2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Enfeksiyonun ilerlemesi daha kotu neden kullanmanı istemedi acaba. Bana hem antibiyotik hem de üç gün arayla suya atıp içmem için şase şeklinde bişey vermişti ama isimlerini hatırlamıyorum.
Olmazsa idrar testini ilerleyen günlerde tekrarla düzelme yoksa kullanman faydana canım benim. Gaz için malesef pek cozum bulamadım. Şık wc ye gitmek yemeklere özellikle kurubaklagillere kimyon katmak kendimce önerim.
Bana sadece şase verdi o şase antibiyotik kadar çok etkili bir ilaçmış başka doktora gidip danışacağım içime sinmiyor. Kimyonu deneyeceğim canım hem de çok severim

Bizm evde kedi olsa düşünemiyorum😅 kardeşimin bir kuşu var annemlere gidince hayvandan ayrilmiyo kuş isyanlara başlıyo bizim oglanı görünce 😅

İzlicem inşallah 😅

Tok git ve çikolata bol bol ye😊

Allah seni 😅 kız bakma öyle karanlıkta olduklarına dogunca da orayı istiyorlar huysuz oluyolar😅 bizim oglan çok ağlardi dr henüz buraya adapte olamamış sürekli karanlık ortamda tutmaya calis demisti ben dalga geçiyor sanmıştım ama evden perdeleri kapatnca sakinlesiyordu biraz daha 😅

Yaaa maşallah subhanallah sağlıkla gelsin prenses 😊 darisi bana ve tüm isteyen annelere 😅😅

Az kalmis 😍 bakalım nasilmis minnos cinsiyet tahmini sormayı unutma😅
Ay yok durulacak gibi değil iyiki ben çıkmışım ordan. 8 aylık doğdum zaten ancak o kadar dayanabilmişim.

Kızlar merhaba. Bende kabızlık kronikleşti. Kuru kayısı ve benzeri şeyler tüketsem de işe yaramıyor artık. Bugün de maalesef ıkınmak zorunda kaldım ama şimdi korkuyorum bir şey olacak diye. Aynısını yaşayan var mı?

Bana sadece şase verdi o şase antibiyotik kadar çok etkili bir ilaçmış başka doktora gidip danışacağım içime sinmiyor. Kimyonu deneyeceğim canım hem de çok severim
Bir de maden suyu şişkinlik gazın çıkmasında iyi geliyor akşam yemeğinden sonra içiyorum genelde. Mümkün mertebe yürüyüş hareket iyidir . Geçen çok kötü oldum marketle biraz mesafemiz var . Tempolu yürüyüp geldim iyi hissetmiştim🥰 aaaa usutmemeye bak bir de 😘

Dışarıdan bize öyle gözükebilir ama Rabbim en güzel şekilde ayarlamıştır ,üzülmeyin bence 🥰
Doğsun biran önce oda bizim gibi nefes alsın, dünyayı görsün, yemek yesin, konuşsun hep güneşe dışarı çıkıracım onu yazık daha gün yüzü göremedi 😂

Kızlar merhaba. Bende kabızlık kronikleşti. Kuru kayısı ve benzeri şeyler tüketsem de işe yaramıyor artık. Bugün de maalesef ıkınmak zorunda kaldım ama şimdi korkuyorum bir şey olacak diye. Aynısını yaşayan var mı?
Her gün kefir içmeyi denesen 💐 umarım işe yarar

Wings06 Wings06 ay birşey sorcam bu arada kırmızı odada bir kapalı kadın vardı adını unuttum,onu başından beri şükran ovalı zanneden bir ben miyim daha az önce öğrendim ve şok yaşıyorum şu an nasıl olabilir ya😅🤯
Meliha yı mı diyorsun yok ya :) onların arasında baya yaş farkında var ama kas göz benziyor aynen :)

Ay bide çocuğu varmış düşünsene 🤢
Handa bu Naciye niye bu kadar kızmıştı ki yani lise aşkı tekrar gelmiş hem o kadar sevin sevilin diyor hemde atarlanıyor😅
Neyseki sonda konuşma fırsatı verdi sanırım o da artık onun düzelmeyecegini düşünüyordu,ama düzelecek bence şu 2. Kadın çıkmasaydı:KK43:
Aynen Safiye neler kurar aklında kimbilir Hancığımada yakışmadı :)

