ay bitsede kurtulsa yavrum çok daracık karanlık bi yerde öylece duruyor 😢

Günaydın kızlar 🤗
Allahım içerisi zifiri karanlık bebek uzay boşluğunda gibi suyun içinde süzülüyor.
Günaydın canım çok güldüm mesajına 😄 ama merak ettiğim karnına nasıl kamera sokmuşlar 😱

Günaydın kızlar 🤗

Vay yavrum ya 🥺 sen öyle anlatınca içim parçalandı, biz çekiyoruz da o garibim de neler çekiyo demek 🥺

Kızlar afafersiniz bende kabızlık oldu hiç bilmezdim ama şuan yaşıyorum zorlamak da istemiyorum ama bir kaç gündür Zor ne yapabilirim ilaç yada aktardan bişey alsam mi
Hiç ilaç alma canım ben kronik kabızım doktora da gitmiştim zamanında doktor bana ilaç kullanmaktansa biraz dereotu ye büyük bardak su iç demişti hatta kabak yemeği yap içine dereotu koy çok iyi geliyor ben çok çektim kabızlıktan her yolu denedim en iyi çözüm bu

Vay yavrum ya 🥺 sen öyle anlatınca içim parçalandı, biz çekiyoruz da o garibim de neler çekiyo demek 🥺
Kızlar yaratılış yaniii ışıklı bi ortam da gözlerinin gelişmesini yada su olmayan bi ortam da vücudunun gelişmesini bekleyemezsiniz dimi 😅😅 onlar yerlerinden memnun önemli olan dünyaya geldikleri zaman memnun olacakLar mı o yani 💕💕

Lokal anesteziyle karnına ince demir çubuk batırdılar içinde ışıklı kamera vardı çubuğun.
İçim bir tuhaf oldu şimdi 😭 bir an önce sağlıklı kavuşalım inşallah 🙏🏼 belki de bundan dolayı bebekler bir şey hatırlamıyor bir de hatırlasak hayatımızda hep travma olurdu

İçim bir tuhaf oldu şimdi 😭 bir an önce sağlıklı kavuşalım inşallah 🙏🏼 belki de bundan dolayı bebekler bir şey hatırlamıyor bir de hatırlasak hayatımızda hep travma olurdu
Aynen bizde öyle doğduk iyiki hatırlamıyoruz 24 saat kapkaranlık suyun içinde ben o kadar küçük bi alanda olduğunuda bilmiyodum.

X