Senin ki kroniklesmis sanırım. Hemoroid genetik olabiliyormuş varis varsa o bile tetikliyormus . Senin wc ye çıkabilmen çok iyi 😊
Ge etik değil canım bendeki bebekken oluşmuş ufak et parçası kaynamış ordan kalmış annem demişti bebekken kabız oluyordun yırtılma oldu oda et kaynadı ondan kaldı diye ama şükür büyüme yapmadı

Merhaba arkadaşlar umarım iyisiniz.Ben yarın 14haftayı dolduruyorum ama hala tadım yok.İlk iki hamileliğimde de mide bulantısı yaşamıştım ama 12 hafta dolunca geçmişti.Şimdi hiçbir yediğimden eskisi gibi zevk alamıyorum bir hoşnutsuzluk bir tatsızlık.Yatmadan önce mide bulantısı için ilaç alıyorum almazsam hep çıkarıyorum afedersiniz.Dün akşam almadım ilaç deneyeyim diye bugün yine kötüyüm yaptığım kahvaltı saatler sonra çıktı.Benim gibi olan var mı çok moralim bozulmaya başladı artık acaba başka bir problemim mi var diye düşünmeye başladım🙁

Merhaba arkadaşlar umarım iyisiniz.Ben yarın 14haftayı dolduruyorum ama hala tadım yok.İlk iki hamileliğimde de mide bulantısı yaşamıştım ama 12 hafta dolunca geçmişti.Şimdi hiçbir yediğimden eskisi gibi zevk alamıyorum bir hoşnutsuzluk bir tatsızlık.Yatmadan önce mide bulantısı için ilaç alıyorum almazsam hep çıkarıyorum afedersiniz.Dün akşam almadım ilaç deneyeyim diye bugün yine kötüyüm yaptığım kahvaltı saatler sonra çıktı.Benim gibi olan var mı çok moralim bozulmaya başladı artık acaba başka bir problemim mi var diye düşünmeye başladım🙁
Benimde tam anlamıyla geçmedi
Hiç bir şeyi iştahla yiyemiyorum
Önce ki gibi çok sık çıkarmıyorum ama arada yine oluyor
Sabretmemiz lazım yapacak başka bir şey yok malesef

Bir de maden suyu şişkinlik gazın çıkmasında iyi geliyor akşam yemeğinden sonra içiyorum genelde. Mümkün mertebe yürüyüş hareket iyidir . Geçen çok kötü oldum marketle biraz mesafemiz var . Tempolu yürüyüp geldim iyi hissetmiştim🥰 aaaa usutmemeye bak bir de 😘
Hep kendime dikkat ediyorum ama kronik artık idrar yolu enfeksiyonu ben de çok doktora gittim en sonunda bir doktor yalama gibi olur sürekli olursun ve yapınla alakalı dedi ameliyatı falan olsa olacağım o kadar gözü kararttım. Yürümeye çalışacağım canım önerilerin için çok teşekkürler 😍

Benimde tam anlamıyla geçmedi
Hiç bir şeyi iştahla yiyemiyorum
Önce ki gibi çok sık çıkarmıyorum ama arada yine oluyor
Sabretmemiz lazım yapacak başka bir şey yok malesef
Geçici bir durum olsun da sabredelim beni karamsarlığa iter oldu zaman zaman inşallah geçer de gülümseyerek anımsarız

Canlar kızım olacakmış cok şükür rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah 😍😍😍
Oy ne.guzel
Kizlar günaydın bugün benimde kontrolum vardı şükür bebek iyi, erken doğum riskim olduğu için günde 3 kez progestan kapsül kullanicam inşallah aceleci olmaz bebegim
Neden erken doğum riskin varmış?
Benim de saat ikide kontrolüm var. 3 ayın bitmesi çok heyecanlı geliyor ☺️❤️
Ne yaptın cnm merakla bekliyoruz

Hep kendime dikkat ediyorum ama kronik artık idrar yolu enfeksiyonu ben de çok doktora gittim en sonunda bir doktor yalama gibi olur sürekli olursun ve yapınla alakalı dedi ameliyatı falan olsa olacağım o kadar gözü kararttım. Yürümeye çalışacağım canım önerilerin için çok teşekkürler 😍
Bende senin gibiyim azcık üşütsem başlıyor. Cranberry tableti var ondan kullanmak gerekiyormuş.
Bende yine başlarsa almayı düşünüyorum bi dönem kullanmıştım.

X